17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Sole » 13 фев 2021 17:32

Без Курьор нито идея в нападение, нито удар във вратата! Илиан пак закъсня със смените.Денислав го пусна 4 мин. преди края на мача при положение, че Иса го нямаше на терена./като изкл. удара му с глава/ Ако успеем да се преборим за 7мо място с Левски ще е успех.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Eastern » 13 фев 2021 17:42

Г-н Илиев ни води стремглаво към борбата за оставане в групата! Начело със младши като плеймейкър!
Ти да си забиеш плеймейкъра и най добър играч на крилото цял мач си е тъпотия огромна.
Вилела, младши, Родриго, Касми - еднотипни футболисти по едно и също време на терена е гениален ход на тренира.
И да не излезе че само младши е бил дупка ще добавя и пълното си разочарование от Виктор Попов и Исмаил Иса.
Абе целият отбор няма нито стил нито лидер нито нищо за което отговорен е Илиев. Ти цял мач нищо да не играеш и чак във края правиш смяна, пълна аматьорщина.
Сега си личи че ако го нямаше Матиас да му спасява гъза щяхме да сме във изпадащите!
ОСТАВКА НА ЦЯЛОТО РЪКОВОДСТВО НАЧЕЛО СЪС ИЛИАН !

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 13 фев 2021 18:21

Aз не бих бил толкова черноглед. Бяхме стабилни в защита този мач, а и Локото според мен играха по-слабо от нас. Но в атака ще берем големи ядове. Ние нямаме човек, който да вкара. Иса е пълна трагедия този сезон. Не че през предния е бил супер добър, но поне се представи на прилично ниво. За мен той е трябва да е резерва на Денис.
С играчите, с които разполагаме в момента, а и с оглед на точковия ни актив, единственото смислено нещо през останалата част на сезона е да наложим някой юноша.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 13 фев 2021 19:44

Иса повече за мен не трябва да почва като титуляр. Не може да играем всеки мач с 10 човека от 1-вата минута докато го чакаме някога да влезе във форма. Във форма се влиза на тренировките и когато си във форма - ТОГАВА ИГРАЕШ! Изобщо не искам да давам други персонални оценки, но Иса е под всякаква критика! Айде стига вече! Когато е във форма - тогава ще играе. Ако нещо добро видях това беше макето. Дробаров ни спаси точката и като цяло беше доста стабилен в защита, то затова и в защита бяхме горе-долу добре
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот зеления » 13 фев 2021 19:49

ShooterMan написа:Иса повече за мен не трябва да почва като титуляр. Не може да играем всеки мач с 10 човека от 1-вата минута докато го чакаме някога да влезе във форма. Във форма се влиза на тренировките и когато си във форма - ТОГАВА ИГРАЕШ! Изобщо не искам да давам други персонални оценки, но Иса е под всякаква критика! Айде стига вече! Когато е във форма - тогава ще играе. Ако нещо добро видях това беше макето. Дробаров ни спаси точката и като цяло беше доста стабилен в защита, то затова и в защита бяхме горе-долу добре


Напълно съм съгласен с теб. И трябва изпълните на ъглови да се поразджуркат малко.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Sole » 14 фев 2021 12:44

ShooterMan написа:Иса повече за мен не трябва да почва като титуляр. Не може да играем всеки мач с 10 човека от 1-вата минута докато го чакаме някога да влезе във форма. Във форма се влиза на тренировките и когато си във форма - ТОГАВА ИГРАЕШ! Изобщо не искам да давам други персонални оценки, но Иса е под всякаква критика! Айде стига вече! Когато е във форма - тогава ще играе. Ако нещо добро видях това беше макето. Дробаров ни спаси точката и като цяло беше доста стабилен в защита, то затова и в защита бяхме горе-долу добре

Той Иса сам трябва да се запита какво прави на терена! Централен нападател - 17 мача без гол! Според статистиката гони световен рекорд 8-) В мача притежание на топката 60/40 за нас и нито един удар към очертанията на вратата! Добре владеем топката и не я даваме на противника и ако футболът се играеше без врати сигурно щяхме да сме шампиони :roll:

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Vladislav » 15 фев 2021 08:47

„Когато не побеждаваш – изоставаш“. Знаехме какво да правим по терена. На полувремето се коригирахме. За първи мач не беше лошо качеството. Залогът беше голям и за двата тима. Справихме се добре в дефанзивен план“.
За две неща съм съгласен- че като не побеждаваш- изоставаш и че се справихме добре в дефанзивен план. Залога не знам какъв е бил, но на полувремето не коргирахме нищо. И качеството като цяло беше ужасно. Не говоря само за нас, и Локото бяха много зле. Голямо мъчение беше да се гледа този мач. Вероятно е причината за това да е защото е първи, защото беше и доста студено... дано да е това. Оставащите мачове целта трябва да е да не попадаме в последните 4. Не може да се обвинява само Иса. Да, не направи нищо, но пък кой направи? Изпусна наистина чисто положение, което пък беше единственото ни за 90 минути. В средата няма идеи, няма кой да даде един остър пас, не са добре нещата.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 15 фев 2021 09:51

Това със залога почва да ми идва в повече. При нас без значение на кое място сме в класирането, все залогът и напрежението ни идва много, а реално ние никога не се борим за нищо. Не знам, за какво напрежение говорим. Друго което доста ме смущава в изказванията на Илиан е, че работят много добре с ръководството. Същото това ръководство, което ни вкара в криза с реакцията си (или по-скоро липсата на такава), когато имахме много играчи с положителни ковид проби. Ние реално сами си прецакахме двата сезона, този и предния. За справка Арда, в подобна ситуация през сезона успяха да стигнат до 4то място. Същото това ръководство, което продаде всичките ни добри играчи и не направи нито един стойностен трансфер с рекордните приходи. Същото това ръководство, което не си мърда пръста да направи дори и минимална поправка по базите ни. Тича от години тъне в разруха и ръжда. Никой не се сеща поне една боя да тегли, та поне малко да светне. Говорим постоянно за юношите ни, но те откъде трябва да дойдат, от калта под Аспаруховия мост ли? И разбира се Кьолнското бетонно чудо, което 15а година краси града ни.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Eastern » 15 фев 2021 13:14

'enki' написа:Това със залога почва да ми идва в повече. При нас без значение на кое място сме в класирането, все залогът и напрежението ни идва много, а реално ние никога не се борим за нищо. Не знам, за какво напрежение говорим. Друго което доста ме смущава в изказванията на Илиан е, че работят много добре с ръководството. Същото това ръководство, което ни вкара в криза с реакцията си (или по-скоро липсата на такава), когато имахме много играчи с положителни ковид проби. Ние реално сами си прецакахме двата сезона, този и предния. За справка Арда, в подобна ситуация през сезона успяха да стигнат до 4то място. Същото това ръководство, което продаде всичките ни добри играчи и не направи нито един стойностен трансфер с рекордните приходи. Същото това ръководство, което не си мърда пръста да направи дори и минимална поправка по базите ни. Тича от години тъне в разруха и ръжда. Никой не се сеща поне една боя да тегли, та поне малко да светне. Говорим постоянно за юношите ни, но те откъде трябва да дойдат, от калта под Аспаруховия мост ли? И разбира се Кьолнското бетонно чудо, което 15а година краси града ни.

100% съгласен, бих добавил и че Илиев е доста удобен на ръководството защото няма никакви претенции за трансфери , да настоява за играчи и подготовки. Например можеше да се увеличи заплатата на Курьор като опит да го задържим ,мисля че единственото което го изкуши да отиде при турците са кинтите. Освен това тренера има подкрепата на 99% от феновете и никой не им /му търси сметка за резултатите, които вече четвърти сезон са никакви. Ако беше някой друг на неговото място щеше да бъде изяден жив!
А за пренебрегването на момчета като Ангелов, Янчев, Дичев, Василев и изгонването на Вуцов ,Лъчо , Томбак и др. просто не ми се коментира.
Много взе да бие на очи и налагането въпреки слабите игри на плеймейтката позиция на синът му за сметка на Родриго. Младши определено има качества но не виждам с какво заслужава толкова много игрово време? А Денислав Ангелов 5мин. на мач?
Отново ми изплува във съзнанието историята със полиграфа и ОСИРАНЕТО на Жоро Илиев и как Илиан не се застъпи за него , май защото го е страх да има лидер и по голяма фигура от него в клубът!

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 17 кръг /Черно море - Локо Пд/ 13.02.21 Събота 15.00ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 15 фев 2021 16:18

Eastern написа:
'enki' написа:Това със залога почва да ми идва в повече. При нас без значение на кое място сме в класирането, все залогът и напрежението ни идва много, а реално ние никога не се борим за нищо. Не знам, за какво напрежение говорим. Друго което доста ме смущава в изказванията на Илиан е, че работят много добре с ръководството. Същото това ръководство, което ни вкара в криза с реакцията си (или по-скоро липсата на такава), когато имахме много играчи с положителни ковид проби. Ние реално сами си прецакахме двата сезона, този и предния. За справка Арда, в подобна ситуация през сезона успяха да стигнат до 4то място. Същото това ръководство, което продаде всичките ни добри играчи и не направи нито един стойностен трансфер с рекордните приходи. Същото това ръководство, което не си мърда пръста да направи дори и минимална поправка по базите ни. Тича от години тъне в разруха и ръжда. Никой не се сеща поне една боя да тегли, та поне малко да светне. Говорим постоянно за юношите ни, но те откъде трябва да дойдат, от калта под Аспаруховия мост ли? И разбира се Кьолнското бетонно чудо, което 15а година краси града ни.

100% съгласен, бих добавил и че Илиев е доста удобен на ръководството защото няма никакви претенции за трансфери , да настоява за играчи и подготовки. Например можеше да се увеличи заплатата на Курьор като опит да го задържим ,мисля че единственото което го изкуши да отиде при турците са кинтите. Освен това тренера има подкрепата на 99% от феновете и никой не им /му търси сметка за резултатите, които вече четвърти сезон са никакви. Ако беше някой друг на неговото място щеше да бъде изяден жив!
А за пренебрегването на момчета като Ангелов, Янчев, Дичев, Василев и изгонването на Вуцов ,Лъчо , Томбак и др. просто не ми се коментира.
Много взе да бие на очи и налагането въпреки слабите игри на плеймейтката позиция на синът му за сметка на Родриго. Младши определено има качества но не виждам с какво заслужава толкова много игрово време? А Денислав Ангелов 5мин. на мач?
Отново ми изплува във съзнанието историята със полиграфа и ОСИРАНЕТО на Жоро Илиев и как Илиан не се застъпи за него , май защото го е страх да има лидер и по голяма фигура от него в клубът!

Има голяма доза истина в много от нещата , но по добър треньор от Илиян в момента надали ще намерим и надали той самият ще подпише ... за Томбак Илиян няма никаква вина , просто дебелия Венци го излъга , а Родриго играе и предпочита да играе зад нападателя , но не е плеймекър ...
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта