Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ogrizko » 02 сеп 2020 19:26

то хубаво Наско Илиев ...ама едва ли ще платим пари за трансфери, трябва да търсим свободни агенти :shock: пък и само наши юноши ли ще връщаме ..докато бяха тук не се представиха кой знае как :roll:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот ticha i vladislav » 02 сеп 2020 20:51

СТАНИСЛАВ РАБОТОВ-през 2019 г. Българският футболен съюз отличава Станислав Работов за най-добър защитник в елитната група за юноши до 17 години.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Vladislav » 02 сеп 2020 22:56

От Ботев мисля че с нетърпение очакват да харесаме някой техен футболист и да ни го подарят. В този ред на мисли Видал и Луис Суарес са свободни, вероятно скоро и Меси. Ето ти южноамериканска селекция. Айде малко по сериозно, да гледаме 3 дивизия на Португалия и Франция, максимум.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот 'enki' » 03 сеп 2020 12:47

Vladislav написа:Илиян Капитанов е на 28 години. Откакто напусна Черно Море (тогава май беше на 19) се лута непрестанно между Б и В група. За опашката на Б група може и да става, но дотам. Всъщност от нашите юноши които са напуснали клуба само Наско Илиев показва качества, но той е юноша на Добруджа. Мартин Костадинов, голямата надежда какво прави? Стои резерва в Арда и от чудене какво да прави се е изрисувал целия. Йосков и той- резерва в Етър. Томбак като избяга при чаршафите какво направи? Въобще все бляскави кариери след Черно Море. Качествен ляв бек в България е единствено Недялков, други няма. Български футболисти за постовете където имаме проблеми можем да намерим подобни на Велев, Енчев и Станчев. Говорим за без пари. Другото е да се гледат чужденци и да се избира според нуждите. Както го направи Херо в Берое. В момента имат много сериозен и подготвен отбор (особено в атака). Илиан най- добре знае какво му трябва, остана да се намери човека, който да му го намери.


Много точно мнение. В България не мисля, че бихме намерили някой, който сериозно да вдигне класата на отбора, без здраво да се изръсим. За това момче от Ботев ще ни трябват сигурно над 1 млн. , въобще офертата ни да изглежда сериозна. Най-добре да търсим при нашите юноши (и имам предвид ЮНОШИ, а не залязващи "звезди" ритали по села и паланки, или търкали някъде скамейките). Моите уважения към Йосков, Капитанов, Расим, Костадинов, Томбак и прочие, но те си изтърваха шанса.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Ron Jeremy » 03 сеп 2020 13:06

A бе вие сериозно ли се правите на Лили Иванова с дезодорант вместо микрофон пред огледалото ... играйте си на меринджеи
ex Popeye

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 03 сеп 2020 15:05

'enki' написа:
Vladislav написа:Илиян Капитанов е на 28 години. Откакто напусна Черно Море (тогава май беше на 19) се лута непрестанно между Б и В група. За опашката на Б група може и да става, но дотам. Всъщност от нашите юноши които са напуснали клуба само Наско Илиев показва качества, но той е юноша на Добруджа. Мартин Костадинов, голямата надежда какво прави? Стои резерва в Арда и от чудене какво да прави се е изрисувал целия. Йосков и той- резерва в Етър. Томбак като избяга при чаршафите какво направи? Въобще все бляскави кариери след Черно Море. Качествен ляв бек в България е единствено Недялков, други няма. Български футболисти за постовете където имаме проблеми можем да намерим подобни на Велев, Енчев и Станчев. Говорим за без пари. Другото е да се гледат чужденци и да се избира според нуждите. Както го направи Херо в Берое. В момента имат много сериозен и подготвен отбор (особено в атака). Илиан най- добре знае какво му трябва, остана да се намери човека, който да му го намери.


Много точно мнение. В България не мисля, че бихме намерили някой, който сериозно да вдигне класата на отбора, без здраво да се изръсим. За това момче от Ботев ще ни трябват сигурно над 1 млн. , въобще офертата ни да изглежда сериозна. Най-добре да търсим при нашите юноши (и имам предвид ЮНОШИ, а не залязващи "звезди" ритали по села и паланки, или търкали някъде скамейките). Моите уважения към Йосков, Капитанов, Расим, Костадинов, Томбак и прочие, но те си изтърваха шанса.

Темата за юношите винаги е била болна ,тези които сте изброили какъв шанс получиха ?
Йосков - дали има два цели мача?
Капитанов - започна страхотно май при Генов мисля че вкара някой друг гол (сещам се за един срещу говедата) и малко по малко резерва и чао.
Бекито и аз не го харесвах много ама и той колко беше налаган ? Ами не много.
Костадинов - страхотен халф (само малко физика му липсваше ) и от халф май гонзо го преквалифицира ляв бек и какво стана ? Ами беше избран за най добър футболист за годината от феновете защото наистина се представяше отлично, после контузия и Илиан не му даде никакъв шанс за сметка на невероятния кононго после и един друг имаше вече му забравих името който беше толкова сакат но цяла година го мъчехме.
Томбак - никакъв шанс !но пък докато се появи Попов се наслаждавахме на уникалните Станчев и Енчев.
Наско Илиев незнам колко сезона направи по б-групата та чак сега се сетихте за него.
Има доста футболисти от долните дивизии които по нищо не отстъпват на нашите звезди но по една или друга причина са там, жалко че Илиан като юноша излязъл от този клуб не дава много шансове на момчетата от шампионския отбор , а играчи като Панайотов , Станчев ,Букаси, Енчев , Кардосо,Велев Фенуш , един бразилец имахме също ,знайни и незнайни ги налага и случайно някой ако изпъкне хоп веднага е трансфериран. Е какъв е смисалът от тези чужденци?
Сега поредната гавра е със Дюлгеров който ако го закотви на пейката заради Георгиев след някоя година може да го видим в добруджа(дано да греша).
А какво става с Лъчо Йорданов ? Който е гледал старшата знае кой е Лъчо! И него ще го шитнев в Балчик сигурно за сметка на някой Хасми касми.
И пак питам Марто Христов като си го върнахме от светкавица лош ли беше?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Готвача » 03 сеп 2020 15:45

Всички фенове по света искат техните отбори да са пълни с техни кадри и всяка година да стават шампиони.В световен мащаб Аякс и Барселона са най близо до този ИДЕАЛ,останалите са ..ами като останалите.В нашия случай-в момента имаме шампионски отбор при 19 годишните,на които е редно да се даде шанс,но освен това ние искаме и ОНОВА -да печелим мачове.С юношите няма да стане,значи поради тази причина опитваме да сме като останалите.Имаме жив пример,какво точно може да се постигне със собствени кадри,в нашия град-при комшиите.Цъфнали и вързали и всяка година в борба за шампионска титла...ама на В група.Сега да се обърна към НЕРЕАЛИЗИРАНИТЕ треньори/и аз от време на време съм в тази групичка/.Мислите ли драги ми колеги,че ако вие сте треньори,няма да постъпвате точно като Илиан,Херо и останалите?Или ще наложите всички наши от школата и ще се радвате на загуба след загуба,докато не изпаднем?Илиан налага няколко наши момчета,закара ги до националния,но останалите ТРЯБВА да се развиват и да чакат шанса си.А и вече чух и доста мнения,доказващи че само се чакат няколко загуби/не е задължително с лоши игри/ и тези наши надежди се "грабват" от колегите на треньорското съсловие.Пресен пример-Илиан младши.Но ако забелязвате,той-младши когато не играе на ниво,или отпада физически е сменян на минутата. Недейте да си мислите,че Илиан,или който и да е треньор,иска да губим мачове и затова търсят и пускат наемници.Повече доверие в треньорите и се старайте да не ги плюете,защото гарантирам,че те също могат да четат нашите глупости.Но ако държите все пак да се чува и нашето мнение,нека се направи и тема за играчите ,които феновете искат,или не.Но и тя няма да е особено мотивираща предполагам.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Eastern » 03 сеп 2020 17:18

Готвач за доста неща си прав , но затова че Илиан НАЛАГАЛ НЯКОЛКО юноши не си.
Айде кажи ми кои са тези няколко?
За наложен можем да смятаме само Попов и от известно време се опитва да наложи Илиев младши без особен успех!
Упорито налагане беше това на Митрович след уникалните тъпотии които правеше през два мача(не ми се мисли ако на негово място беше Дюлгеров или Дичевски примерно срещу левски , щяха да бъдат линчувани, обвинени в продажба на мач полиграфи и т.н.т.)
Упоритост е една и съща защита да прави едни и същи грешки но да се налага Панов от ляво.
Упорито налагане е и на най слабият халф който някога сме имали (за Васко говоря ,вярвай ми до такава степен ме е вбесявал да му броя пасове и отнети топки и е имало мачове във които няма точно отиграване а е бил на терена по 90мин. и какво ако играе Вуцов на негово място , нали се сещаш решаващият мач със берое какво сътвориха със Станчев упорито налаган и той въпреки хилядите грешки всеки мач.)
Упорито налаган беше и коного него даже не си заслужава да го коментирам , както и наследика му не помня името някакъв чужденец който още при пристигането си започна титуляр във един мач на герена и сътвориха невероятна глупост със митрович.
Налагани НЕ упорито но поне за по едно полувреме на мач бяха Букаси , Кардосо, Фенуш ,Жоржиньо ли какъв беше един нападател.
Хайде кажи ми сега по колко минутки получават шанс за изява - Ангелов , Василев, Дичев и останалите няколко юноши които трнират с мъжкия отбор?
И кога пробвахме с юноши че да сме сигурни че ще изпаднем , щото примерно дали седми или девети,десети няма особенно значение.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Форумно Скаутско Звено (ФСЗ)

Мнениеот Готвача » 04 сеп 2020 15:39

Eastern написа:Готвач за доста неща си прав , но затова че Илиан НАЛАГАЛ НЯКОЛКО юноши не си.
Айде кажи ми кои са тези няколко?
За наложен можем да смятаме само Попов и от известно време се опитва да наложи Илиев младши без особен успех!
Упорито налагане беше това на Митрович след уникалните тъпотии които правеше през два мача(не ми се мисли ако на негово място беше Дюлгеров или Дичевски примерно срещу левски , щяха да бъдат линчувани, обвинени в продажба на мач полиграфи и т.н.т.)
Упоритост е една и съща защита да прави едни и същи грешки но да се налага Панов от ляво.
Упорито налагане е и на най слабият халф който някога сме имали (за Васко говоря ,вярвай ми до такава степен ме е вбесявал да му броя пасове и отнети топки и е имало мачове във които няма точно отиграване а е бил на терена по 90мин. и какво ако играе Вуцов на негово място , нали се сещаш решаващият мач със берое какво сътвориха със Станчев упорито налаган и той въпреки хилядите грешки всеки мач.)
Упорито налаган беше и коного него даже не си заслужава да го коментирам , както и наследика му не помня името някакъв чужденец който още при пристигането си започна титуляр във един мач на герена и сътвориха невероятна глупост със митрович.
Налагани НЕ упорито но поне за по едно полувреме на мач бяха Букаси , Кардосо, Фенуш ,Жоржиньо ли какъв беше един нападател.
Хайде кажи ми сега по колко минутки получават шанс за изява - Ангелов , Василев, Дичев и останалите няколко юноши които трнират с мъжкия отбор?
И кога пробвахме с юноши че да сме сигурни че ще изпаднем , щото примерно дали седми или девети,десети няма особенно значение.

Точно такъв отговор очаквах,нищо по различно.Пак ще го кажа,защото и аз съм като вас,но по някое време се опитвам и да мисля по рационално,а не само фенски.Мога да давам примери до утре,какво се случва с фенски мераци ,да се правят отбори от свои кадри,затова и разсъждавам в тази посока.Форумните рзбирачи ВЕЧЕ грабнаха Илиан заради няколкоо загубении мача,но аз бих казал,че го грабнаха ЗАРАДИ СПЕЧЕЛЕНИТЕ точки.В нормална ситуация трябваше да нямаме,или да имаме само една точка.Всички удобно забравихме какво точно се случи с отбора и защо сме на това дередже.Първо ни излезе най добрия играч който някога сме вадили от школата/все пак Илиан упорито го налагаше много дълго време,въпреки някои откровено слаби игри/.За Патрик няма какво да говорим,мотора го няма.Короната ни съсипа и сезона и подготовката,а и трансферите.Юноши не се налагат безцелно,а когато имат шанс за израстване.Иначе и сегашните загуби ще ни се сторят приказка. Има ли някой който да си мисли,че ако имахме играч от нивото на Патрик,или Минчев Илиан ще го държи на пейката?Ето сега и ти ,при опита за налагане на Младши недоволстваш,че му давал прекалено много време и то за няма нищо.Защото му е син вероятно.А Попов какви грешки прави,просто не е истина.Панов е един много добър защитник за нашето първенство уточнявам.Ако имаше някой с ляв крак,който поне да се доближава до неговата класа която показва в ЛЯВО,щеше да е титуляр.Ама няма.Темата е просто необятна и може да си пишем до утре,без даже и да сме я започнали както би трябвало.И за завършек ще ти кажа да погледнеш говеждия състав с техните също такива мераци да играят със свои юноши .ВЪПРЕКИ опитите да ги бутат,подпират и каквото там се сетиш,са на нашето положение,а имат някои наистина качествени попълнения като Спирингс,Паулиньо и Робърта/а ние и половината на половината от това нямаме/.Ама останалите са пълни ментета от школата им,ако ме разбираш.Ако ние имахме техния съдийски комфорт,този разговор нямаше да го водим.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта