Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ogrizko » 02 сеп 2020 12:06

Понеже във форума сме се събрали доста футболни капацитети, реших да създам форумно "скаутско звено" да помагаме с идеи за привличане на качествени играчи ... ако някой от клуба види темата може да реши да се вслуша в съветите ни и да видим желаните играчи на "Тича" :)

Ако има желаещи да поемат Африка, Южна Америка или някоя специална дестинация да казва... ясно е, търсим качествени свободни агенти, които да нямат високи финансови претенции, но да вдигнат сериозно класата на отбора доколкото е възможно и евентуално да приберем после пари от техни трансфери :idea:

Това е в общи линии идеята, нека търсенето на качествени играчи започне сега..... 8-)

Най-нужни са ни централни защитници, дефанзивен халф с офанзивна насоченост, едно крило...
Последна промяна от ogrizko на 02 сеп 2020 12:29, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Скаутско звено

Мнениеот ogrizko » 02 сеп 2020 12:20

https://www.transfermarkt.com/adam-dzwi ... ler/236966

https://vimeo.com/311242181

централен защитник, но може да играе и като дефанзивен халф
поляк, няма да му е нужна аклиматизация, вероятно знае английски ..играл 1 година в португалия, така че сигурно и португалски знае в някаква степен
има мачове за младежкия национал на Полша...
24г. 185см ....лично аз искам тоя да вземем :roll:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Скаутско звено

Мнениеот mursusaid » 02 сеп 2020 12:27

Аз се поразрових малко из нета да потърся нещо за М.Клок.Гледам че е в момента В Индонезия, но не играе много редовно.А тук в българското първенство си беше класа.Не твърдя да си го връщаме, но пък що не.Лично аз много го харесвах и всеки мач се раздаваше на макс.Един от героите от финала в Бургас....
Последна промяна от mursusaid на 03 сеп 2020 09:19, променено общо 1 път.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Скаутско звено

Мнениеот Eastern » 02 сеп 2020 12:29

Хаха
Включвам се в щаба с предложение от нашите географски ширини.
Божидар Чорбаджийски , Илиан Капитанов.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ogrizko » 02 сеп 2020 12:32

ами ние и Курьор така си върнахме и не съжаляваме особено ...но явно не е свободен агент Клок?!

но примерно Бакари не искам да си го връщаме, защото много често се контузва за по много време ...иначе като играе мачка яко :P

Капитанов? вдигнал ли си е класата? и на каква позиция играе сега?! :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 02 сеп 2020 12:42

ogrizko написа:ами ние и Курьор така си върнахме и не съжаляваме особено ...но явно не е свободен агент Клок?!

но примерно Бакари не искам да си го връщаме, защото много често се контузва за по много време ...иначе като играе мачка яко :P

Капитанов? вдигнал ли си е класата? и на каква позиция играе сега?! :roll:

Капитанов си е чист нападател и на мен във контролата със Добруджа много ми хареса.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Vladislav » 02 сеп 2020 13:10

Илиян Капитанов е на 28 години. Откакто напусна Черно Море (тогава май беше на 19) се лута непрестанно между Б и В група. За опашката на Б група може и да става, но дотам. Всъщност от нашите юноши които са напуснали клуба само Наско Илиев показва качества, но той е юноша на Добруджа. Мартин Костадинов, голямата надежда какво прави? Стои резерва в Арда и от чудене какво да прави се е изрисувал целия. Йосков и той- резерва в Етър. Томбак като избяга при чаршафите какво направи? Въобще все бляскави кариери след Черно Море. Качествен ляв бек в България е единствено Недялков, други няма. Български футболисти за постовете където имаме проблеми можем да намерим подобни на Велев, Енчев и Станчев. Говорим за без пари. Другото е да се гледат чужденци и да се избира според нуждите. Както го направи Херо в Берое. В момента имат много сериозен и подготвен отбор (особено в атака). Илиан най- добре знае какво му трябва, остана да се намери човека, който да му го намери.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 02 сеп 2020 13:53

Абе то и Мартин Христов беше забравен по б-групата ама си беше супер футболист като за нашият отбор , както и да е.
https://www.transfermarkt.com/philippe- ... ler/275618
https://www.transfermarkt.com/dylan-bah ... ler/290928
Иначе тези двамата са ми правили впечетление като съм гледал мачове на Ботев и селото.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ogrizko » 02 сеп 2020 18:40

ето го и копието на Патрик ..и като височина, и като ляв крак, и като всичко ...само че бял :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=SNjqs9XJr1k

https://www.transfermarkt.com/ruslan-ba ... eler/94928

и защитника дето предложих и тоя са свободни агенти...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ShooterMan » 02 сеп 2020 18:51

Относно левите бекове - може би едиснтвените класни, които сме имали са били от Бразилия. Лусио Вагнер тук направи име преди да иде в Левски. Но мисля, че всички ще посочат като номер 1 Жовалдир Периш, който Колето докара 2007 лятото и до 2009 зимата беше нещо уникално. Ако намерим такъв като Периш.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта