6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 13 сеп 2020 18:56

Много важен мач за нас! Да, шести много труден и важен поред, но какво да се прави - прищявките на програмата. Берое започна много добре този сезон, всъщност както завърши и предния. Добре балансиран и осигурен отбор с можещ треньор. При нас, Родриго се завръща, но пък капитана ще отсъства. Ще ни е трудно да комплектуваме качествено защитата, като се има предвид липсата на централни защитници. Дано Илиан измисли нещо и успеем да противодействаме. Успех на момчетата пожелавам.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 15 сеп 2020 14:23

Ал Бънди е спретнал доста добър отбор , така че всичко различно от загуба ще е добро за нас , според мен са най добрия отбор от всички , с които досега играхме
ex Popeye

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот TNT » 15 сеп 2020 17:57

Много контузии ни натиснаха, 7 човека. От там ви идва шанса.Очаквам тегав мач и тегава победа за Берое.Нещо от сорта на 2-1. :roll:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 16 сеп 2020 00:11

Логично е да се подхлъзнат, логично е и ние да победим накрая. Съдиите ни рязаха яко доста пъти, а тях бая си ги подпряха. И тук е време за обрат на ситуацията. Предното ни гостуване беше абсолютна гавра - ЧК, дузпа дето и двата ги нямаше. Тогава Ал Бънди, известен ревльо мазничко се измъкна. Той е така - като го бутат не рИве, когато пада с или без причина - рИве. Психо атаки по реферите превантивно, но и тук май е време за счупена стопна. Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 16 сеп 2020 08:29

ShooterMan написа:Логично е да се подхлъзнат, логично е и ние да победим накрая. Съдиите ни рязаха яко доста пъти, а тях бая си ги подпряха. И тук е време за обрат на ситуацията. Предното ни гостуване беше абсолютна гавра - ЧК, дузпа дето и двата ги нямаше. Тогава Ал Бънди, известен ревльо мазничко се измъкна. Той е така - като го бутат не рИве, когато пада с или без причина - рИве. Психо атаки по реферите превантивно, но и тук май е време за счупена стопна. Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната

Точно в последното ни гостуване там нямахме никакво желание да спечелим. Да, дузпата беше абсолютно измислена (Камбура гони рекорди все пак), но толкова. Станчев си беше резонно изгонен. И това за рева на Херо е вярно, но това не е някаква изненада. Факт е че е събрал боеспособен отбор- срещу Славия спечелиха на ходом. Не бих казал че контузените им са основни играчи и това няма да им се отрази по никакъв начин. При нас има някакво стабилизиране в кондиционен план, във игрови има много какво да се желае. Мача няма да е лесен, но естествено всичко може да се случи. В центъра на защитата със Станчев или Енчев срещу онези черните ще е "майка плаче". Лично аз нямам очаквания към този мач, дано след него влезем в първенството, защото изоставането се трупа. Срещу тирето загубихме нарисувани две точки.


TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот TNT » 16 сеп 2020 11:13

ShooterMan написа: Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната


Не е изключен подобен сценарий,ама зависи как ще тръгне мача.При ранен наш гол може и да потеглите и към сценария с Враца. ;) Особено ако играят надъхано и настървено както тогава,а не се мърдосват както срещу Славия,шанса ви тогава да вземете нещо от мача клони към нулата.Не съм ви следил този сезон освен мача ви с ребрандираните, където не стояхте никак зле.Нямам идея за потенциала ви,но знам,че винаги сте били костелив орех.Интересен мач се очертава.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 16 сеп 2020 11:52

не знам как някои виждат най-лесната ни победа ....но без Курьор нямаме шансове за нищо в тоя мач освен 0:0 ....6 от 8 гола ги е вкарал Курьор, така че да се надяваме на 0:0 ..........от друга страна аз се радвам, че наглед тежките ни мачове свършват ....вече играхме с топ 3 - Лудогорец, ЦСКА, Локо Пд от миналия сезон, след мача с Берое дето са събрали солиден отбор, можем да почнем да си наваксваме точките, би трябвало вече и физическото ни състояние да е подобрено ....а изоставането в точките се надявам да мотивира играчите да не подценяват по-слабите отбори ...че предния сезон като бяхме добре с точките 1000 глупави равенства се получиха ама се надявам след мача с Берое в тоя случай да почнем с победите и така, ще видим какво ще стане :roll:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 17 сеп 2020 21:01

Везните определено клонят към домакините. Лично за мен ако спечелим ще е изненада.С отсъствието на Димов отзад,и влизането на Станчев или Енчев до Янчев ще сме доооста зле.Янчев е стабилен, но тук е по-голям терена и трудно ще догонва,с извинение, печките на Берое напред.А до него нестабилните и винаги рискови Енчев и Станчев...не ми се мисли.Въпреки това имаме можещи футболисти от защитата напред и ако имат ден и играта върви са способни на всичко.Надежда ми вдъхва и това ,че е време Иса да се отпуши този сезон и отново да дърпа отбора с головете си.
Интересен мач,да си пожелаем късмет и успех
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта