25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

chukanovich
Мнения: 47
Регистриран на: 02 дек 2015 12:28
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот chukanovich » 20 апр 2021 18:12

Не знам защо мислите, че сме дали мача на Дебелия балет. Треньорът ни е пълен физкултурник, играчите ни 2/3 са на ниво средата на Б група и в половината си мачове до момента едвам се измъквахме.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 апр 2021 19:31

Защото ви гледах в Подуене и каквито и ретарди да са Левски (все пак ги обърнахме с 10 човека) - изнесахте много силен мач. Толкоз зле не сте, че да ви бият пълните клоуни от Славия. Ваш избор, обаче, защото днес - за мен ние сме фаворита и е логично да спечелим. Скъсяваме на 1 точка разликата с Числата 48-ма и последния кръг отиваме във Враца, където искаме, не искаме - трябва да падаме, защото Числата 48-ма играят след нашия мач....така Ботев Вр ви минава (освен ако не биете Лудогорец, което много ме съмнява да стане) и да не принесат вас в жертвеното агне-курбан накрая, в името на Дебелия да е в А група? Не, че нещо, но за мен от всички, не само последна, но и предна 4-ка - Етър играе най-добър футбол и е най-силния отбор, ако са в последната 4-ка - ще се спасят с разлика, Бат Венцито ще го добутат до баража всячески....и оставате вие да изгорите, а Монтана са ясни....Беше грешка да влизате в схемите по спасяване на Славия, но както казах, то не е по желание, то от БФС и държавата иде това, все пак ви строят стадион, няма искам-не искам, 25 млн. бат Бойко даде за Колежа :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

chukanovich
Мнения: 47
Регистриран на: 02 дек 2015 12:28
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот chukanovich » 20 апр 2021 20:10

ShooterMan написа:Защото ви гледах в Подуене и каквито и ретарди да са Левски (все пак ги обърнахме с 10 човека) - изнесахте много силен мач. Толкоз зле не сте, че да ви бият пълните клоуни от Славия. Ваш избор, обаче, защото днес - за мен ние сме фаворита и е логично да спечелим. Скъсяваме на 1 точка разликата с Числата 48-ма и последния кръг отиваме във Враца, където искаме, не искаме - трябва да падаме, защото Числата 48-ма играят след нашия мач....така Ботев Вр ви минава (освен ако не биете Лудогорец, което много ме съмнява да стане) и да не принесат вас в жертвеното агне-курбан накрая, в името на Дебелия да е в А група? Не, че нещо, но за мен от всички, не само последна, но и предна 4-ка - Етър играе най-добър футбол и е най-силния отбор, ако са в последната 4-ка - ще се спасят с разлика, Бат Венцито ще го добутат до баража всячески....и оставате вие да изгорите, а Монтана са ясни....Беше грешка да влизате в схемите по спасяване на Славия, но както казах, то не е по желание, то от БФС и държавата иде това, все пак ви строят стадион, няма искам-не искам, 25 млн. бат Бойко даде за Колежа :idea:


Нищо не разбрах, първо "наш избор", после "няма искам-не искам". Баси когнитивния дисонанс.

Иначе, не си ни гледал другите мачове явно, освен този със Славия, за да видиш ние какви клоуни сме. Тази година обаче, поради една или друга причина, А група е непредвидима, така че не бих залагал на това, че е "логично" да спечелите. Единственото сигурно е, че лошо й се пише на топката днес, не бих искал да съм на нейно място със сигурност.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот KIL » 20 апр 2021 20:49

ГООООООООООЛ!!! КАСМИИИ! АЙ',МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Sole » 20 апр 2021 21:32

ShooterMan написа:..... Скъсяваме на 1 точка разликата с Числата 48-ма и последния кръг отиваме във Враца, където искаме, не искаме - трябва да падаме, защото Числата 48-ма играят след нашия мач....

При равенство в точките м/у ЧМ и 48, то 48 ще са 6ти. /имат предимство в преките двубой/

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Sole » 20 апр 2021 21:34

Няма обяснение защо Илиан изкара най добрият на терена - Касми!? :roll:

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот 'enki' » 20 апр 2021 22:32

Брейй, днес добре, хареса ми играта. Честита победа!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот mursusaid » 20 апр 2021 23:41

Sole написа:Няма обяснение защо Илиан изкара най добрият на терена - Касми!? :roll:

Явно има -контузия :D
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Iceberg » 20 апр 2021 23:53

На мене Зе-то направо ми скъса нервите този мач!!! Поне 100 топки загуби в индивидуални изяви, вместо да подава. Почти нямаше правилно отиграване! Колкото пъти попаднеше топката у него, всеки път тръгваше или да лъже, или да пробива, или просто да се мотка, винаги между няколко противника и губеше топката. Опропасти толкова много разигравания и атаки?! Скъса ми нервичките.. :roll: ;) Иначе ми харесаха някои разигравания и как задържахме топката. Играхме разумно, но може би ни трябваше още един гол за по-голямо спокойствие. Важното е, че победихме все пак и запазихме шансове. :!:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Sole » 21 апр 2021 00:19

След 20 удара към вратата и тотално надмощие успяхме да реализираме само 1гол и пак да треперим до последно за победата. След продажбата на Курьор да отбележим гол си е цяло чудо! Гомеш още не се адаптирал и му трябва още време. Но си личи,че играта му без топка куца,няма навика и опита да се пласира. За Иса няма какво да коментираме -никакъв хъс,никакво желание, подтичва по терена колкото за здраве.Явно човекът е решил да влезе в Гинес като централен нападател играл цял сезон без отбелязан гол 8-)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта