Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот 'enki' » 24 май 2021 15:50

Готвача написа:Аз ще акцентирам върху хубавите неща.Първо да кажа,че ПРОСТО НИКОЙ НЕ ИГРАЕ ТАКЪВ ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ.Това бе апотеоз на атакуващия футбол!Тотална преса ,бързи комбинации,извеждане на нападатели и халфове зад гърба на защитата и стрелкови позиции и разбира се удари.Реално първото полувреме почти не видяхме играта на никой в защита,а доколкото се налагаха намеси,Дичев и Попов се справиха перфектно.Това цялото НЕЩО което сътворихме през тези минути,си имаше обяснение.Целият отбор играха на много високо ниво и темпо.Нямаше панически изритани топки,нямаше футбол в английски стил тип "юруш",единствено проблема бе вкарването на голове.Ние просто нямаме човек,който гола да го обича.Затова единствения млад бг играч който бих желал да видя на Тича/изключвам Н.Илиев,защото той не ни иска/,бе Тонислав ,който е в Арда.Щеше идеално да ни пасне на стила и вероятно да вкарва 20+ гола на сезон.Толкова оплювания Леандро показа какво вижда Илиан в него и защо е на Тича.Вчера игра по добре и от Родриго.По голяма скорост,влиза в единоборства и има поглед върху играта,с подобаващо добри пасове.Сега приключвам с хубавото и оставям на вас да мислите къде е проблема.Аз си имам обяснение и съм го писал многократно.
А относно юношите за които си мечтаем да покажат друго лице,се оказва че им трябва повече време,или повече класа+огромна доза хъс и желание за доказване.Виждате ли колко е малко?Пускат един Попов от няма и къде,вече водещ играч.Пускат Младши/разбира се че не показва кой знае какво,според един наш фен/,носеше предната линия на гърба си и не се песетеше в защита.Пускат един Дичев,виждам следващия Попов като отношение и себераздаване.Кажете ми тогава,къде точно виждате Василев и П.Георгиев?Аз ще ви кажа къде.Още една година на Тича,с полагащото им се време което си заслужат и или ще последват изброените от мен,или ще станат поредните неосъществении таланти.И накрая-имаме страхотен играч в нападение,/Денис/показващ скорост,енергия,борбеност,много добри подавания в завършващата фаза.След контузията и подготовката която ще направи,се надявам догодина да изиграе много мачове на високо ниво.Но от всяко дърво...а всички ние знаем,как от едно поколение юноши,много рядко пробиват по двама в първия отбор.Историята при нас го показва,същото важи и за другите отбори,даже и Аякс и Барселона.От шампионския ни юношески отбор,ние реализирахме нашите двама.Останалите разхождат екипите в други отбори,или са спрели с футбола.ИСА!Вчера на моменти показа най доброто от себе си.За мен трябва да остане,но май с много редуцирано време.Относно Зе,ще помоля колегите които не го харесват,поне да престанат с обидите заради цвета на кожата.Зе според мен ще покаже качествата си,след така необходимия период на адаптация и разбира се когато изкара пълна подготовка с отбора.Честно да ви кажа,просто не разбирам що за хора сте.На стадиона шепа хора,във форума основно негативни мнения .Футболна култура =НУЛА.Аз може би съм "изкривен" отт дългия престой в Англия,където се наслаждавам на мачове от НАИСТИНА ниски нива на футбола,но бият или падат,феновете подкрепят отбора до последната минута.Ако имат проблем с треньор и ръководство,отиват след мача и си казват каквото им е на сърце.Но право куме,та в очи.Не забравяйте че и играчите четат форумите,а тези които не разбират български,колегите им превеждат.И после защо един Наскоо Илиев не иска на Тича ли?Ами помня много добре как го нареждаха.Мърда,мързелив,бавен,тромав...не ставащ за нашия отбор.Който не вярва,да се разрови и прочете.
Сега остава най важната работа-тази на треньора и щаба му.Да си направят подготовката за мача,да изберат оптималния състав и смените които ще вкарат не само свежест,но и класа и да чакаме една хубава победа.Мисля че целият състав без Денис ще е на линия,за да може старшия да избира.Футбола го можем,остава да издържим физически и психически.Само Черно море!


Съгласен съм с теб за голяма част от написаното, особено за юношите. С извинение Дюлгеров, Василев и П.Георгиев да си налягат парцалите и да покажат, защо са в Черно море и ако могат да останат, ако не, вратата. Шанс трябва да им се даде, но с мярка.
Дичев, Денислав и Емо Янчев според мен имат място в отбора. Аз лично харесвам Янчев, изглежда ми много техничен и спокоен. Искам да го видя, как ще се справи в средата на терена. Иса вчера игра нелошо, даде много добър пас по земя към Касми, също така е колективен играч и ми е доста симпатичен, но при 25+ мача без гол, мисля най-логичното нещо е да се търси промяна и от двете страни. При Зе си личи, че има качества, но не знам дали в главата му е всичко насочено към футбола и по-специално Черно море. Не ми изглежда много отдаден и съсредоточен. Леандро и Касми вече се наложиха в отбора, а Пабло според мен е най-доброто ни попълнение.

Дотук със спортно-техническата част. Това, което ме притеснява обаче, е, че може би тези загубени мачове и точки не са случайни. Твърде много станаха тези мачове, които загубихме по уж невероятен начин. Май страдаме от биполярно футболно разстройство. Отдавна трябваше да сме си взели поука. Виждаме какво се случва и в баскетболния Черно море. Много понамирисват нещата.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 24 май 2021 16:44

абе споко бе ...нищо не понамирисва ......просто никога програмата не е била толкова гъсто наредена с мачове и затова тренера пообърка малко нещата ...с цел уж да пази играчите за следващите мачове ...изкарвахме най-креативните около 60 мин. и така.... другия сезон като си играем 1 мач на седмица ...нещата ще се наредят :P ако ще играем в Европа добре да вземем 1-2 добри играчи да имаме повече резерви и класа на скамейката... но новия сезон ако играем така понеже мачовете не са наредени толкова на гъсто, всичко ще си дойде на мястото и като отбор доста се развиваме, ако нещо не се обърка би трябвало да сме в топ 6.. да не кажа и по-нагоре :oops:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 24 май 2021 18:59

Аз не знам какво толкова е виновен Дюлгера за вчера. Първия гол - неспасяем. Втория - абсолютно 100% вина на Емо Янчев, центтиране, увисна и Божинов я забоде с глава - Дюлгера каква вина има? Тази топка беше задължителна за Янчев, не за Дюлгера, я вижте положението на запис. За мен Янчев вчера направи слаб мач, като не само при гола на Николери увисна, увисна още веднъж, но Николери не уцели вратата и според мен не е за този пост, а си е халф и като такъв трябва да се налага като опция.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Готвача » 24 май 2021 19:27

ShooterMan написа:Аз не знам какво толкова е виновен Дюлгера за вчера. Първия гол - неспасяем. Втория - абсолютно 100% вина на Емо Янчев, центтиране, увисна и Божинов я забоде с глава - Дюлгера каква вина има? Тази топка беше задължителна за Янчев, не за Дюлгера, я вижте положението на запис. За мен Янчев вчера направи слаб мач, като не само при гола на Николери увисна, увисна още веднъж, но Николери не уцели вратата и според мен не е за този пост, а си е халф и като такъв трябва да се налага като опция.

Дюлгера е 100% виновен за 1 вия гол.Нареди стената и се скри зад нея.Нито вижда топката,нито има време да реагира след удара.Топката колкото и силна да е,бе насочена в неговия ъгъл.Т.н. вратарски.Ако бяха вкарали в ъгъла защитен от стената,няма проблем,но не би.Излъга се сам.Първото увисване срещу малкото коте,бе на Димов.Но че не е за ЦЗ е ясно.Много го харесвам Янчев,има излъчването и играта на Бускетс,но нещо му липсва,за да не е водеща фигура и аз си мисля е е именно агресията и влагането в играта.Може и да греша,но някой ако вижда нещо друго,нека сподели.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта