Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот Готвача » 05 фев 2021 18:05

Ron Jeremy написа:
Tака че,който е наясно как се прави голям футбол без пари
проблема е че нито правим голям футбол ,нито го правят с пари ...

Изведено от контекста,но от друга страна ,ние се опитваме да правим ДОБЪР футбол с малко пари и се получава.Като в това получаване влиза и момента че не изпадаме и не сме в борбата за изпадане/не че сме застраховани/.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ogrizko » 06 фев 2021 11:56

Божилов пак се контузил тежко .....а 2 години положил усилия да се върне :roll: поне това чух случайно в интервю на Илиан.... не знам какво да кажа ...не че съм против Божилов ....но все пак ми е чудно защо разчитаме на доста чупливи играчи да ни бъдат основни.... примерно Дани Кики същата работа, може би ако не се контузваше толкова често и да покаже нещо при нас ама с тия много контузии... примерно аз едно време като изгряваха Ивайло Чочев и Симеон Славчев си мислех, че ще бъдат гръбнака в националния и ще покажем по-добри игри и резултати, но за съжаление и двамата се изпочупиха и нищо общо :roll: може да си добър играч, но ако си твърде чуплив и излизаш все за по дълго, каква файда.... примерно Левски покрай липсата на пари се напълниха с чупливи играчи - братята Цоневи, Славчев и т.н. и хубаво изиграха няколко мача на добро ниво и после цял сезон без тях :roll: ама пък вярно, че и ние нямаме особени амбиции, така че ....абе не знам...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот ShooterMan » 08 фев 2021 10:44

Ние не разчитаме на Божилов, едва ли и Илиан разчита да му е основен играч - на 34 и след като не е играл футбол с години. Просто едно уважение към човека с основен принос за Купата. Това бяха смените обърнали мача на Кольо, Бог да го прости - Божилов и Бакари. За разлика от Кики, Божилов правилно получава подкрепа от клуба
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12357
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни премеждия и трансфери 2020/2021

Мнениеот wolf » 08 фев 2021 21:53

ShooterMan написа:Ние не разчитаме на Божилов, едва ли и Илиан разчита да му е основен играч - на 34 и след като не е играл футбол с години. Просто едно уважение към човека с основен принос за Купата. Това бяха смените обърнали мача на Кольо, Бог да го прости - Божилов и Бакари. За разлика от Кики, Божилов правилно получава подкрепа от клуба

Никога не съм го харесвал но поне не е неблагодарна свиня като Миро Манолов
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта