Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 18 май 2021 16:59

Tреньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата от 18 футболисти за гостуването на Царско село в мач от 31-вия кръг на efbet Лига. От нея отпадат наказаният Васил Панайотов и контузеният Денислав Ангелов. Аут за мача са Мирослав Енчев, Павел Георгиев и Велислав Василев, съобщават от клуба.

В групата за двубоя са Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Стефан Станчев, Виктор Попов, Даниел Димов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Емил Янчев, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Илиан Илиев-младши, Файсел Касми, Исмаил Иса, Родриго Вилела и Зе Гомеш.

"Моряците" пътуват за София утре рано сутринта, където ще проведат последното си занимание преди срещата. Двубоят е в четвъртък от 17:30 часа.
Gong.bg

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 18 май 2021 19:08

ShooterMan написа:За баража (ако стигнем) влизаме с психологиеско предимство. Каквото ще да става, ние срещаме ЗАГУБИЛИЯ Купата. Те със сигурност ще са дали повече жертви във финала, ще са по-уморени и психологически сринати. Разбира се, Арда е по-добрия вариант, защото с тиретата ще е много тегаво.....Но говорим ако не се насе*ем сами още 2 пъти, че както сме я подкарали....

абе, може наистина да имаме психологическо предимство ....но пък ако играем с Арда, те последния мач за първенството ще излязат с резервите, защото няма за къде да се напъват :roll: докато ние е много вероятно да изиграем мача на живот и смърт ...Арда дори да изгори някой за купата с 1 мач, могат да си гарантират наличието на титулярите относно картони и т.н. :roll: трябва да го приема най-накрая това 3:3 с ЦС и подхода ни като цяло, но ми е трудно ... лошото е, че още ми е нервно като се сетя и ми е трудно да се въздържа и от писане, а трябва :oops: сега ще пробвам да замълча поне до следващата порция мачове ...дано да има пак 2 Х-са или нещо, че да може срещу Левски да подходим рационално като напълно безсмислен мач и да подходим с повече визия към предстоящия бараж.... все ми е тая дали ще паднем 0:3 в тоя мач поне на мен, искам да имаме сили и да сме изчистени за баража :idea:
Изображение

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 18 май 2021 22:34

Спряха правата на двама родни рефери
gong.bg

СК при БФС спира правата до края на сезона и до вземане на окончателно решение след допуснати грешки на съдиите: Ивелин Занев и Радослав Гидженов.

Съдийската комисията държи да подчертае, че по отношение на съдиите и тяхното представяне на терена се прилага стриктно Правилника на футболното съдийство и се надява да получи необходимото съдействие и разбиране от футболната общественост.
П.С. Няма що "Голямо наказание!" -няма да свирят в 2 мача! :oops: Левски нали се опаричиха и ще им покрият щетите!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 18 май 2021 23:27

2 поредни мача на Подуенци - 2 рефера наказани след брутални подаръци в полза на синия мъртвец! Къде са сега подуенските апологети да ни обяснят как видиш ли Цоневи влезли, обърнали мачовете! Ако съдиите не ги бутаха тези жалкари така щяха да паднат и от нас, и от Царско село!!! Впрочем, тоя Гидженов ни коли 2-ри мач! Това нищожество ни закла с тиретата - наказаха го, сега пак! Абе до като не яде бой от някоя шуба няма да се научи май....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Marlboro » 20 май 2021 06:11

Каквото било, било. Крайно време е да бием, и да се успокойм.Селото са стабиляги, но все пак всичко си е в нашите ръце, крака и глави, най- вече.Имам добро предчувствие за днес.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 20 май 2021 12:23

Не трябва да губим този мач и сме на бараж. Очаквано - с Арда, които за мен са преодолим отбор и след загубения Финал вчера ще са психологически едно ниво под нас. Според мен днес не бива да има пестене, а в неделя с Левски просто атмосферата и емоцията на публиката ще свършат останалото.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Iceberg » 20 май 2021 15:33

На Ивайло Стоянов бе поверен плейофът от 31-ия кръг между отборите на Черно море и Левски. Изходът от мача на „Тича” може да се окаже от изключително важно значение за седмото място, което дава право на участие за бараж за класиране в европейските клубни турнири.
Плейофи група "А"
23 Май 2021 г. Неделя 20:00 ч., ПФК Ботев - ФК Царско село 2015
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Николай Тодоров Петров

23 Май 2021 г. Неделя 20:00 ч., ПФК Черно море - ПФК Левски
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Мартин Живков Богдев
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Оплитат се малко коментарите за различните мачове, когато се пише в една обща тема, но.. Ето този ще ни свири срещу Левски.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот bsz1916 » 20 май 2021 16:28

ShooterMan написа:Не трябва да губим този мач и сме на бараж. Очаквано - с Арда, които за мен са преодолим отбор и след загубения Финал вчера ще са психологически едно ниво под нас. Според мен днес не бива да има пестене, а в неделя с Левски просто атмосферата и емоцията на публиката ще свършат останалото.

Гледайте днес да спечелите мача и да си осигурите 7 - мото място , защото съдия на последния ви мач с Левски ще бъде Сватбата . Предполагам че не по - малко от мен знаете какво означава това .

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Vladislav » 20 май 2021 18:21

Това което гледахме през първото полувреме е нагледен пример как НЕ трябва да изглежда професионалния футбол. Фамозни сме.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 20 май 2021 19:21

айде честито ...оставяме Левски да играе за здраве :) за мен трябва да се готвим изцяло за финала (баража) ....Илиан да си преценя как да стане точно
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта