Лято - есен 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот icko65 » 04 авг 2020 17:26

Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот blue avalanche » 04 авг 2020 18:44

Взехме Ж.Атанасов. Знам, че игра известно време при вас. Какви са впечатленията?

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот Xamy » 04 авг 2020 18:53

blue avalanche написа:Взехме Ж.Атанасов. Знам, че игра известно време при вас. Какви са впечатленията?

Ще дигне класата на отбора ви.

Разрешава се да има публика на футболните мачове. 50% от капацитета им и през седалка. Само не знам в секторите, в които няма седалки, сигурно ще се мерят дупета и така разстоянието между феновете.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот blue avalanche » 04 авг 2020 19:17

Xamy написа:
blue avalanche написа:Взехме Ж.Атанасов. Знам, че игра известно време при вас. Какви са впечатленията?

Ще дигне класата на отбора ви.

Разрешава се да има публика на футболните мачове. 50% от капацитета им и през седалка. Само не знам в секторите, в които няма седалки, сигурно ще се мерят дупета и така разстоянието между феновете.

Благодаря!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот ogrizko » 06 авг 2020 17:39

Мисля, че с Георгиев на вратата може да бъдем спокойни ....надявам се скоро футболистите ни да навлязат във форма ..не очаквам вече такива големи ковид сътресения специално в нашия отбор ...така че имаме предпоставки за един успешен сезон.... топ 6 минимум и така :idea:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот ShooterMan » 06 авг 2020 20:45

Ковид оръжието ще се обърне срещу другите, но БФС веднага уреди вече въпроса - отлагане на мачове, даже спиране на шампионата. На нас никой не ни отложи мачовете. :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот Готвача » 07 авг 2020 09:01

ShooterMan написа:Ковид оръжието ще се обърне срещу другите, но БФС веднага уреди вече въпроса - отлагане на мачове, даже спиране на шампионата. На нас никой не ни отложи мачовете. :evil:

Имаше един виц,за който се сетих след "НОВАТА" позиция относно броя на заболелите и отлагането на мачовете им.От този момент насетне,на който набеден за гранд отбор му се разболеят 2-3 основни играчи,ще бъдат 10,само и само да нямат дискомфорт.
Вица-бе за данъците ,бай Иван и броя на овцете му.Той занесъл 9,а трябвало 10 и започнало едно убеждаване на бирника относно броят им.Така ще е и в този обявен брой-все ще са 10 и повече КОГАТО ИМ ТРЯБВА.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот mursusaid » 10 авг 2020 18:15

При положение, че Патрик заминава,мисля че слуха за Охене, който се завъртя е добре да се окаже верен.
При слабата ни подготовка и трудно влизане в първенството ще ни е нужен черноработник в средата с голяма енергия,каквато имаше Патрик.Слабата форма на Панайотов,сработването още на Велев(Не се знае как ще се впише) и двамата юноши ще се окаже че и там ни е нужен човек,освен задължителните ЦЗ и крило
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот Iceberg » 10 авг 2020 19:07

mursusaid написа:При положение, че Патрик заминава,мисля че слуха за Охене, който се завъртя е добре да се окаже верен.
При слабата ни подготовка и трудно влизане в първенството ще ни е нужен черноработник в средата с голяма енергия,каквато имаше Патрик.Слабата форма на Панайотов,сработването още на Велев(Не се знае как ще се впише) и двамата юноши ще се окаже че и там ни е нужен човек,освен задължителните ЦЗ и крило


Доколкото съм запознат, вариантът с Охене се провали на първо четене, но сега с напускането вероятно на Патрик, може отново да дойде на дневен ред, знае ли човек. Който и да дойде обаче, Патрик ще ни липсва, беше си класа, въпреки че на моменти беше някак рисков. А иначе, имаме варианти да се справим и без него.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2020 - подготовка, трансфери, слухове..

Мнениеот mursusaid » 10 авг 2020 19:41

Iceberg написа:
mursusaid написа:При положение, че Патрик заминава,мисля че слуха за Охене, който се завъртя е добре да се окаже верен.
При слабата ни подготовка и трудно влизане в първенството ще ни е нужен черноработник в средата с голяма енергия,каквато имаше Патрик.Слабата форма на Панайотов,сработването още на Велев(Не се знае как ще се впише) и двамата юноши ще се окаже че и там ни е нужен човек,освен задължителните ЦЗ и крило


Доколкото съм запознат, вариантът с Охене се провали на първо четене, но сега с напускането вероятно на Патрик, може отново да дойде на дневен ред, знае ли човек. Който и да дойде обаче, Патрик ще ни липсва, беше си класа, въпреки че на моменти беше някак рисков. А иначе, имаме варианти да се справим и без него.

Варианти имаме да.Иначе гледам Охене е резерва сега за Берое,а уж сякаш че бе освободен....
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта