27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 27 апр 2021 18:46

Е.. съдбата ни отреди група "А" във втората осмица, да се "борим" за седмото място. На пръв поглед няма да е трудно, но.. нека видим, какво ще се случи?! Селото здраво настъпи педала на газта и е на 3 точки зад нас! Притеснявахме се от Левски, а то, какво се оказа - друг ще е дразнителят?! Някои правилно посочиха, че първите два мача ако вземем и.. всичко ще е наред. Да видим!? Аз мисля, че ще трябва повече да се потрудим за място на баража. Нека предположенията да започнат.. сега! ;) :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 27 апр 2021 18:58

Селото взеха 3 победи, като и 3-те бяха абсолютно измислени. Брутално полягане от Берое, бойкотиращи Херо. Циркаджийски мач с тиретата, където играха ходом, явно им върнаха жеста с освободения Пенев. И после победиха резервите на Арда. Така, че изобщо да не съдим за тях по тези 3 фашливи победи. Според мен няма да победят Левски още на старта сега, а ние ако победим Ботев и после тях им дърпаме 7-9 точки.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Marlboro » 28 апр 2021 06:19

За мен основните притеснения са две.Първото е че много трудно вкарваме гол,а второто е Левски.В каквото и състояние да са,Левски е отбор способен да спечели всичките си срещи до края,видяхме във Варна че не са толкова слаби,само късметът ни спаси.Все пак съм оптимист,вярвам че нашите ще покажат желание,което е най важното.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 28 апр 2021 08:20

Marlboro написа:За мен основните притеснения са две.Първото е че много трудно вкарваме гол,а второто е Левски.В каквото и състояние да са,Левски е отбор способен да спечели всичките си срещи до края,видяхме във Варна че не са толкова слаби,само късметът ни спаси.Все пак съм оптимист,вярвам че нашите ще покажат желание,което е най важното.

Левски, в състоянието в което са, просто няма как да спечелят всички срещи. Аз не мисля че им е и цел. Там проблемите са сериозни и сякаш мерките които се взимат не водят до нищо положително. За това че вкарваме трудно си абсолютно прав, но реално и не пускаме лесно. Колкото и да е странно за това седмо място конкурент са ни Селото, другото за стопяване на 10т. разлика за 6 мача ми се струва несериозно. Няма отбор в тази група, който да спечели три поредни мача, да не говорим пък за 6.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 28 апр 2021 11:02

Това за Левски е 100% НЕвярно в случая. Левски е невероятно слаб, играят като абдали, не са взимали пари, а вчера - 3-мата им най-класни играчи си скъсаха договорите. Мен по-скоро ме притеснява Левски да НЕ спечели нищо, защото ние пред Левски сме с цели 9 точки и по-добра статистика в директните мачове. Притеснява ме, защото разчитам на тях да спънат Селото....поне веднъж, а ние срещу тях, Левски имам предвид няма да загубим поне тука, както и да излезе Илиан.....а ако излезе да играе нормален футбол, без да се е нас*ал със сигурност си вземаме мача тук, а в София е 2Х1. За да направи това, което ти казваш СЕГАШНИЯ Левски ще му трябват съдиите, ама всеки мач ще им трябват и то много да ги бутат, даже и с Ботев, всеки мач ще трябват дузпи, червени картони, засади и т.н. За историята на Левски - теоретично може, но даже и когато най-много са ги бутали - пак не е било чак така, 9 точки е сериозна разлика при отбори, които даже не са и равностойни, ние сме по-добрите. И най-важното - за да направи това Левски ще трябват ПАРИ, реферите и БФС са ку*ви, те дават гъ*ове, но не БЕЗПЛАТНО, а Левски е полуфалирал. Така, че няма от какво да се притесняваме, по-неприятно ще е ако Левски бъде боксова круша без да е в състояние да направи нещо срещу селото или нас, тогава ние ако се осерем срещу Селото става лошо
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот bsz1916 » 28 апр 2021 18:06

ShooterMan написа:Това за Левски е 100% НЕвярно в случая. Левски е невероятно слаб, играят като абдали, не са взимали пари, а вчера - 3-мата им най-класни играчи си скъсаха договорите. Мен по-скоро ме притеснява Левски да НЕ спечели нищо, защото ние пред Левски сме с цели 9 точки и по-добра статистика в директните мачове. Притеснява ме, защото разчитам на тях да спънат Селото....поне веднъж, а ние срещу тях, Левски имам предвид няма да загубим поне тука, както и да излезе Илиан.....а ако излезе да играе нормален футбол, без да се е нас*ал със сигурност си вземаме мача тук, а в София е 2Х1. За да направи това, което ти казваш СЕГАШНИЯ Левски ще му трябват съдиите, ама всеки мач ще им трябват и то много да ги бутат, даже и с Ботев, всеки мач ще трябват дузпи, червени картони, засади и т.н. За историята на Левски - теоретично може, но даже и когато най-много са ги бутали - пак не е било чак така, 9 точки е сериозна разлика при отбори, които даже не са и равностойни, ние сме по-добрите. И най-важното - за да направи това Левски ще трябват ПАРИ, реферите и БФС са ку*ви, те дават гъ*ове, но не БЕЗПЛАТНО, а Левски е полуфалирал. Така, че няма от какво да се притесняваме, по-неприятно ще е ако Левски бъде боксова круша без да е в състояние да направи нещо срещу селото или нас, тогава ние ако се осерем срещу Селото става лошо

Като се имат в предвид отношенията между Тити Папазов и Стойне Манолев и далаверите помежду им миналата година е доста вероятно Левски да им даде 2 -та мача и да се опита да вземе максимума от вас . Няма съмнение че както през миналата година , ако успеят Стойне отново ще развърже кесията .

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 29 апр 2021 09:56

Пак ли завъртаме схемите и сметките? Първо трябваше да падаме във Враца за да завършим седми. Ами във Враца спечелихме и пак сме седми, ако бяхме загубили нямаше да сме. Сега каква е целта? Ако е седмото място се замислете с каква нагласа тръгваме щом при точки аванс (съответно 3 и 9) се притесняваме от един измислен селски отбор и от Левски, който при тежкото си положение остава и без футболисти. Ако не спечелим тази група, независимо от каквито и да е врътки просто няма какво да говорим повече.

Delija
Мнения: 326
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Delija » 29 апр 2021 19:44

Е, и да не забравяме кой вчера се върна в БФС, а и нощните заведения отварят от днес :mrgreen:

[rimg]https://tenor.com/view/bfs-bobi-dance-preslava-bfs-preslava-tanc-mihailov-gif-15355701[/rimg]
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 04 май 2021 19:20

Черно море без капитана си срещу Ботев Пд
https://fakti.bg/sport/576238-cherno-mo ... FkInvUC_Eg

В групата се завръща Илиан Илиев - младши, който пропусна последните три мача на "моряците" заради контузия
Трeньoрът нa Чeрнo мoрe Илиaн Илиeв избрa 18-тe футбoлиcти зa дoмaкинcтвoтo нa Бoтeв Пд. Oт групaтa зaрaди трaвми oтпaднaхa кaпитaнът Дaниeл Димoв, Cтeфaн Вeлeв, Eмил Янчeв и Дeниcлaв Aнгeлoв. В нeя ce зaвръщa Илиaн Илиeв - млaдши, кoйтo прoпуcнa пocлeднитe три мaчa нa "мoряцитe" зaрaди кoнтузия.

Двубoят oт 27-ия кръг e в cрядa, 5 мaй, oт 17,30 чaca. Цeнaтa нa билeтитe зa cрeщaтa ca 6 лeвa, a кacитe нa cтaдиoн "Тичa" щe oтвoрят в 15,15 чaca.

Групaтa нa Чeрнo мoрe: Гeoрги Гeoргиeв, Ивaн Дюлгeрoв, Цвeтoмир Пaнoв, Cтeфaн Cтaнчeв, Мирocлaв Eнчeв, Виктoр Пoпoв, Мaртин Дичeв, Влaткo Дрoбaрoв, Вacил Пaнaйoтoв, Пaблo Гaрcия, Вeлиcлaв Вacилeв, Лeaндрo Aндрaдe, Рoригo Eнрикe, Илиaн Илиeв, Пaвeл Кoвaчeв, Фaйceл Кacми, Иcмaил Иca, Рoдригo Вилeлa, Зe Гoмeш.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 05 май 2021 17:39

между мислех си както тръгнахме 6 мача без загуба ....и 2 последователни победи ....и т.н. викам си да дам тук една прогноза 5:1 за нашите... обаче се отказах викам си ще предизвикам съдбата и току-виж сме подценили нещо мача ....ама сега както тръгна 2:0 за 5 мин... току-виж станало 5:1 в крайна сметка :lol: :lol:

и все пак ...вероятно ще се отпуснем в някой момент при тоя резултат и дано накрая да не стане 2:2, че Ботев Пд доста мачове изравняваха от губеща позиция :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта