26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 23 апр 2021 15:31

Оставете аритметиката за Европа. Славия на дебелака Венци купи поне 3 мача, за да не са последни с разлика. Да припомням ли нещата срщеу нас преди 1-вия кръг? Ще е живо престъпление ако играем СРЕЩУ нашия интерес - да се пробваме за Европа и ИЗЦЯЛО в интерес на мазната дебела свиня Стефанов! И да бием - ние повече от 5-ти НЯМА НАКЪДЕ, разбирате ли? Тези 3 точки за нас не значат нищо освен да се пеебем сами....но за Ботев Вр значи спасение, а за Дебелия - изпадане, освен ако не мобилизира цялото БФС. За мен да победим довечера е просто най-голямата идиотия, която можем да направим! Ние не сме виновни, че системата на първенството е скапана! В нормално първенство няма такова нещо - да ти изнася да си 7-ми, но тук е така, и след като е така - калкулациите са ЗАДЪЛЖИЕЛНИ! Ние трябва да се целим в Европа, другото са глупости.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот KIL » 23 апр 2021 21:55

ГОООООООООЛ!!! ПАБЛОООООООО ГАРСИЯЯЯЯЯЯЯ!!! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 23 апр 2021 22:05

...знаех си, че не се борим за нищо :lol: ще си живуркаме безцелно поне....
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 23 апр 2021 22:16

няма го Курьор, едва ли ще има кой да вкарва голове в първата шестица ...ако някой мисли, че ще се борим за нещо е в голяма грешка :mrgreen: лично аз май няма да пускам теми за мачовете... ако никой друг не пуска може да пусна една обща "мачове първа шестица" или нещо от сорта.... при условие, че можехме да се борим за Европа мерси, че ще се борим за нищо :!:

дано да се използва издънката за обиграване на млади играчи ...ама надали, ще гледаме Вилела и Варела до края на сезона :evil:

спасихме геройски и Славия, голямо геройство....

а пък ако говорим за феър плей не виждам защо трябва да играем за победа, вместо да си гоним интересите.... пълна лудост ако феър плей е причината, просто при тоя формат не стоят така нещата за мен и трябваше да се борим за 7 :!:

айде който е щастлив от голямата победа да си коментира вече ...щото имаше желаещи да спечелим, честито на тях поне :lol:
Последна промяна от ogrizko на 23 апр 2021 22:21, променено общо 1 път.
Изображение

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот Sole » 23 апр 2021 22:19

Ako Ботев не изравнят за нас първенството свърши. Изритаха ни в първа 6ца - така с 1 куршум 2 заека - освободиха зелен коридор на Левски за баража и на Славия дадоха бели надежди. Даже и екзекуторът ни Г.Димитров в редица мачове сега и дузпа не иска да свири с/у нас :lol:

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот KIL » 23 апр 2021 22:21

ogrizko написа:няма го Курьор, едва ли ще има кой да вкарва голове в първата шестица ...ако някой мисли, че ще се борим за нещо е в голяма грешка :mrgreen: лично аз май няма да пускам теми за мачовете... ако никой друг не пуска може да пусна една обща "мачове първа шестица" или нещо от сорта.... при условие, че можехме да се борим за Европа мерси, че ще се борим за нищо :!:

дано да се използва издънката за обиграване на млади играчи ...ама надали, ще гледаме Вилела и Варела до края на сезона :evil:


Играем за своята ЧЕСТ!!! Ние сме ЧЕРНО МОРЕ и не влизаме в никакви схеми! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 23 апр 2021 22:24

Ние сме най-големите тъпанари на света. Не само се самозаклахме, но и спасихме нещастниците от Славия. Нямам думи за тази уникална простотия, като единственото обяснение е, че държавата и БФС искат да спасят Славия и знаем кой е Красен Кралев. Абсолютно съм разочарован. Вместо да играем за ЕКТ отидахме да тропкаме в БЕЗСМИСЛЕНИ мачове. Лудгорец е шампион, тиретата са финалист и друго не ги интересува освен Купата, същото е и с Арда. Локо Пд е бетон 2-ри. Въпроса е кой ще е другия СТАТИСТ освен нас, дали числата или Берое. По-голяма глупост не могахме да измислим :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот Vladislav » 23 апр 2021 22:25

KIL написа:
ogrizko написа:няма го Курьор, едва ли ще има кой да вкарва голове в първата шестица ...ако някой мисли, че ще се борим за нещо е в голяма грешка :mrgreen: лично аз май няма да пускам теми за мачовете... ако никой друг не пуска може да пусна една обща "мачове първа шестица" или нещо от сорта.... при условие, че можехме да се борим за Европа мерси, че ще се борим за нищо :!:

дано да се използва издънката за обиграване на млади играчи ...ама надали, ще гледаме Вилела и Варела до края на сезона :evil:


Играем за своята ЧЕСТ!!! Ние сме ЧЕРНО МОРЕ и не влизаме в никакви схеми! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Точно така! Браво, доволен съм. Други като искат имат възможност да си правят схемите. За нас точките са си точки. Дано Етър да смота чаршафите.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 23 апр 2021 22:26

KIL написа:Играем за своята ЧЕСТ!!! Ние сме ЧЕРНО МОРЕ и не влизаме в никакви схеми! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

редактирах си и допълних мнението, но ще повторя ...формата е такъв, че целта трябваше да бъде 7 място и Евротурнири! трябваше да си гоним по-смислената цел независимо, че не е много феър плей или там каквото.... целта е да се постигат целите!!!! дори самата дума "гол" означава "цел" .....това, че сме спечелили днеска показва само, че сме гледали надребно към малката цел и изпърдяхме голямата и смислената :!:


п.п. Но Комент!!!
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 23.04.21 Петък 20.30ч.

Мнениеот Iceberg » 23 апр 2021 22:28

Vladislav написа:
KIL написа:
ogrizko написа:няма го Курьор, едва ли ще има кой да вкарва голове в първата шестица ...ако някой мисли, че ще се борим за нещо е в голяма грешка :mrgreen: лично аз май няма да пускам теми за мачовете... ако никой друг не пуска може да пусна една обща "мачове първа шестица" или нещо от сорта.... при условие, че можехме да се борим за Европа мерси, че ще се борим за нищо :!:

дано да се използва издънката за обиграване на млади играчи ...ама надали, ще гледаме Вилела и Варела до края на сезона :evil:


Играем за своята ЧЕСТ!!! Ние сме ЧЕРНО МОРЕ и не влизаме в никакви схеми! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Точно така! Браво, доволен съм. Други като искат имат възможност да си правят схемите. За нас точките са си точки. Дано Етър да смота чаршафите.


Разбира се, напълно съгласен съм с вас. Влизането в схеми никога не е водило до добро. А и няма никаква гаранция, че ще го вземем това седмо място, че ще спечелим баража и т.н. А и, какво ще правим в Европа, на този етап въобще, ама въобще не сме за там.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта