13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Мнениеот KIL » 22 ное 2020 14:08

ГООООООООООЛ!!! МАТИАСССССС!!! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Мнениеот KIL » 22 ное 2020 14:23

ЧЕСТИТА ПОБЕДА! Трудна,в смисъл неумението да вкарваме,иначе тотално надиграхме Ботев! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Мнениеот Eastern » 22 ное 2020 14:41

Честита победа!
Мача може да се раздели на два полувремена. Въпреки че и първото водихме играта бяхме някак хаотични и не направихме хубав натиск. Второто определено си заслужихме победата. На мен ми хареса Дичевски въпреки че направи голяма грешка при гола им. Там обаче на първа греда трябва задължително да има защитник , във случая май Велев се дръпна напред. Дичевски показа много добър рефлекс при ударът им в гредата, който беше от доста близко разстояние. Също ми хареса че излиза извън наказателното поле да пресича топки! Ако се сработи и се научи да командва защитата ще ни е много полезен защото често ни разминават защитата със извеждащи пасове а другите ни вратари си стоят на гол линията.
Второто полувреме имаше 100% червен картон за техния защитник когато задържа Леандро който излизаше сам срещу вратаря.
Много деен днес и заслужено играч на мача Касми. Ако играе така и примерно Родриго заиграе както може по другият фланг ще ни се получат нещата.
За Курьор каквото и да кажем все ще е малко!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 22 ное 2020 16:14

Реално погледнато спечелихме лесно. Тотално ги надиграхме, можеше да бием и с 5-6:0. Не съм доволен от 1-вото полувреме, защото играхме лежерно. Но от второто - така трябва да се играе всеки мач! Грабнахме ги и ги смачкахме и се видя, че и идеи има, и добра игра. Дичевски се справи на 50% . Вратаря обикновено има точно 2-3 ситуации всеки мач в които трябва да е на ниво и се видя, че е млад и неопитен, а грешката му при гола хич не е случайна - в мача с Арда 2:2 ако помните допусна не 1, а 2 такива грешки. Същата грешка допусна и в мача с Лудогорец след полиграфа 4:1 където загубихме там. Тоест идентична слабост и в 3-те мача като титуляр, като получихме голове и в 3-те срещи от тези грешки. Една такава грешка обръща мач, едно-две голови спасявания също накланя везните пък в положителна посока. Задължително е Дюлгера да е дай Боже готов за Славия, както впрочем и Дробаров. Добър мач на Касми, очевидно е, че този играч пасва когато играем на високо темпо и на скорост. Според мен Родриго липсваше доста в каквато и форма да е. Курьор пък в каквато и форма да е е безценен, той е играч който решава мачове и силно се надявам да остане някак си.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 22.11.20 Неделя 12.30ч.

Мнениеот 'enki' » 22 ное 2020 19:24

Много добър Касми и както винаги отличен Курьор. Досега той собственоръчно е изработил 70% от играта ни в нападение. Аз бих предложил хората ни от атака, доброволно да се откажат от 10% от възнагражденията си в негова полза.
Също така ме учудва и поредния цял мач на Велев. Не знам, с какво точно той е заслужил да е неизменен титуляр. Букаси ли е толкова слаб или пък Янчев въобще не става за този пост. При 17 допуснати и 18 вкарани гола не разбирам защо не изпробваме други варианти. Букаси е повече от година в отбора, ако не става да го махаме. Нямаме нужда от втори талисман след Кики. Лично за мен Велев също не става, бледо копие на Васко.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexandrov93 и 5 госта