Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот TNT » 30 май 2021 21:40

Очаквах повече от вас,но все пак и във футбола има някаква закономерност. Много сте хабни отпред и в същото време пропускливи отзад. И резултата е закономерен.С това ръководство трудно ще се надскочите боя.Може би това е максимума. :? Просто отстрани така изглеждат нещата.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

deadlock
Мнения: 123
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот deadlock » 30 май 2021 21:51

TNT написа:Очаквах повече от вас,но все пак и във футбола има някаква закономерност. Много сте хабни отпред и в същото време пропускливи отзад. И резултата е закономерен.С това ръководство трудно ще се надскочите боя.Може би това е максимума. :? Просто отстрани така изглеждат нещата.


Ръководство? Ние нямаме такова. Имаме едни собственици, чиято цел е златната среда и залъгването, че се борим за нещо. И това е максимума. Изпълнихме си целта с други думи.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 30 май 2021 22:24

.....като го мислех мача на полувремето с безумната грешка на Панов при гола и жълтия картон дето имаше... си мислех, че на полувремето трябваше да освободи мястото си на Дичев, за да не стане някой червен картон, а пък и ме ядоса как остави Коконов сам при гола..... и то накрая взе, че наистина си изкара червен картон :mrgreen: логично всъщност ...играем сравнително добре, но след Курьор няма кой да вкара срещу по-класните и организирани противници ...може би мачовете 7-10 място ни заблудиха понеже там чат-пат вкарвахме :roll: и все пак имаше шанс да го вземем днес мача и вероятно трябваше да го вземем, но....... свърши вече! сега да мислим как да се подобряваме следващия сезон и да играем роля в топ 6, а не да се борим за 5 място в най-добрия случай...
Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот icko65 » 30 май 2021 22:32

ogrizko написа:.....като го мислех мача на полувремето с безумната грешка на Панов при гола и жълтия картон дето имаше... си мислех, че на полувремето трябваше да освободи мястото си на Дичев, за да не стане някой червен картон, а пък и ме ядоса как остави Коконов сам при гола..... и то накрая взе, че наистина си изкара червен картон :mrgreen: логично всъщност ...играем сравнително добре, но след Курьор няма кой да вкара срещу по-класните и организирани противници ...може би мачовете 7-10 място ни заблудиха понеже там чат-пат вкарвахме :roll: и все пак имаше шанс да го вземем днес мача и вероятно трябваше да го вземем, но....... свърши вече! сега да мислим как да се подобряваме следващия сезон и да играем роля в топ 6, а не да се борим за 5 място в най-добрия случай...

Толкова години не разбра ли че ние роля в топ6 няма и не може да имаме..С футбалери свършили с футбола...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Marlboro » 30 май 2021 22:54

Второто полувреме нищо не играхме, явно Арда бяха по добри, да им е честито, и да се представят силно им пожелавам. Стрелец, не се ядосва, те ако можеха да вкарват, нямаше да играят в нашето жалко и смешно първенство, не случайно са тук. Панов за опита който има, този картон е не обясним, остана впечатлението че си го изкара умишлено. Съвсем спокойно отиде и тихо и културно каза на съдията да си е бе майката. Този футболист, за мен приключи кариерата си при нас. Но, както някой по горе каза, ръководство липсва,така че догодина може и капитан да ни стане.За следващия сезон, задължително ни трябват защитници, защото положенията който създаваме, ще започнат да влизат, обаче цял сезон ни вкарваха смешни голове, отзаде сме пълна трагедия. Надявам се само, сега да не вземат да освободят 15-16 човека, и догодина пак нов отбор да правим.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 30 май 2021 22:56

абе ....Панов май трябва да мине под полиграфа да видим какво ще каже там системата, нещо ми е съмнителна работата май, пък и без друго сме царе на полиграфа, така че няма лошо специално за Панов да се приложи относно тоя мач ;)

а относно това каква роля ще играем ... надявам се Илиан да си направи правилните изводи, да разкара още 2-3, да привлечем 2-3 качествени .....ВАР да помогне с 10 точки следващия сезон и такива неща, ще видим какво ще стане :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 30 май 2021 23:13

Аз за другото приемам, дори грешките на Панов, за мен е тотален некъдърник, който не може да стъпи на малкия пръст на Дичев, но Панов не ме изненада с нищо с неможенето си. Но това, което наистина ме ядоса е ЧК, защото си го извади УМИШЛЕНО и няма никакви спорове в това, ама никакви! Ще споря с всеки негов защитник по въпроса, отиде, напсува съдията и реши, че ще стане 2:0 и това няма да натежи....е, да, ама Гецата хвана дузпата и нещото, което направи Панов - умишлено и съзнателно реши мача. Реши сезона и ни закопа! И ще повторя за милионен път - това дърво, този чукан е 2 класи под Дичев, който си е ляв бек, бърз, млад, перспективен и наш юноша. И работи упорто, и надгради много, и заслужаваше титулярно място днес той, а не онзи чукан безотговорен. Другите са ясни. Аз не се ядосвам толкова и на Леандро, а Касми - той влезе накрая, те са ясни за мен, но това дето го направи Панов направо ме подлуди! Все едно, минало е вече. Илиан Младшия си свърши работата, не знам какво повече да направи? От него се иска голов пас, даде 3, единия - абсолютно изумителен в 50 минута, когато ако си вкарвахме - връщаме се в мача, точно такъв пас даде вчера Мейсън Маунт и се реши финала с 1 пас! 1! Илиан даде 3 такива, дето правят разликата и с един Курьор - 2 или 3 гола вкарвахме. Минало заминало. За нищо не ме е яд, за мен изиграхме силен мач, силно ПП, само ме е яд на малоумния Панов. Да, грешно е да обвиняваме един човек, не го видя за гола, не го виня и за дузпата, но за ЧК - тук няма НИКАКВИ оправдания. Закопа отбора и го направи УМИШЛЕНО.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот bsz1916 » 31 май 2021 07:00

Ако тоя Панов е чак толкова некадърен , защо е титуляр в най - важния мач на сезона ? Явно има някой който е по - виновен от него за загубата .

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Vladislav » 31 май 2021 09:24

Панов не е напсувал никого. Оня тъпак му показа втори жълт картон за играта с ръка и след консултация след другия боклук Чинков във вана. Уж предотвратяване на сигурен гол. Друг е въпроса че удара не беше от толкова близо до вратата, а и по никакъв начин не може да се определи дали щеше да е в очертанията въобще. Ако Панов е казал нещо ще го накажат немалко мачове. Иначе вината му за гола е безспорна. Всъщност ние голове си пускаме по принцип. Ето и вчера от само два удара (единия от дузпа). Въпроса е защо ние не вкарваме като имаме положения. Не е нормално Васко Панайотов да има повече отбелязани голове от централните ни нападатели (накуп). Петдесетте милиона на Барселона за пореден път бяха безобразни. Чудя се на Илиан как го изтърпя цяло полувреме. И Джуниър и Родриго са с травми и няма как да издържат по цял мач, а с такива като Вилела няма как да стане. Като цяло мача си беше равностоен с повече положения за нас. Грозно и недостойно е селското поведение на шалварите дето прибраха децата които подават топките около 70-та минута. Коментара за поне половината ни картони е излишен... отново. Имахме възможност за нещо повече този сезон, но не се получи. За евротурнири нямаме отбор така или иначе и като цяло такъв мач между 4ти и 7ми е излишен.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот bobo03 » 31 май 2021 09:44

Мисля си че загубихме мача тактически. Вместо да се опитваме да разиграваме и да раздвижим играта се подведохме по играта на Арда и на моменти изпаднахме в абсолютна безидейност. Особено с това връщане на топката към вратаря ми скъсаха нервите. То е ясно, че шансовете полеви играч да изнесе топката са многократно по-големи, отколкото вратарят да я изрита безцелно напред, но някой трябва да им го каже на играчите. Персонално, не мисля, че се справихме зле в защита и статистиката ясно го показва. Проблемите, както повечето от нас отбелязват са в атака - Гомеш беше пълна дупка, а Иса явно не му е сезонът. Там определено трябва да се търси алтернатива за новия сезон или най-после да се даде шанс на юношите.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта