Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ogrizko » 15 дек 2020 16:06

Напуснаха Кики и Букаси ...аз лично очаквам и Курьор да замине някъде. Дано да се планират подходящи играчи да дойдат при нас. Интересно и каква ще е подготовката и къде с тоя Ковид и контролите :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Готвача » 16 дек 2020 14:23

ogrizko написа:Напуснаха Кики и Букаси ...аз лично очаквам и Курьор да замине някъде. Дано да се планират подходящи играчи да дойдат при нас. Интересно и каква ще е подготовката и къде с тоя Ковид и контролите :roll:

Подготовката започва на 05/01 и ще се проведе изцялоо в България.Знам ии две от контролите -със Созопол.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 16 дек 2020 17:26

Според мен е важно собствениците да въведат някакъв организационен ред в клуба. Трябва директор. Най-малкото, за да не се допускат съдии като Петър Костадинов да изпълняват поръчки на наш гръб. Относно играчите - ясно е, че пари няма и ала бала.....но е задължително да се върнат в клуба Пепи Вуцов и Лъчезар Йорданов! Всичките ни слаби игри са плод на това, че играем с 2 дърводелеца в средната линия. Ако има вариант да се върне Атанас Илиев също няма да зле, даже никак :lol: .
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Готвача » 17 дек 2020 15:34

ShooterMan написа:Според мен е важно собствениците да въведат някакъв организационен ред в клуба. Трябва директор. Най-малкото, за да не се допускат съдии като Петър Костадинов да изпълняват поръчки на наш гръб. Относно играчите - ясно е, че пари няма и ала бала.....но е задължително да се върнат в клуба Пепи Вуцов и Лъчезар Йорданов! Всичките ни слаби игри са плод на това, че играем с 2 дърводелеца в средната линия. Ако има вариант да се върне Атанас Илиев също няма да зле, даже никак :lol: .

Наско го искат в числото,така че го забрави.Пепи...аз го харесвам,но и в Пирин не може да се наложи,значи не е готов за мъжки футбол.Лъчо също му трябва време,но защо и двамата да не получат такова сега,за сметка на Мехди и Кики?Макар да съм повече от сигурен,че Илиан ще вземе един изграден сериозен халф на мястото на тези двамата.Освободи 2 заплати и може да я даде на един,но който си струва.Така мисля аз и така искам да стане.На младите ще им дойде времето един ден.Сега имаме доволно количество от тях в първия отбор.Двама са на вратата,един+двама в защитата,халфове и нападатели още трима.Аз ги изкарвам осем,което е една много добра бройка/не броя Димов,макар че и той е от школата/.С него девет!Ами кажи кой друг отбор може да се похвали със същото?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12385
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот wolf » 18 дек 2020 15:17

Никога няма да го разбера това чакане даден играч да стане на 22-3-4 преди да спре да е "млада надежда". Хвърляш го в дълбокото на 19-20 и или става или не става. В нашия случай всички наложени юноши са почнали да играят за първия отбор даже по-рано
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 18 дек 2020 16:41

Стига бе, човек, кой уважаващ се амбициозен футболист ще отиде в Числото :) . Това е най-циркаджийския отбор в А група. За Камбуров е идеален, но не и за Наско Илиев. И като стана дума за налагане на младоци - ето една от грубите грешки на треньорите в лицето на Наско Илиев. Според мен и с Йосков ще е така някой ден.....Лъчо и Пепи задължително трябва да получат шанс, не знам как изобщо въпроса е дискутиран дали да се прави.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Eastern » 18 дек 2020 23:36

Лъчо Йорданов едва ли ще получи шанс защото на неговата позиция играят Родриго и Илиев младши , макар да е с класа над втория!
Незнайно защо Илиев не харесва и Вуцов макар че показа във всяка една секунда във която беше на терена че е готов за мъжкият отбор. Дано да не изтървем и Денислав Ангелов и след година,две да се чудим как да си го върнем, защото и той е тотално пренебрегнат.
Wolf е прав или налагаш младите или не! Ние какво правим ? Янчев само запълва дупки когато някой е наказан или контузен и после пак търка пейката със останалите юноши. Във същото време търпим отчайващата форма на Иса , трагикомичните Панайотов, Велев , Дробаров и всякакви наемници.
За мен Илиев влезе яко във схемите на тимаджиите. Удобен е защото по голямата част от феновете са зад него, няма мрънкане въпреки че отбора става все по зле, то и най големият му успех е 6-то място де ,води си измислените чужденци и затрива нашите юноши.Добре че е Курьор да му спаси сезона че иначе щяхме да сме в изпадащите.
С това ръководство и треньор нищо повече от златната среда не ни очаква, айде че се отплеснах.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 19 дек 2020 01:40

За Илиан Младши може да се спори! Смятам, че е един от най-добрите ни футболисти, а ако махнем Курьор определено и най-добрия такъв напоследък. В Разград лиспваше страшно много, смятам ,че ако бе играл можеше не равен, ами даже и да победим. Курьор повечето му голове са асистенции на Илиан. Гледах и мача на младежките национали - ами и там е от най-добрите. Освен качествата си като пас и техника е вдигнал и скоростта си. Не мисля и, че с Лъчо са на една позиция. Лъчо не е толкова офанзивен, изобщо не може да играе по крилата също, гледал съм го в доста контроли, той е точно този тип играч от който имаме нужда - и напред да е полезен, и назад да е солиден, такъв, какъвто беше Патрик. В момента такъв играч няма - имаме 2 рендета и съвсем офанзивни играчи - Родриго и Илиан, които в защита не са много полезни. Затова и нищо не играем. Поне аз мисля така де, Лъчо баш ще си залепне на мястото в центъра на терена. Колкото до Илиан старши - аз смятам, че по-добър вариант не може и да има. Даже не искам да се сещам за лавината от помощници която ни се изреди, кой от кой по-голям физкултурник. Един път уцелихме 10-ката с покойния Бачо Кольо по тази схема, но после за 10 г. видяхме какво ли не - Косата, Фюргюсана, Адалберт, Луканов....да не изпусна някой само. Ако Илиан стане национален селекционер може и да изпаднем накрая. Повече от Петър Костадинов или Мартин Христов няма да видим на мостика, а вероятно ще ги сложат и двамата заедно, е поне като играеха преди 15 години си спомням за рендосахме Левски с 3:2 за Купата след продължения с техни голове и отидахме на Финал 2006 . Едно нещо ни е наред сега- треньора.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ogrizko » 19 дек 2020 14:19

Според мен Курьор ще замине някъде до започването на първенството ....и ще се борим да не изпаднем, понеже реално само Курьор вкарва като се замислим..... и ще стане весело, щото Етър се позасилиха и Славия и те сигурно ще се позасилят и няма да е мн забавно според мен, трябва попълнения качествени и още някой да вкарва :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 20 дек 2020 00:36

Ние играчи имаме. От играчите до 21 г. в България 2-мата най-изявени - Илиан малкия и Виктор са в нашия отбор. Родриго, когато е във форма е един от най-добрите в А група. Същото важи и за Иса. Дани Димов също е от най-добрите на поста си, Дюлгерчето също....Панайотов, зает със своето амплоа също е добър играч. Всичките изредени знаем, че са играли съвсем друг футбол под ръководството на Илиан старши. Бъгът дойде от това, че заместихме Патрик с Велев, който сам по себе си е като Панайотов. Просто спряхме да играем футбол, топката не можем да изнесем. Другото са подробности. Счупи се карданния вал в нашата машина и нищо не работеше добре. Измежду Велев и Панайотов само 1 трябва да е на терена, това са еднотипни играчи и нито един от тях няма паса с идея, какъвто имаше Патрик към многото идеи на Родриго напред. Сега топката рядко стига до Родриго/Илиан, налага се да се връщат пред нашето поле, от където не са заплаха за никого. Това трябва да се поправи спешно! Това е най-важното. Лъчо ако няма качествен чужденец. Иначе просто ще гледаме кюскане и анти футбол.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 20 госта