Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 23 май 2021 22:43

ами напълно нормално според мен ...много мачове за кратко време, футболистите трудно издържат 90 мин. през 3 дни като не са свикнали и така... дано някой да не излезе за натрупани картони за мача с Арда :roll: иначе се вижда, че нямаме равностойни смени и резерви ....и ние вадим по-креативните си и добри играчи около 60 мин., а пък другите тогава си вкарват силните играчи и ни обръщат ....затова трябваше да се подсигурим с няколко гола ама.... абе как да е, важния мач е тоя с Арда така или иначе тоя мач не ме впечатлява чак толкова мен конкретно ...даже и Левски не са ми чак такъв голям дразнител като реално не играем за нищо в момента... надявам се футболистите да починат и да могат да изиграят не по 90, а по 120 мин. ако се наложи срещу Арда :idea:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2021 23:00

Още като видях как са махнали всичките ни титуляри беше ясно....Направихме сносно първо полувреме и после разбира се - спряхме да играем. Това не е за пръв път. Иса - пълна дупка, Касми - може би направи толкоз простотии, колкото за цялата си кариера не е правил. Вилела го говорим цял сезон, това тотално дърво не знам защо получава и 1 минута. От всички резерви съм доволен само от Леандро и то на непривична позиция, въпреки, че не може и дума да става за сравнение с Младшия. Изобщо без Илиан сме много зле. Но да не правим някакви генерални анализи, защото този мач беше просто тотално отписан, ама тотално.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 123
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот deadlock » 23 май 2021 23:05

Както се вика....тоя мач го гледаме цял сезон. Първото полувреме вместо да водим 3-0, водим с 1-0, после играем до 50-тата минута и след това..... х, или губим. Има 2 опции - или се играе много стабилно черно тото, или просто Илиев толкова си може. Ако не бяха тези глупости цял сезон сигурно щяхме да сме на 3-то място. Не знам още колко пъти трябва да се направи това нещо, за да светне някаква лампичка някъде. Може и тя да си свети, но никой да не го интересува....

Не съм защитник на Георгиев, ама редовно гледам критики, че ако ударите не са в него, не ги спасявал. Днес имаше сигурно 3 удара към Дюлгеров и 2 гола за Левски. Да, хубав удар на Цонев за 1-1, но в близкия ъгъл. А там се очаква много по-добра реакция. И другото нещо - тия юношки, дето се хвалят толкова много - ами Дичев е ок, ама другите дето влязоха... Момчетата стават за виенска пред блока, но толкова. Един дървар като Вилела е на светлинни години напред.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот 'enki' » 23 май 2021 23:20

deadlock написа:Както се вика....тоя мач го гледаме цял сезон. Първото полувреме вместо да водим 3-0, водим с 1-0, после играем до 50-тата минута и след това..... х, или губим. Има 2 опции - или се играе много стабилно черно тото, или просто Илиев толкова си може. Ако не бяха тези глупости цял сезон сигурно щяхме да сме на 3-то място. Не знам още колко пъти трябва да се направи това нещо, за да светне някаква лампичка някъде. Може и тя да си свети, но никой да не го интересува....

Не съм защитник на Георгиев, ама редовно гледам критики, че ако ударите не са в него, не ги спасявал. Днес имаше сигурно 3 удара към Дюлгеров и 2 гола за Левски. Да, хубав удар на Цонев за 1-1, но в близкия ъгъл. А там се очаква много по-добра реакция. И другото нещо - тия юношки, дето се хвалят толкова много - ами Дичев е ок, ама другите дето влязоха... Момчетата стават за виенска пред блока, но толкова. Един дървар като Вилела е на светлинни години напред.


Aми да нещо такова ми се върти и на мен в главата.

Все пак Е. Янчев ми хареса донякъде. Попов, Леандро и Васко играха силно.

Но просто нямам думи, как от този мач не взехме нищо ......

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2021 23:27

От влезлите юноши аз не видях някой да се е представил кой знае колко зле. Велислав е на едно ниво, без прогрес. Смятам, че е пък много рано изобщо да се оценява Павел Георгиев, той е все още в старшата. Щеше ми се да видим Мартин Милушев, защото в подготовките беше от най-добрите ни играчи, а при старшата, които са близо до медал - водещия футболист. Дичев си е готов титуляр. В защита без Дробаров не е добре работата, но мача беше отписан, дори у игралите си личеше ниска мотивация.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 123
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот deadlock » 23 май 2021 23:42

Отново - какво ниво? За виенска пред блока стават момчетата, но толкова. Всички наложили се юноши преди това показаха някакви качества, дори и в първите си мачове. От тия момчета днес (тези, които влязоха второто полувреме) освен грешни отигравания и фалове, друго не се е видяло. Като цяло и във всички останали мачове, където се тестваха, нивото им беше фрапиращо ниско. Или го имаш, или го нямаш, а в случая е твърдо второто. Тук критиката не е към тях, а към ръководните фактори, които решават кой да играе и кой не.

Понеже изпуснах - днес Виктор изигра един от най-силните си мачове за Черно Море.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Eastern » 24 май 2021 00:11

Поредно страхотно първо полувреме и то без Илиев и Родриго! Отново жалко че пропуснахме да им ушием петичка за 45минути. Видя се че момчетата имаха голямо желание да бият но какви бяха тези слаби удари не мога да си обясня още. Впреки че не реализира голове , Иса ми харесва повече от Зе Гомеш.
Както винаги Емо Янчев на добро ниво , все се чудя защо търка пейката?
Отново страхотен мач на Дичев! Голям потенциал има това момче , перфектен във защита и страхотни пробиви по крилото. За жалост не мога да кажа същите думи за Василев и Павел Георгиев!
Леандро всеки мач става все по добър и много ме радва, обаче на другият фланг тоя Вилела е пълна дупка. Тоя момец опропасти пет отлични атаки със жалките си отигравания , хич не го бива във центриранията, да има някаква прилична техника но до там! Никаква полза от него, надявам се да му е бил последният мач със нашият екип.
Второто полувреме ако не съм гледал нашият отбор напоследък ще си кажа че беше бахти и тотото . Ама такива явни обръщачки и изравнявания във няколко поредни мача ще е доста очевидно и нагло (знае ли човек къде е истината). Иначе първият им гол пак от измислен фал , друг е въпросът че дори и да има такъв би трябвало да е НЕпряк свободен. Да им е честита победата! Добре че не се подведохме накрая от провокациите им и някой да изгори за мача със Арда.
Забравяме го този мач и всички мисли към предстоящият бараж! Дано там имаме сили да изиграем 90 или 120 минути на това добро ниво което демонстрираме през първите полувремена на последните няколко срещи.
И който има възможност нека подкрепи момчетата във Кърджали!
Само Черно Море !

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Ron Jeremy » 24 май 2021 08:59

Иса ми харесва повече от Зе Гомеш

И на мен ,Гомеш е супер егоист....тоя сеэон не сме се опънали на никой от първите , само беээъби мачове , а вчера иэвършихме чудо върнахме мъртвец от оня свят !
ex Popeye

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Готвача » 24 май 2021 09:49

Аз ще акцентирам върху хубавите неща.Първо да кажа,че ПРОСТО НИКОЙ НЕ ИГРАЕ ТАКЪВ ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ.Това бе апотеоз на атакуващия футбол!Тотална преса ,бързи комбинации,извеждане на нападатели и халфове зад гърба на защитата и стрелкови позиции и разбира се удари.Реално първото полувреме почти не видяхме играта на никой в защита,а доколкото се налагаха намеси,Дичев и Попов се справиха перфектно.Това цялото НЕЩО което сътворихме през тези минути,си имаше обяснение.Целият отбор играха на много високо ниво и темпо.Нямаше панически изритани топки,нямаше футбол в английски стил тип "юруш",единствено проблема бе вкарването на голове.Ние просто нямаме човек,който гола да го обича.Затова единствения млад бг играч който бих желал да видя на Тича/изключвам Н.Илиев,защото той не ни иска/,бе Тонислав ,който е в Арда.Щеше идеално да ни пасне на стила и вероятно да вкарва 20+ гола на сезон.Толкова оплювания Леандро показа какво вижда Илиан в него и защо е на Тича.Вчера игра по добре и от Родриго.По голяма скорост,влиза в единоборства и има поглед върху играта,с подобаващо добри пасове.Сега приключвам с хубавото и оставям на вас да мислите къде е проблема.Аз си имам обяснение и съм го писал многократно.
А относно юношите за които си мечтаем да покажат друго лице,се оказва че им трябва повече време,или повече класа+огромна доза хъс и желание за доказване.Виждате ли колко е малко?Пускат един Попов от няма и къде,вече водещ играч.Пускат Младши/разбира се че не показва кой знае какво,според един наш фен/,носеше предната линия на гърба си и не се песетеше в защита.Пускат един Дичев,виждам следващия Попов като отношение и себераздаване.Кажете ми тогава,къде точно виждате Василев и П.Георгиев?Аз ще ви кажа къде.Още една година на Тича,с полагащото им се време което си заслужат и или ще последват изброените от мен,или ще станат поредните неосъществении таланти.И накрая-имаме страхотен играч в нападение,/Денис/показващ скорост,енергия,борбеност,много добри подавания в завършващата фаза.След контузията и подготовката която ще направи,се надявам догодина да изиграе много мачове на високо ниво.Но от всяко дърво...а всички ние знаем,как от едно поколение юноши,много рядко пробиват по двама в първия отбор.Историята при нас го показва,същото важи и за другите отбори,даже и Аякс и Барселона.От шампионския ни юношески отбор,ние реализирахме нашите двама.Останалите разхождат екипите в други отбори,или са спрели с футбола.ИСА!Вчера на моменти показа най доброто от себе си.За мен трябва да остане,но май с много редуцирано време.Относно Зе,ще помоля колегите които не го харесват,поне да престанат с обидите заради цвета на кожата.Зе според мен ще покаже качествата си,след така необходимия период на адаптация и разбира се когато изкара пълна подготовка с отбора.Честно да ви кажа,просто не разбирам що за хора сте.На стадиона шепа хора,във форума основно негативни мнения .Футболна култура =НУЛА.Аз може би съм "изкривен" отт дългия престой в Англия,където се наслаждавам на мачове от НАИСТИНА ниски нива на футбола,но бият или падат,феновете подкрепят отбора до последната минута.Ако имат проблем с треньор и ръководство,отиват след мача и си казват каквото им е на сърце.Но право куме,та в очи.Не забравяйте че и играчите четат форумите,а тези които не разбират български,колегите им превеждат.И после защо един Наскоо Илиев не иска на Тича ли?Ами помня много добре как го нареждаха.Мърда,мързелив,бавен,тромав...не ставащ за нашия отбор.Който не вярва,да се разрови и прочете.
Сега остава най важната работа-тази на треньора и щаба му.Да си направят подготовката за мача,да изберат оптималния състав и смените които ще вкарат не само свежест,но и класа и да чакаме една хубава победа.Мисля че целият състав без Денис ще е на линия,за да може старшия да избира.Футбола го можем,остава да издържим физически и психически.Само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 24 май 2021 13:13

Мачът се разви по познатия за нас сценарий: убиваме от бой противника ...и накрая падаме безславно! 8-) Но този път за разлика от предишните издънки Илиан имаше оправдателни причини, защото целта беше да се запазят Родриго и Илиан за баража. Но за пореден път се видя,че няма как да спечелим мач без Родриго и Илиан и като прибавим и липсата на липсващи титуляри като Дробаров и Гарсия + изваждането още в 60та мин на Касми и пъзелът на провала се нарежда.Но радващо е,че във всеки мач играта която показваме радва окото..... докато не се "разтури седянката" по правило след 60 та мин.
Двамата ни юноши Василев и Георгиев няма какво да ги мъчат повече- не стават! Иса и той затвърди "0"та си за годината.Може би той и Вилела изиграха последния си мач за Черно море.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта