21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 06 мар 2021 17:25

Просто велико .....след добре наредените ни 2 ГОСТУВАНИЯ в рамките на няколко дни ....сега 9 дни пауза до следващия ни мач :lol: :lol: :lol:

Надявам се на победа и нищо друго :idea: ако вземем тоя мач се откъсваме и сме фаворит за 7 място....
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Vladislav » 06 мар 2021 19:05

Ние сме нулеви. Ако селото вкарат ще спечелят. Така или иначе вече играем само за здраве.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 06 мар 2021 19:47

Най-вероятно ще ги победим, но всичко ще зависи от това какъв мач ще направи Илиан джуниър. И срещу Берое, и срещу отбора с тирето, да не говорим днес се видя, че това е водещия ни играч. Ако нещо остро може да стане, нещо технично, скоростно - само той може да го направи. И Родриго разбира се. Другите са просто някакви статисти. Днес например играхме с 1 крило - фланга на Джуниър. Когато поемаше топката, даже този компонент прави впечатление, че може да спира топката без тя да отскача на 1 метър от него, като от дъска. Не, че Селско царство има нещо по-различно от Велев, Касми и прочее, даже още по-големи дървари са. Зе-то дано се адаптира по-бързо и да имаме пълноценен 3-ти добър футболист, защото иначе ще е зле работата.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Sole » 06 мар 2021 20:42

Трябва да трупаме до края точки,защото ще са ни трябват за 7то място.Този сезон схемата за втората осмица е по различна и няма да има 2 групи в които първите два отбора да играят на кръст. Все пак един евентуален бараж за ЛЕ с Арда е повече от приемлив.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 06 мар 2021 21:04

Точно защото водещият ни футболисти е джуниър сме на това дередже. Да има техника ,да има скорост, да интересен млад футболист е НО е неефективен! Нека го сравним със Марто Минчев.
Ами разликите са от земята до небето.
Марто комбинираше по бързо ,правеше точни центрирания , бележеше голове... а младши освен да се върти като пумпал друго май не прави, да не говорим за десетките потресаващи корнери дето не може да вдигне топката на два метра от земята, че днес и прекият свободен взе да бие :shock: и друг път съм го казвал треньора му прави лоша услуга като го пуска по цели мачове без значение от формата му. От самолет се вижда че не става за крило. За останалите футболисти кво да говорим нали старшито си ги докара кой му е виновен? Еднотипни пътпадъци които се надпреварват кой ще направи повече безмислени финтове. Защо не се потърси бързо крило със остро центриране а само еднотипни циганори със съмнителни качества които изяждат хляба на нашите момчета.
Със този треньор нищо добро не ни чака!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Sole » 06 мар 2021 21:20

Eastern написа:Точно защото водещият ни футболисти е джуниър сме на това дередже. Да има техника ,да има скорост, да интересен млад футболист е НО е неефективен! Нека го сравним със Марто Минчев.
Ами разликите са от земята до небето.
Марто комбинираше по бързо ,правеше точни центрирания , бележеше голове... а младши освен да се върти като пумпал друго май не прави, да не говорим за десетките потресаващи корнери дето не може да вдигне топката на два метра от земята, че днес и прекият свободен взе да бие :shock: и друг път съм го казвал треньора му прави лоша услуга като го пуска по цели мачове без значение от формата му. От самолет се вижда че не става за крило. За останалите футболисти кво да говорим нали старшито си ги докара кой му е виновен? Еднотипни пътпадъци които се надпреварват кой ще направи повече безмислени финтове. Защо не се потърси бързо крило със остро центриране а само еднотипни циганори със съмнителни качества които изяждат хляба на нашите момчета.
Със този треньор нищо добро не ни чака!

Това все едно sandito го е писало. Я sandi74 и eastern да влязат едновременно във форума 8-)

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот mursusaid » 06 мар 2021 21:47

Sole написа:
Eastern написа:Точно защото водещият ни футболисти е джуниър сме на това дередже. Да има техника ,да има скорост, да интересен млад футболист е НО е неефективен! Нека го сравним със Марто Минчев.
Ами разликите са от земята до небето.
Марто комбинираше по бързо ,правеше точни центрирания , бележеше голове... а младши освен да се върти като пумпал друго май не прави, да не говорим за десетките потресаващи корнери дето не може да вдигне топката на два метра от земята, че днес и прекият свободен взе да бие :shock: и друг път съм го казвал треньора му прави лоша услуга като го пуска по цели мачове без значение от формата му. От самолет се вижда че не става за крило. За останалите футболисти кво да говорим нали старшито си ги докара кой му е виновен? Еднотипни пътпадъци които се надпреварват кой ще направи повече безмислени финтове. Защо не се потърси бързо крило със остро центриране а само еднотипни циганори със съмнителни качества които изяждат хляба на нашите момчета.
Със този треньор нищо добро не ни чака!

Това все едно sandito го е писало. Я sandi74 и eastern да влязат едновременно във форума 8-)


Хахахахахаха тук ми стана забавно вече
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 06 мар 2021 21:57

mursusaid написа:
Sole написа:!

Това все едно sandito го е писало. Я sandi74 и eastern да влязат едновременно във форума 8-)


Хахахахахаха тук ми стана забавно вече[/quote]
Абе забавлявайте се . На мен обаче наистина днес ми дотегна от играта и треньора ни.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 06 мар 2021 23:07

Това, което написа за Младши е пълна глупост. Все едно сега аз да кажа - я виж Велислав Василев, виж Денисалв Ангелов - ми те сравнени с Младши са кръгли нули, нищо не става от тях. Моето мнение, че Младшия си е плеймейкър и точно тези врътки му идват отвътре, ще си намери позицията с времето, все пак е само на 21 г., а Старшия го слага крило....просто защото ако и там няма човек ние няма да имаме и 1 свястна атака, предвид, че от другата страна е футболния "гений" Касми :mrgreen:. Ясно ми е, че искаш оставката на Илиан, но ще ти кажа, че ако не е той да сме изпаднали. Никакъв треньор няма да бъде назначен, а най-много поредния помощник-физкултурник и след като го изгонят, ще е другия помощник и така. Тоя филм сме го гледали. От Илиан по-добро няма, алтернативата - Бачо Кольо вече не е между нас, Бог да го прости.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Царско село/ 15.03.21 Понеделник 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 07 мар 2021 08:40

ShooterMan написа:Това, което написа за Младши е пълна глупост. Все едно сега аз да кажа - я виж Велислав Василев, виж Денисалв Ангелов - ми те сравнени с Младши са кръгли нули, нищо не става от тях. Моето мнение, че Младшия си е плеймейкър и точно тези врътки му идват отвътре, ще си намери позицията с времето, все пак е само на 21 г., а Старшия го слага крило....просто защото ако и там няма човек ние няма да имаме и 1 свястна атака, предвид, че от другата страна е футболния "гений" Касми :mrgreen:. Ясно ми е, че искаш оставката на Илиан, но ще ти кажа, че ако не е той да сме изпаднали. Никакъв треньор няма да бъде назначен, а най-много поредния помощник-физкултурник и след като го изгонят, ще е другия помощник и така. Тоя филм сме го гледали. От Илиан по-добро няма, алтернативата - Бачо Кольо вече не е между нас, Бог да го прости.

Игровото време което са получили Ангелов и Василев не може да ни даде представа дали са смешни в сравнение с младши. Моите наблюдения към тях са от юношеските състави където Велислав беше най доброто ни крило, за Ангелов голмайсторският приз говори сам къде трябва да бъде използван. Както сам си написал младши си е плеймейкър. Това разместване на позициите само обърква нашите играчи а не противника, както му се иска на Илиев. Според мен например Родриго, младши, Касми и Вилела са еднотипни и нямат място по едно и също време на терена или поне макс по двама от тях. Просто всеки от тях има склонност към индивидуалните действия и започва едно мачкане на топката, няма я скороста. Между другото и Зе Гомеш си пада лакомия и ми идва в повече футболист на две тренировка да получава такова доверие а Денислав да търка пейката, после да го забута на крилото и да кажем след мача че нищо не е направил!
И прав си да искам оставката на Илиан не защото вече четвърта година тъпчем на едно място даже и по зле ставаме ,ние и преди това си бяхме същите средняци. Искам я защото точно сега беше момента да се даде път на младите. Ама смело както упорито налага младши , така трябваше да действа и със останалите , не да събираме съмнителни чужденции и палячовци като Панайотов ,Енчев и Велев и да подаряваме кадри като Вуцов,Лъчо Йорданов и Радев!
И какво излиза че Илиев нищо повече не е постигнал от физкултурниците преди него.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта