1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Iceberg » 30 юли 2020 11:27

Хайде, дойде време и за новото първенство. Онези отгоре мълчат, да не казвам като какво, излезе програмата и явно нямат намерение да ни отлагат първите два мача. Затова и вчера, както видяхте се наложи да рискуваме в контролата и да пускаме нетренирали и още неподготвени хора. Но, мисля си, че и с това ще се справим и тази година ще сме фактор в първенството. Не, че и миналата не бяхме, играхме определено много добър футбол, показахме мъжество и талантливи младоци, но неща извън футбола се намесиха и изтървахме шестицата. Отделно от това и многото пропуски ни попречиха да си вземем мачове, в които тотално надигравахме противника. Става дума предимно за срещите у дома. Както и да е, запазихме си състава в общи линии /без две много важни фигури, разбира се/, идва нов сезон, започваме го трудно заради болните от Ковид 19, но се надявам постепенно да влезем в ритъм, да покажем добрия футбол от миналата година, че и по-добър и да започнем да вкарваме създадените положения вече, а и да мачкаме. Успех на момчетата, напред и нагоре само и се надявам на доста по-предно класиране.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Vladislav » 30 юли 2020 12:42

Поне 3-4 от основните ни футболисти няма да играят. Прибавяме Митрович и Минчев- ето ти половин отбор. Останалите и те толкова са тренирали. Вероятно чак 3-4 кръг ще видим как ще изглежда горе- долу отбора. Конкретно за мача- много ще ни липсва Димов, вероятно и Родриго. Ако Патрик и Панайотов са в добра кондиция не очаквам да загубим.

Радо
Мнения: 621
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Радо » 30 юли 2020 16:03

Iceberg написа:Хайде, дойде време и за новото първенство. Онези отгоре мълчат, да не казвам като какво, излезе програмата и явно нямат намерение да ни отлагат първите два мача. Затова и вчера, както видяхте се наложи да рискуваме в контролата и да пускаме нетренирали и още неподготвени хора. Но, мисля си, че и с това ще се справим и тази година ще сме фактор в първенството. Не, че и миналата не бяхме, играхме определено много добър футбол, показахме мъжество и талантливи младоци, но неща извън футбола се намесиха и изтървахме шестицата. Отделно от това и многото пропуски ни попречиха да си вземем мачове, в които тотално надигравахме противника. Става дума предимно за срещите у дома. Както и да е, запазихме си състава в общи линии /без две много важни фигури, разбира се/, идва нов сезон, започваме го трудно заради болните от Ковид 19, но се надявам постепенно да влезем в ритъм, да покажем добрия футбол от миналата година, че и по-добър и да започнем да вкарваме създадените положения вече, а и да мачкаме. Успех на момчетата, напред и нагоре само и се надявам на доста по-предно класиране.


Толкова много равенства миналия сезон нямаше какда не се отразят на " моряците ".

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот ShooterMan » 30 юли 2020 20:41

Аз не схванах защо Димов и Родриго няма да играят, има доста време до мача. Но да се абстрахираме от един мач. Смятам, че имаме много солиден и силен отбор и ако Илиан запълни пробойните ще вземем медал предвид ситуацията в Левски. Имаме страхотна халфова линия в лицето на Патрик-Родриго-Илиан младши и един измежду Панайотов/Велев/Вуцов. Пепи Вуцов ще е откритието на сезона. Ако броите Панайотов и Велев за титуляри смятам, че сериозно грешите, Вуцан е и по-техничен, и по-добре подава, и по-бърз, и с по-добра физика, а е и на 19-20 години. Денислав - другото откритие. Не смятам, че липсата на Марто Минчев ще се усети чак така, това дето не трябва да го пипаме се нарича Патрик-Родриго - моторът и фантазията на отбора. Там е стилът ни, там е обликът ни. Прибавям и Иса, най-добрата девятка в А група, който каквото и да мисли, страхотен е просто и най-важното - пасва идеално на горните двама, пасва на отбора, на стила, на всичко. И все пак за мача - имаме предостатъчно титуляри и сега, а Славия не са нещо особено. Отборите играещи в ЕКТ като тях имат проблеми с подготовката и особено първите мачове, че и есента изобщо са с объркана кондиция, няма да се учудя ако ги изпердашим ей така.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Vladislav » 31 юли 2020 10:39

ShooterMan написа:Аз не схванах защо Димов и Родриго няма да играят, има доста време до мача. Но да се абстрахираме от един мач. Смятам, че имаме много солиден и силен отбор и ако Илиан запълни пробойните ще вземем медал предвид ситуацията в Левски. Имаме страхотна халфова линия в лицето на Патрик-Родриго-Илиан младши и един измежду Панайотов/Велев/Вуцов. Пепи Вуцов ще е откритието на сезона. Ако броите Панайотов и Велев за титуляри смятам, че сериозно грешите, Вуцан е и по-техничен, и по-добре подава, и по-бърз, и с по-добра физика, а е и на 19-20 години. Денислав - другото откритие. Не смятам, че липсата на Марто Минчев ще се усети чак така, това дето не трябва да го пипаме се нарича Патрик-Родриго - моторът и фантазията на отбора. Там е стилът ни, там е обликът ни. Прибавям и Иса, най-добрата девятка в А група, който каквото и да мисли, страхотен е просто и най-важното - пасва идеално на горните двама, пасва на отбора, на стила, на всичко. И все пак за мача - имаме предостатъчно титуляри и сега, а Славия не са нещо особено. Отборите играещи в ЕКТ като тях имат проблеми с подготовката и особено първите мачове, че и есента изобщо са с объркана кондиция, няма да се учудя ако ги изпердашим ей така.

Ами не ми се връзва някак да играят Димов и Родриго при положение че все още не са "здрави". Нямам представа как им протича заболяването, но тези 20 дена без тренировки няма как да не пречат. И не са само тези двамата, 14-15 човека са. Категорично няма шанс да сме готови за този мач, но ще трябва да го избутаме някак. Честно казано предпочитам да загубим пред това някой основен футболист да ни излезе за дълго с контузия от липса на подготовка.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Iceberg » 31 юли 2020 12:27

Vladislav написа:
ShooterMan написа:Аз не схванах защо Димов и Родриго няма да играят, има доста време до мача. Но да се абстрахираме от един мач. Смятам, че имаме много солиден и силен отбор и ако Илиан запълни пробойните ще вземем медал предвид ситуацията в Левски. Имаме страхотна халфова линия в лицето на Патрик-Родриго-Илиан младши и един измежду Панайотов/Велев/Вуцов. Пепи Вуцов ще е откритието на сезона. Ако броите Панайотов и Велев за титуляри смятам, че сериозно грешите, Вуцан е и по-техничен, и по-добре подава, и по-бърз, и с по-добра физика, а е и на 19-20 години. Денислав - другото откритие. Не смятам, че липсата на Марто Минчев ще се усети чак така, това дето не трябва да го пипаме се нарича Патрик-Родриго - моторът и фантазията на отбора. Там е стилът ни, там е обликът ни. Прибавям и Иса, най-добрата девятка в А група, който каквото и да мисли, страхотен е просто и най-важното - пасва идеално на горните двама, пасва на отбора, на стила, на всичко. И все пак за мача - имаме предостатъчно титуляри и сега, а Славия не са нещо особено. Отборите играещи в ЕКТ като тях имат проблеми с подготовката и особено първите мачове, че и есента изобщо са с объркана кондиция, няма да се учудя ако ги изпердашим ей така.

Ами не ми се връзва някак да играят Димов и Родриго при положение че все още не са "здрави". Нямам представа как им протича заболяването, но тези 20 дена без тренировки няма как да не пречат. И не са само тези двамата, 14-15 човека са. Категорично няма шанс да сме готови за този мач, но ще трябва да го избутаме някак. Честно казано предпочитам да загубим пред това някой основен футболист да ни излезе за дълго с контузия от липса на подготовка.


Много точно, съгласен съм. Напълно си прав, но все пак си мисля, че Ильо ще рискува малко или много, както го направи и в контролите онзи ден и ще пусне някой от недотам готовите за битки футболисти в първия кръг. Доколкото знам, Димов изкара май най-тежко боледуването, за Родриго не съм сигурен. Най-тегав според мен ще е първия мач със Славия, въпреки мнението на някои тук, че белите не били "кой знае какво". Аз си мисля обаче, че играха много приличен футбол в края на сезона, по-добър от почти фалиралия Левски, че и от преименувания друг, уж софийски тим! Така мисля. И поради това, а и поради късия срок за подготовка на миналите карантина, този мач ще ни е по-тегав. До втория кръг надявам се нещата да са се пооправили малко поне. Въпреки всичко обаче, много се надявам и вярвам, а и ще съм супер доволен, ако не допуснем загуба на Овча купел. Не го харесвам този "бял" отбор и това си е.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот thisisthelife » 31 юли 2020 13:08

Доста хора все още са с положителни проби и няма как да вземат участие срещу Славия. Даже е доста вероятно Димов и Родриго да пропуснат първите 2-3 мача от новия шампионат както и други моряци. Всичко зависи от това, кога се изчистят и след това да се навлезе в някаква кондиция.

Радостното е, че имаме доста широк състав и немалко играчи вече тренират и ще са готови за първия мач. Това, което ми е малко мистерия, са халфовете - там имаме Панайотов, Патрик, Велев, Букаси, Вуцов. Голяма конкуренция за 2 места. Съгласен съм, че Вуцов може да се превърне в откритието на сезона - в двата мача от плейофите показа завидно самочувствие и качества. Просто трябва игрова практика и доверие.

Не съм съгласен, че Славия не са ''кой знае какво'' - имат нелош отбор и играха доста по-приятен футбол от някои набедени ''грандове''. Загорчич също е доста хитър треньор. Плюс за нас е, че Галин Иванов вече не е там.

Надявам се на добър мач и на победа. Имаме страхотни таланти и е прекрасно, че им се дава шанс. Това е пътят.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Готвача » 31 юли 2020 13:21

За треньорите футболистите,това ще е кошмарно начало на сезона.Без подготовка,повечето от тях прекарали,или все още с вируса,напуснати от основни фигури,с няколко играчи,които по принцип трябваше да бъдат заменени,нещата въобще не изглеждат добре.Като сложим и на кантара срещу кого точно започваме първенството -най педераЗкият отбор с такъв и президент,уреждащ мачове както дойде,ми става ясно какво да очакваме.Нещото което ни дава надежда и самочувствие за победа е Илиан Илиев,който може да измисли тактически всеки един отбор в групата,дори и само с наличния ни в момента потенциал.Новите ни попълнения със сигурност ще бъдат в групата,като тримата ни вътрешни халфа формират една от най добрите полузащитни линии в страната и наред с фантазията на Младши,головия нюх на Иса, борбеноста на Денис в атака се оформя почти безпроблемна част от отбора.Но не така стоят нещата в защита.НЯМАМЕ ВЪОБЩЕ вратар и голям проблем с централните защитници .Ако не се вземат такива,вероятно ще гледаме двойка в центъра Хантакиас и Енчев ,което не ме прави особен оптимист.Поотделно всеки от двамата+Станчев би могъл да играе с Димов,но всяка останала конфигурация е стряскаща.Но нека тази година Господ и късмета бъдат с нас и САМО ЧЕРНО МОРЕ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот JohnnieWalker » 31 юли 2020 18:59

Дано отменят мача.! Ботев щяхте да ги умъртвите, ако не се беше наложило да играете с децата... Нека има феърплей !

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Iceberg » 31 юли 2020 20:27

JohnnieWalker написа:Дано отменят мача.! Ботев щяхте да ги умъртвите, ако не се беше наложило да играете с децата... Нека има феърплей !


Не мисля, че вече има такъв шанс, приятелю. Досега мълчаха онези отгоре и се правиха на луди, а и вашето ръководство, та сега ли?! Нека не съм толкова категоричен, но някак не ми се вярва да се случи оттук нататък. Въпреки това, благодаря за изказаното мнение. И не толкова за реалистичната оценка относно мача ни с Ботев, а повече за "Дано отменят мача" и "Нека има феърплей". Рядко или по-скоро не толкова често се срещат противникови фенове с достойни и справедливи изяви. Отбора ви може и да не харесвам с някои периоди от неговото минало, настояще, някои странни изяви и ръководство, но не мога да отрека и изкривя душата, че подобни фенове заслужават адмирации и респект.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта