27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот sandi74 » 05 май 2021 18:40

Оня пустиняк на Ботев Валентич вчера се хвалеше че преди да ги бил поел падали с 3,4,6 че и повече а днес само за 30 минути поеха 3 парцала :mrgreen: :lol:Черен аман от такива клетници и недоразумения.Пази Боже,сляпо да прогледа :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот 'enki' » 05 май 2021 19:24

Най-накрая се разиграхме в атака. Честита победа!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 05 май 2021 20:49

Според мен наистина направихме много силно първо полувреме, може би най-доброто през годината. В атака бяхме страхотни, гола на Жозе Гомеш беше много висше майсторство. Родриго разбира се 2 гола, но много искам да отлича Илиан Джуниър, показа страхотни неща, страхотни пасове, импровизация, мисъл, затова имахме толкова положения, това е неговата позиция и Старшията трябва да го пуска там, не другаде. Ако има нещо направило лошо впечатление това е теренът на Тича. Картофената нива е отново налице, като гола в нашата врата влезе точно заради картофеното поле. Ако има вариант трябва да си върнем Наско Илиев. Това е, иначе ясно, че при 3:1 и с 11 на 10 вторите 45 мин. бяха разходка и доиграване на мача.
ПС: Ако Левски удържи и бие Селското царство и ние си вземем домакинстовто с тях - това е, на бараж сме. По-важното е играта, която прави баража съвсем в обсега на възможностите ни.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот TNT » 05 май 2021 21:51

Успех на баража! Почти сигурно срещу Арда.Белия е направил труден за побеждаване отбор,но стискам палци за вас! ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 05 май 2021 21:56

Ех колко по хубаво си е на стадиона 8-)
Страхотно първо полувреме направихме, незнам дали беше хубаво така да намалим оборотите през второто , на мен ми се гледаха още голове но и на тези три съм повече от доволен. Като се замисля все пак след три дена имаме втори задължителен за печелене мач така че може би е било правилно.
Не съм доволен от централните защитници. Доста колебливи и ако насреща им е по сериозен противник си знаем какви ядове берем, то и днес без положение ни вкараха. Трябва задължително да търсим качествени ЦЗ лятото!
Иначе хубавите моменти бяха доста и то само за 45мин. , като цяло отбора изглеждаше много добре , но според мен над всички бяха Попов , Родриго и (не мога да повярвам че ще го кажа) Васко Панайотов.
Нямам търпение за следващият мач .
Само Черно Море!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот rodman » 05 май 2021 22:32

Eastern написа:... и (не мога да повярвам че ще го кажа) Васко Панайотов.
Нямам търпение за следващият мач .
Само Черно Море!

Ей това не го разбирам! Преди години Георги Божилов, наричан с любов тук No.14, вкара два гола за хубавата победа над Лудогорец. При смяната му фенът до мен каза "Ко да му ръкопляскам на тоя"... Днес Панайотов прави пореден силен мач, реакцията същата. Честно, не схващам. Иначе - Само Черно море!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Sole » 05 май 2021 22:54

'enki' написа:Най-накрая се разиграхме в атака. Честита победа!

Това е така защото почнаха мачовете на истината! т.е. без сметки /първо с Монтана,ЛС и 48 гледахме да не се набутаме в 6цата,а после с Ботев Вр се юрнахме да вземем премиите за влизане в 6цата 8-)

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот 'enki' » 06 май 2021 09:23

Sole написа:
'enki' написа:Най-накрая се разиграхме в атака. Честита победа!

Това е така защото почнаха мачовете на истината! т.е. без сметки /първо с Монтана,ЛС и 48 гледахме да не се набутаме в 6цата,а после с Ботев Вр се юрнахме да вземем премиите за влизане в 6цата 8-)


Дано да е така. При всички положения вчера показахме голямо желание за победа. Абсолютна доминация на терена.

Страхотен гол на Гомеш от трудна позиция. Изпълнение ала Курьор.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Готвача » 06 май 2021 10:20

Вчерашните около 35 минути на първото полувреме показахме футбола заради който феновете ходят по стадионите.Просто не знам,как до края на полувремето резултата не отиде на една ръка голове.Младши направии някои извеждащи подавания като играч от много висока европейска класа ,а не се пестеше и във фаза защита.Родриго се връща към позната си форма,само малшанса му попречи на хеттрика.Зе определено се нуждае от време да си пасне с отбора/има някои много силни страни,които Старшията ги вижда и опитва да използва,но и останалите ни играчи трябва да свикнат със стила му/,но показва сериозна класа и присъствие в наказателното поле.Панайотов се превръща в лидер в средата на терена и показва най доброто на което е способен.А отбора игра точно като един научен отбор-всеки за всеки ии не оставяхме "дупки" от които да се възползва противника.И то със защита,която се нуждае от поне един класен ЦЗ.Моите уважения за С танчев,но момчето простоо няма късмет и прави поне по една фатална грешка на мач.Едно друго нещо ми направи впечатление-след гола Родриго си показваше верноста към клуба!Ако не загубим/продадем/ някого от сегашните си водещи играчи,следващия сезон ще бъдем основен фактор в първенството.И това постигнато със толкова "слаб" според някои наши фенове треньор.Апропо,отдвана не съм ги виждал да плюят по отбора и треньора.Нещо им липсва май,но няма начин да не изпълзят след някой слаб мач.Между другото коментирахме преди мача,че от нашите петима висящи с картони,съдията ще уцели поне 2-3 и той не подведе очакванията.Претиснителното е,че и Панов бе с лед на коляното.За Селото се връщат основни играчи,ще им липсва само единия бек.Очаквам труден мач на Тича.
Само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 май 2021 10:45

'enki' написа:Страхотен гол на Гомеш от трудна позиция. Изпълнение ала Курьор.

аз вече го чакам да почне да прави по 15 гола на полусезон ...ала Курьор както казваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта