18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот TNT » 20 фев 2021 18:00

Напълно равностоен за сега мач,ама тия коври ще направят и невъзможното да им дадат мача.
Иначе Бруно бил сглобил феноменален отбор... :lol: :lol: :mrgreen:
При коректно съдийство и нормално изигран мач(без полягване) в смешното ни първенство всеки може да бие всеки-без изключение.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 фев 2021 18:22

Съдията ги бута много. Особено когато излизахме 6 човека срещу вратаря им. Спести жълти картони на Вийон и Занев за много груби влизания. Според мен сме даже по-добрия отбор, особено по крилата Младшия ги прави криви. Харесва ми Зе-то, този може и да излезе играч. В този мач съм доволен от халфовете ни, Пабло Гарсия стои много добре. За защитата да не ни е уроки, но с Дробаров се завтърждава мнението ми, че макето е сериозна класа (поне за нас)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 20 фев 2021 18:28

ShooterMan написа:Съдията ги бута много. Особено когато излизахме 6 човека срещу вратаря им. Спести жълти картони на Вийон и Занев за много груби влизания. Според мен сме даже по-добрия отбор, особено по крилата Младшия ги прави криви. Харесва ми Зе-то, този може и да излезе играч. В този мач съм доволен от халфовете ни, Пабло Гарсия стои много добре. За защитата да не ни е уроки, но с Дробаров се завтърждава мнението ми, че макето е сериозна класа (поне за нас)


Доста по-добре седите, те едвам минават центъра. Португалецът има и футбол, и физика в него, стига да му се играе, ще мачка бая.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 20 фев 2021 18:41

Съдията колкото и да се старае да показва еднакъв аршин си пролича,че е изпратен с поръчка когато се уплаши и спря 100% голова атака на моряците с измислен фал в нападение! А малко по късно даде и измислен фал и жълт картон на Попов.

Odessit
Мнения: 418
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Odessit » 20 фев 2021 19:01

Sole написа:Съдията колкото и да се старае да показва еднакъв аршин си пролича,че е изпратен с поръчка когато се уплаши и спря 100% голова атака на моряците с измислен фал в нападение! А малко по късно даде и измислен фал и жълт картон на Попов.


Няма кой да ви позволи да биете, освен ако голът не е в последните минути. Двойният аршин на съдията ще избоде очите.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 фев 2021 19:28

През второто полувреме този Гидженов просто се оля. Категорични 2 червени картона за удари без топка, като особено този срещу Панайотов беше буквално пред очите му. Абсолютно поръчково съдийство от 1 до 90 минута. Това, обаче е без значение, измисления отбор НЯМА да бъде шампион. Относно нашата игра съм доволен, излизането на Пабло Гарсия обърка малко нещата, но Илиан правилно усети, че оня се готви да гони наш играч. Влизането на такива като Вилела не помага, а пречи на отбора. За Купата ги елиминираме без проблеми, освен измислен са и селски отбор, втори мач, където да раздават удари без топка трудно ще има, оня полу-ръст свърши подкупите
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот redhooligan » 20 фев 2021 19:30

Вие момчета сте гледали някой друг мач. Какво е направил съдията, освен че ви спести доста жълти картони. Всеки мач съдията ви е виновен и ми напомняте на един отбор от покрайните на София. Какво направихте цял мач, за да ревете от съдията? Освен да очаквате съдита да бутне топката във вратата на противника Играхте доста добре,но просто това са ви възможностите за момента. Ние изграхме доста слаб мач и от едно бих казал никакво положение успяхме да вкараме. Това е разликата между големия отбор и отбора с по малки претенции, като вашия!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот Sole » 20 фев 2021 19:35

Две идентични положения за двата отбора при отнемане на топката пред нак.полета решиха мача.Докато нашето бе спряно от поръчковият съдия с измислен фал,то от тяхното стана и гола.Иначе добра игра на моряците,но отново без завършващ удар във вратата.Гомеш показа, че има потенциал,но му трябва малко време да се сработи с отбора.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 фев 2021 19:37

Айде стига обяснява какво сме гледали и какво не. Още първото полувреме ви спести 2 картона - на Вийон и на Занев за брутални влизания, а картона на Попов беше абсолютно фалшив, защото изби топката. Ситуацията, където излизахме 6 човека срещу Бусато даже няма да я коментирам, смехотворно ни спря 100% голова атака. Второто полувреме започна с удар без топка в лицето на Панайотов. Пред очите на съдията. Абсолютен червен картон директен. Втори удар без топка в лицето на Илиев Младши....от Гълъбов!, който даже имаше и ЖК. Нарушението беше маркирано, защо нямаше ЧК или поне втори ЖК? Не спря да ви бута през целия мач. Ако нещо се заблуждавате след такива наредени победи и измислени поредици без загуба си е ваш проблем. 8 мача поредни победи хахахахаха, вие сериозно ли? Айде стига, стига. Само, че сега отивате на Гелосания и там такива като Гидженов няма да ги има, или ще ги има, но няма вариант да порежат Гела.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 18 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.02.21 Събота 17.30ч.

Мнениеот stanleys » 20 фев 2021 19:42

Не ни е виновен съдията, що-годе нормално свири. Добро първо полувреме, но това не е достатъчно. Ако искаш да биеш, трябва да си цял мач на ниво и да действаш далеч по-настървено в нападение. А иначе може да ти се случи това, което и стана - една грешка,една ситуация за противника и гол, който после е много трудно да се върне.
От нашите за пореден мач ме ядосваше мухата без глава Панайотов, но и човекът, който го смени Вилела беше кръгла нула. Жалко че и Гарсия трябваше да излезе, Касми по-слабо се включи.
Като цяло нелош мач, потенциал има, но следващите срещи трябва вече да почнем и да печелим


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта