Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ogrizko » 19 яну 2021 19:21

Турският Самсунспор официално обяви привличането на нападателя Матиас Курьор от елитния Черно море.

gong.bg
Договорът на играча е за година и половина, а от клуба пожелават успешно представяне на Курьор с фланелката на Самсунспор.

Съставът към момента заема третото място във временното класиране на Лига 1.

Роденият в Мартиника стрелец премина успешно медицинските прегледи в морската ни столица.

Курьор реализира 15 попадения в 15 шампионатни двубоя през есенния дял, което доведе до интерес от турски и румънски клубове към него.
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Sole » 20 яну 2021 13:24

Курьор: Черно море е специален клуб за мен, но проектът на Самсунспор си заслужава

Черно море продаде голмайстора на efbet Лига Матиас Курьор на турския Самсунспор. Футболистът от Мартиника вкара 15 попадения в 15 мача за "моряците" през пролетта.

Курьор подписа за година и половина с новия си клуб, чиято цел е промоция в Суперлигата.

Нападателят коментира трансфера си пред колегите от Топспорт. Той разкри защо е избрал да продължи кариерата си в Самсунспор, както и каква е рецептата да вкараш 15 попадения за толкова кратък период.

"Избрах Самсунспор заради проекта на клуба. Те искат да спечелят промоция за Суперлигата и в бъдеще да станат от водещите отбори в Турция. Исках да бъда част от този проект", започна Мат.
"Преди да подпиша договорих с Кевин Боли, който е в отбора от лятото. Той е мой приятел от дълго време и ми каза само хубави неща".
"Треньорът ще реши на каква позиция да ме използва - като крило или централен нападател. За мен няма значение. Искам да съм максимално полезен на отбора си".

"Да, за мен беше много трудно да напусна Черно море. Всички знаят, че това е специален клуб за мен. Но се появи тази възможност за Самсунспор и реших да я приема. Възможността, ако направим някои добри мачове и всичко около коронавируса приключи, да играем пред пълен стадион, не е за изпускане. Аз съм към края на кариерата си и искам да се насладя на играта максимално", продължи Курьор.
"Каква е рецептата да вкараш 15 гола? Да се наслаждаваш на момента, да вземеш максимално от удоволствието. Мисля, че да играеш за отбор, който обичаш, също помага. Няма специална рецепта. Работа и удоволствие. Мисля, че е това".

"Не бях най-добрият в Черно море. В тима има много качествени футболисти. "Моряците" имат и много добри млади футболисти. Има кой да ме замести. Ще се върна във Варна някой ден. Като футболист или като фен...", завърши Матиас.

Novsport

LekoLud
Мнения: 26
Регистриран на: 24 юли 2012 14:21
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот LekoLud » 21 яну 2021 20:08

Черно море привлече испанец
Черно море официално привлече първото си зимно попълнение. Това е испанецът Пабло Алварес Гарсия, който пристигна на “Тича” в началото на зимната подготовка и изкара пробен период в тима на Илиан Илиев, а днес подписа договор с “моряците”.

Пабло Алварес е роден на 23 април 1997 г. в Овиедо. Основната му позиция на терена е централен полузащитник. Висок 185 см. Преминава през школите на Спортинг Хихон, Рода и Виляреал и Депортиво Алавес.
През 2018 г. става част от “Б” отбора на Алавес. В началото на 2019 г. е преотстъпен в Сан Игнасио, състезаващ се в Терцера Дивисион. За този отбор записва 18 мача и бележи 6 гола. През лятото на 2019 г. се завръща във втория отбор на Алавес, за който през сезон 2019/20 изиграва 21 мача и бележи 1 гол. От лятото на 2020 г. е свободен агент.

https://madeinvarna.com/cherno-more-privleche-ispanets/

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 22 яну 2021 10:56

Физическите му данни ми допадат - 185 см. Дребосъци имаме достатъчно, а откакто Гуардиола патентова на тази позиция Бускетс в Барселона преди 15 г. мисля, че просто няма вариант без такъв играч, висок и здрав в халфовата линия. Нека не забравяме колко важно е да се бие за първа топка, а, че след първата следва и втора....Трябва мощ. Вярвам, че Илиан добре е преценил, ако има паса и креативността на Патрик ще е това от което се нуждаем.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 22 яну 2021 11:07

https://www.youtube.com/watch?v=PsmKqgZha-M
От видеото хич, ама хич не е лош футболист. Седи добре и стабилно, много труден за преодоляване - отнема чисто топката, техничен, подава добре и с идея и изпълнява добре статични положения - което е в бонус - с ляв крак, както биеше и Патрик.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот зеления » 23 яну 2021 14:27

Следващият продаден ще е Илиев младши. :(
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Готвача » 23 яну 2021 21:49

зеления написа:Следващият продаден ще е Илиев младши. :(

Гаранция+Виктор.На лято ЧАО и на двамата.Поне ще отидат в добри отбори.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 24 яну 2021 00:48

Илиан Младши се развива възрастово точно с темпа на баща си, той така на 20-21 тръгна рязко нагоре. Има данни за голям футболист, дано стигне далече. Винаги сме говорели, че трябва да си нахъсан, но при Младшия нещата са малко извън контрол - доста лесно се пали и агресията си трябва да я овладява. Виктор е по-шлифован в този аспект. И двамата ако имат добри оферти лятото - да поемат, към Европа никого не сме спрели.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Готвача » 24 яну 2021 11:17

ShooterMan написа:Илиан Младши се развива възрастово точно с темпа на баща си, той така на 20-21 тръгна рязко нагоре. Има данни за голям футболист, дано стигне далече. Винаги сме говорели, че трябва да си нахъсан, но при Младшия нещата са малко извън контрол - доста лесно се пали и агресията си трябва да я овладява. Виктор е по-шлифован в този аспект. И двамата ако имат добри оферти лятото - да поемат, към Европа никого не сме спрели.

Точно този хъс и непримиримост правят разликата между големия талант и успелия голям талант.Младши има качествата да играе голям футбол,надявам се да надмине баща си и после по неговите стъпкии обратно у дома,там където феновете се сменяме,но любовта към нашите е винаги на Тича.Виктор е типичен европейски бек.Може да играе във вски един отбор,докато Младши е човекът за голям футбол/човекът с фантазия/.Надявам се да го видим следващия сезон в Португалия/където е най вероятно/,или Испания,докато Виктор с тази игра може да играе навсякъде.Както и да е ,изключително съм радостен,че имаме подобни наши таланти.Желая им успех !
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ogrizko » 25 яну 2021 22:55

Испанецът в Черно море: Искам да се откроя в България
Gong.bg

Новото испанско попълнение на Черно море - Пабло Гарсия, е зареден с оптимизъм за престоя си на "Тича". Пред медия в родината си, той демонстрира стремежа си да се открои сред футболистите в efbet Лига.

"Това е първият ми опит в чужбина и го приемам с голяма мотивация и желание. За мен беше много важно да навляза в професионалния футбол сега и мисля, че нещата ще се развият много добре. Този отбор, за разлика от другите в лигата тук, е тим, който се ангажира да притежава топката. Треньорът иска да има много технични играчи и за мен това е много важно", започна той.

"Целта, която си поставих на първо място, е да се адаптирам към отбора възможно най-скоро. И преди всичко да играя добре, за да се откроя в българското първенство".

"От България преди всичко съм изненадан от плажовете на Варна и колко евтин е животът. В сравнение с Испания всичко е много евтино, храната и продуктите, които можете да намерите в супермаркета", разкри впечатленията си испанецът.
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта