Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 05 май 2021 22:31

Няма смисъл да се отварят теми през 3 дни както са по програма ....доста интересно, имаме следващо домакинство срещу Царско село и след това цели 3 гостувания поред :shock: надявам се да вземем домакинството и да се откъснем, защото 3 гостувания и поради умората може да се окажат проблем после... :roll:

имаме всички шансове за бараж, така че се надявам да не си изпуснем шанса по някакъв тъп начин :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 05 май 2021 22:38

09.05.21 неделя 18:30ч. Черно море - Царско село

13.05.21 четвъртък 20:00ч. Левски София - Черно море

17.05.21 понеделник 17:30ч. Ботев Пловдив - Черно море

20.05.21 четвъртък 17:30ч. Царско село - Черно море

23.05.21 неделя 20:00ч. Черно море - Левски София
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 05 май 2021 23:02

Със Ц.цело без Родриго и Попов заради натрупани картони?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Готвача » 06 май 2021 10:26

Sole написа:Със Ц.цело без Родриго и Попов заради натрупани картони?

Точно-а за следващите мачове висят Цецо,макето,и Панайотов,който с още един ЖК пропуска ДВА мача.Притеснява ме и контузията на Цецо в коляното.Ако вземем мача със Селото,се откъсваме на по 9 точки от тях и Левски и в оставащите мачове просто не трябва да губим и ще имаме 13 точки,недостижими за преследвачите.Но при загуба,особено срещу един от двата конкурента ще се наложи да потреперим.А и не се знае,какви са мераците на Стойнето.
Само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 07 май 2021 20:20

айде много съм надъхан ...ако не друго, то поне запазваме един и същ гръбнак на отбора ...футболистите се обиграха, свикнаха помежду си ....вземаме 2-3 играчи на необходимите позиции и необходимото ниво.... и защо да нямаме шансове за групите на Лига на конференциите (ЛЕ2) или както се води там.... Арда можем да ги опердашим бихме ги вече като домакини една от малкото им загуби е срещу нас... Локо Пд може да бием ...само -София ако трябва да играем е притеснително понеже ще им се помага, а и Пенев много ги надъхва.... но така или иначе имаме всички шансове да стигнем до турнирите и защо не до ЛЕ2 ?! :mrgreen: :mrgreen: навреме го направиха турнира..
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Iceberg » 08 май 2021 22:43

Черно море без петима за мача с Царско село
https://fakti.bg/sport/577316-cherno-mo ... _cQoWC_fX8

Мачът е в неделя от 18,30 часа на стадион "Тича" във Варна
Oтбoрът нa Чeрнo мoрe прoвeдe пocлeднaтa cи трeнирoвкa прeди дoмaкинcтвoтo нa Цaрcкo ceлo. Cлeд зaнимaниeтo нacтaвникът нa "мoряцитe" Илиaн Илиeв oпрeдeли групaтa зa утрeшния двубoй oт 28-ия кръг нa еfbеt Лигa.

Зaрaди нaкaзaниe мaчa прoпуcкaт Виктoр Пoпoв и Рoдригo Eнрикe, кoитo ca c нaтрупaни кaртoни. Aут пoрaди кoнтузии ca Cтeфaн Вeлeв, Eмил Янчeв и Дeниcлaв Aнгeлoв. В cъcтaвa ce зaвръщa кaпитaнът Дaниeл Димoв, кoйтo прoпуcнa cрeщaтa c Бoтeв Пд зaрaди трaвмa.

Мaчът мeжду Чeрнo мoрe и Цaрcкo ceлo e в нeдeля oт 18,30 чaca нa cтaдиoн "Тичa" във Вaрнa. Билeтитe зa двубoя ca нa цeнa 6 лeвa, a кacитe щe oтвoрят oт 16,15 чaca.

Групaтa нa Чeрнo мoрe: Гeoрги Гeoргиeв, Ивaн Дюлгeрoв, Цвeтoмир Пaнoв, Cтeфaн Cтaнчeв, Мирocлaв Eнчeв, Дaниeл Димoв, Мaртин Дичeв, Влaткo Дрoбaрoв, Вacил Пaнaйoтoв, Пaблo Гaрcия, Вeлиcлaв Вacилeв, Лeaндрo Aндрaдe, Илиaн Илиeв, Пaвeл Гeoргиeв, Фaйceл Кacми, Иcмaил Иca, Рoдригo Вилeлa, Зe Гoмeш
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 10 май 2021 01:14

тоя мач с ЦС го пропиля тренера и абсолютно никой друг ...ясно е, че резервите са зле... не може в най-важния мач дето си гарантираме 7 място да ми пусне банда мекотели на терена ....тук трябваше титулярите да играят до 85 мин. без мисъл за следващите мачове понеже дърпаме 9 точки и няма вече какво да ни спре общо взето ....сега пак ще е ходене по мъките и аз лично толкова се разочаровах, че не ми пука дали ще сме 7...... квото стане ще следя само като резултат нямам намерение да се ядосвам.... това днес ни беше най-важния мач за мен поне ... дърпаме 9 точки и ги отказваме другите ....сега имаме 3 гостувания, ще се натрупа умора и все тая квото стане няма да го мисля.... вече само за баража ми пука ако изобщо стигнем до него ...ако не, тренера си е виновен с малоумните смени!!!!! и в средата и в защита промени в края на мача дето е ясно, че ония ще натиснат накрая..... просто гениално :evil: :evil: :evil: обикновено се бутат нападателите и т.н. аман от ядове с тоя отбор ...в мач дето трябваше да спечелим 5:1 и повече... за мен след тоя мач ще падне и тонуса в отбора, и умора ще се натрупа и т.н. .......и въпреки това не искам смяна на треньор, щото по-добър няма как да намерим ...просто не разбирам каква беше тая тотална глупост днеска в мач дето беше най-важното днес да спечелим и го бяхме спечелили....
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот mursusaid » 10 май 2021 07:15

Не мисля ,че трябва да изпадаме в крайности.Да.,и мен ме хвана яд как изтървахме сигурната победа,но пък от друга страна това е футбола ,затова и се обича по цял свят толкова много.Наистина зрелищен мач с много положения и пред двете врати,особено пред противниковата.Бях със сина си ,който е на 8 години (не за първи път) и днес почти през цялото време остана средоточен и гледаше с интерес случващото се на терена.Такива мачове могат да запалят интереса и да върнат хората по трибуните.
Иначе сами сме си виновни и съм съгласен,че този мач треньора го изтърва.Може би и той подцени ситуацията,мислейки че сме си свършили работата ,изкарвайки всичките си креативни футболисти.Така че колкото го е яд на опитните си футболисти на терена ,без да ги онивинявам , толкова трябва да го е яд и на себе си.Но по-лошото е че се видя,че може би сглобихме един не лош титулярен състав ,но от пейката трудно може да се разчита на някой.Видя се и че юношите ,които влязоха при напрежение се огънаха.Тпва обаче може да им е ценен опит.
Другата хубава страна от това равенство си мисля ,че така ще бъдем под напрежение и ще изиграем останалите срещи с пълна концентрация,а така и ще влезем в по-добра кондиция и нагласа при евентуален бараж.По добре така , отколкото да дръпнем с точките и да доиграем сезона отпуснато,очаквайки бараж,където да влезем с отпуснато съзнание.
Така че не мисля ,че нещо фатално се случи от това равенство,тези отбори не мисля че са нашето ниво и спокойно можем да вземем поне две от трите гостувания.
П.с. за отбора на ц.село иначе мога да кажа ,че колкото и да подлежат на бъзици за произхода си,са направили симпатично играеш отбор без излишни грубости ,опитващи се да играят футбол и имат наистина един класен чужденец-нидерландеца Меертенс ако не му бъркам името.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Eastern » 10 май 2021 08:00

Колкото и да ме е яд за изпуснатата победа добрите неща във мача които сътворихме ми напълниха душата.
За мен днес отново най добрият на терена беше Васко Панайотов ! Такъв хъс съчетан със точните извеждащи пасове и не на последно място страхотният му гол , направо не мога да го позная, наистина голямо браво! Другият играч който много ми се понрави беше Дичев , също като Васко не спря да жъне по терена. Страхотни атаки по крилото и железен във защита , дано контузията му не е сериозна , защото се видя каква дупка остави след излизането си от игра. Естествено хубави думи заслужават и останалите във нападение!
И отново след всичко хубаво идва ред за критиката, отново трагична защита ! Наистина не знам защо мъчим Димов като ЦЗ , човека няма никаква ориентация като такъв , Станчев вече си е за пенсия а вратарчето ако има удар във вратата и не го уцели топката винаги е гол. Наистина трябва да се привлече качествен ЦЗ който може да командва хората около себе си , защото иначе целият труд на отбора отива на кино . Жалко наистина че изпуснахме победата , първото полувреме спокойно можеше да водим със 5 гола ако не бяхме направили и някои фрапантни пропуски а за този във последната минута не ми се говори.Но пак си идваме на думата че и 5 парцала да ушием като допуснем и толкова във нашата врата все тая. Според мен Илиан не направи грешки при смените , просто хората във нападение се поизмориха , и разочарованието му идва от опитните хора във защита. Както и да е хубавото е че идва следващ мач и можем да покажем дали сме си взели поуки от грешките!
Само Черно Море!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот 'enki' » 10 май 2021 08:47

Чудесен мач на нашите до първите смени. Направо смачкахме ЦС. Важна е играта. С това което показваме, просто нямам търпение до следващия мач. Ясно е, че имаме резерви и слабости, но в крайна сметка ние неслучайно сме в долната половина и се борим за 7-то място. Не затворихме мача и ЦС успяха с един гол да се върнат в двубоя. После ние наляхме гипса.

Много добри Панайотов и Младши, Леандро и Пабло също ми харесаха доста. Добро включване и на Дичев.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта