25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 21 апр 2021 00:20

Предвид класирането - перфектен разултат. Дръпнахме 6 точки на Левски за 7-мото място (които са реално 9, имаме предимство в преките мачове) и ако утре те паднат от Локо Пд с кран не могат ни отмести после......което за мен значи, че ние ще загубим във Враца (или равен, пак ни оправя да не сме 6-ти), предвид огромните вече шансове за бараж. Иначе за мача - хареса ми играта първото полувреме. Усети се, че има 2 нападателя. Зе-то е голяма лакомия, талант има, видно е, но това е колективен спорт. Иначе имам стандартните забележки - влиза Леандро - дупка. Влиза Вилела - питаме се този дали изобщо е играл футбол. Докога тези двамата дървари ще бъдат толерирани? Ето, един Велислав Василев можеше да влезе по-рано, а не Леандро, с какво Леандро заслужава шансовете си? Но както и да е, навремето така хулехме Какалов, но точно 2 от 3-те най-решителни мача за бронзовия медал 2009 именно Кака заби решаващи голове за победи с по 0:1, особено тази в Сливен беше печата за медала....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Vladislav » 21 апр 2021 07:00

Някой ще ме светне ли как стават игрите от 7 до 10 място и останалите по- надолу. Всеки срещу всеки със запазване на точките или нещо друго?

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 21 апр 2021 09:15

Точките се запазват. Всеки срещу всеки при разменени гостувания. За мен влезем ли с 6 точки аванс пред Левски няма вариант да ни изместят, това са практически 9 точки заради преките двубои в наша полза. Даже най-добре ще е 1 точка във Враца и да влезем със 7 стига разбира се да паднат днес в Пловдив от Локото, а последния кръг не мисля, че ще бият Тиретата
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Готвача » 21 апр 2021 09:30

Sole написа:Няма обяснение защо Илиан изкара най добрият на терена - Касми!? :roll:

Има си логичното обяснение.Явно Илиан чете форума и е разбрал,че Касми е една от най големите дупки които сме имали и си вика-чакай да го сменя.че да не ме награбят отново във форума. Между другото,човека в супер форма в момента,вчера докато бе на терена,всичко хубаво дойде от него.Играч та дрънка.Ще помоля някои колеги да си преосмислят нагласите за това кои играчи стават и кои не.Изкарването на Кас,кактоо го наричат в отбора е поради неотшумялата му контузия и стриктнотоо спазване на техния начин на хранене,само през ноща,коетоо се е отразило на тренировките му/както видяхме,май трябва по често да го държат гладен,отразява му се добре :mrgreen: /.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Готвача » 21 апр 2021 09:44

Sole написа:След 20 удара към вратата и тотално надмощие успяхме да реализираме само 1гол и пак да треперим до последно за победата. След продажбата на Курьор да отбележим гол си е цяло чудо! Гомеш още не се адаптирал и му трябва още време. Но си личи,че играта му без топка куца,няма навика и опита да се пласира. За Иса няма какво да коментираме -никакъв хъс,никакво желание, подтичва по терена колкото за здраве.Явно човекът е решил да влезе в Гинес като централен нападател играл цял сезон без отбелязан гол 8-)

Както винаги съм казвал,царе сме да оплюем някого.Относно пласирането,явно или не сте гледали мача,или не знаете какво означава пласиране.Зе имаше поне 5!!! влизания зад линията на защитата,когато пас към него бе просто ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН и НИТО ЕДИН ПЪТ не се намери кой да му я даде.Относно играта един на един на крилото-не му се получаваше,вероятно защото просто не е крило,но Илиан искаше да види отбора с двамата си ЦН на терена.Когато заиграхме 4-4-2,нещата се промениха и два от най головите ни удари бяха негови.При него думата която трябва да използваме е АДАПТАЦИЯ.Ако не сте разбрали,в България се играе някаква уникална разновидност на футбола,която я нама никъде по света.С пласирането на Зе между линиите и изскачането зад защитата,той показа защо е бил желан от Барса.Там има майстори на тези пасове в точния момент и момчето щеше да си разгърне потенциала/вероятно/.Вчера НИТО ЕДИН път някой даже не се и опита да му я даде.Защо ли?Ами защото мислят и обработват топката много бавно.Докато погледнат и помислят и той вече в засада.Пример-Васко на два пъти.Иначе Зе се държии като трипичен голмайстор-не ги броих,но поне 4-5 удара към вратата.Сравнен с Иса...,но Иса си имаше своята роля и си я изпълни долу горе добре,макар че от него чакаме ГОЛОВЕ преди всичко останало.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Vladislav » 21 апр 2021 09:57

Понеже се стъмни го изкараха да хапне :mrgreen: . Като цяло първото полувреме ни се получи, станаха добри комбинации и положения. Касми има нелош удар и е доста повратлив. Играта му е търсене на постоянно влизане навътре и това го прави доста предвидим. Харесва ми Пабло, борбен, търси топката. Гомеш вчера направи слаб мач, на неестествена позиция, случва се. Иначе пипа топката и с малко сработване ще се получат нещата. Вилела сигурно е ОК за отбор от средата на Б група. Андраде е още малък и вероятно му трябва повече време. Отличен мач направи Цецо Панов, но той си е постоянен по принцип. Виктор също се справи добре и като цяло напоследък си връща формата. Доволен съм от Васко, беше навсякъде. Джуниър липсва, Велев- не, защитата не беше натоварена и се справи добре и без Даниел.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Готвача » 21 апр 2021 10:08

ShooterMan написа:Предвид класирането - перфектен разултат. Дръпнахме 6 точки на Левски за 7-мото място (които са реално 9, имаме предимство в преките мачове) и ако утре те паднат от Локо Пд с кран не могат ни отмести после......което за мен значи, че ние ще загубим във Враца (или равен, пак ни оправя да не сме 6-ти), предвид огромните вече шансове за бараж. Иначе за мача - хареса ми играта първото полувреме. Усети се, че има 2 нападателя. Зе-то е голяма лакомия, талант има, видно е, но това е колективен спорт. Иначе имам стандартните забележки - влиза Леандро - дупка. Влиза Вилела - питаме се този дали изобщо е играл футбол. Докога тези двамата дървари ще бъдат толерирани? Ето, един Велислав Василев можеше да влезе по-рано, а не Леандро, с какво Леандро заслужава шансовете си? Но както и да е, навремето така хулехме Какалов, но точно 2 от 3-те най-решителни мача за бронзовия медал 2009 именно Кака заби решаващи голове за победи с по 0:1, особено тази в Сливен беше печата за медала....

Леандро вдига ниво във всеки следващ мач.Вчера направи хубави неща и в двете фази.Единствено Вилела сяскаш е ммного далече от това което се иска от него.Но там аз лично имам резерви,защото първите му два мача бяха супер и се питах,дали показва максимума си,илии ще израства от тях нагоре.Оказаха се май мачовете в които е надскочил себе си/а може просто и на него да му трябва време/.Относно Велислав-това момче има всички качества да играе футбол на нивото на нашата Лига.Предполагам все повече време за него следващата година.Както и да е ,не прочетох обичайните нападкии към треньора.Дали след много добрата продукция във футболно отношение нещата не са в застой?Апропо,вчера оня ми тии футболен анализатор каза нещо,което показва какво мислят за него другите-"АКО аз някога реша да ставам треньор,ще отида да се уча от Илиан Илиев,как се водят тренировки".Това е цитат .Относно трансферите които прави Илиан-поне половината са му успешни,проблема е че не можем да усетим ефекта,поради бързото освобождаване-продаване на играчите коитоо привлича.Пабло следващия сезон ще нии накара да забравим Патрик.Май се отърси от факта че играе в извънземното ни първенство и показва защо е на Тича.Очаквам още по добрии изяви,видно е че има сериозна промяна и в играта в защита,въпреки липсата на втори класен ЦЗ.Виктор си връша формата,Цецо на много високо ниво,Дробаров също.Даже един Станчев игра като в най добрите си години.Според мен,вчера единствените длъжници бяха хората неуспели да вкарат многобройните положения за гол.Сега остава въпроса-шестица,или седмо мясо за бараж.Аз НИКОГА не съм бил привърженик на сметките във футбола и искам винаги да се побеждава,или играе за победа-а после каквото такова.Даже и сега не мисля по различно,когато определено влизаме във супер форма,в най важната част от сезона,също както миналата година по това време.Според мен,причината за по слабата продукция преди итова се дължи основно на стила който налага треньора и качствата на играчите с които разполага/е селектирал/.Контрола на топката изисква по технични играчи,но те от своя страна не се представят добре на нивите през студения период.Играчи тип рогачи са в стихията си тогава и тези отбори които са пълни с такива,дърпат в този период.Не сте забравили предполагам,как като и ние бяхме такъв отбор,смазвахме повечето отбори в калта на Тича,без да имаме каквито и да е особени футболни достойнства.Кактоо и да е,Успех във Враца и САМО ЧЕРНО МОРЕ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот Vladislav » 21 апр 2021 14:12

Лошото в този мач беше само че циганина Шоколаров удари Родриго така, че сигурно го вади поне за следващия ни мач.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.04.21 Вторник 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 21 апр 2021 15:15

Vladislav написа:Лошото в този мач беше само че циганина Шоколаров удари Родриго така, че сигурно го вади поне за следващия ни мач.

....което е добре, увеличава се шанса да не победим във Враца, което е по-добрия вариант :P дано да е само за 1 мач... ако е за повече вече няма да е добре, че ни предстои битка за 7 място и Европа :roll:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 8 госта