21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот Iceberg » 05 фев 2020 11:57

Идва, подновяването на първенството наближава. ;) Знам, всеки първи мач след дълго прекъсване, подготовки, промени в съставите и т.н е труден. Ако искаме обаче да сме в първата шестица, да сме някакъв фактор в първенството.. трябва да излезем за победа и да вземем този мач. Играем в Русе, отбора им не е в най-добро състояние мисля, най-вече финансово, а и оттам всякакво. Но нас това не трябва да ни интересува - по-добрия отбор сме, есента показахме много добри игри, ако и на 16-ти се представим добре и материализираме положенията, които създаваме, би трябвало да вземем мача. Няма да е лесно, въпреки всичко, но.. длъжни сме да победим. И за да не губим точки /преследвачите са много и наблизо/, и за самочувствие в пролетните кръгове, а и дори да затвърдим впечатлението оставено есента за един добър тим и добри игри! Успех пожелавам на момчетата и приятни емоции на нас, феновете. :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6763
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот icko65 » 05 фев 2020 12:25

Трябва да си вземем загубените точки от тези...Както го сторихме със Славия.Е...с Етър не успяхме.Само Тича!0-2
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Delija
Мнения: 325
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот Delija » 05 фев 2020 19:50

Не знам защо, но ми се струва, а и още повече ми се иска - М.Минчев да разгърне целият си потенциал тази пролет - покрай връщането на Курьор! От последния ще съм доволен дори и само в мачовете със софийските отборчета да избухне :mrgreen:
Очаквания много и към Д.Ангелов - сигурен съм, че ще получи шансове за изява. И разбира се, В.Панайотов очаквам да себераздава и крепи дефанзивната част от играта!

Трудни са ни били винаги Дунав, но прогнозирам победа за нас с 2 гола разлика :)
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот Iceberg » 15 фев 2020 19:42

Черно море с най-доброто в Русе
https://fakti.bg/sport/446997-cherno-mo ... RfSAm8K8IA

Срещата между Дунав Русе и Черно море е от 17 часа в неделя, 16 февруари
Трeньoрът нa Чeрнo мoрe Илиaн Илиeв oпрeдeли групaтa зa първия прoлeтeн мaч зa 2020 гoдинa. "Мoряцитe" пoднoвявaт шaмпиoнaтa c гocтувaнe нa Дунaв Руce oт 21-вия кръг нa еfbеt Лигa.

Cрeд избрaницитe нa cпeциaлиcтa пoпaднa нoвoтo пoпълнeниe нa вaрнeнци Мaтиac Курьoр и юнoшaтa Дeниcлaв Aнгeлoв. Aут зa двубoя ca кoнтузeнитe Фaхд Aктaу и Жoрдao Кaрдoco.

Cрeщaтa мeжду Дунaв Руce и Чeрнo мoрe e oт 17 чaca в нeдeля, 16 фeвруaри.

Групaтa нa Чeрнo мoрe: Миoдрaг Митрoвич, Ивaн Дюлгeрoв, Цвeтoмир Пaнoв, Cтeфaн Cтaнчeв, Мирocлaв Eнчeв, Виктoр Пoпoв, Димитриoc Хaнтaкиac, Дaниeл Димoв, Вacил Пaнaйoтoв, Дaни Кики, Пaтрик Aндрaдe, Рoдригo Eнрикe, Илиaн Илиeв, Мeхди Букacи, Мaтиac Курьoр, Мaртин Минчeв, Иcмaил Иca, Дeниcлaв Aнгeлoв.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6763
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот icko65 » 16 фев 2020 18:58

Батко ви го разбира футбола. Честита победа и се радвам за Матиас... Всички се раздадоха. Браво и успех в мачовете до края.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Дунав - Черно море/ 16.02.20 неделя 17.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 17 фев 2020 07:07

Хареса ми мача! Играем точно както през есента, а тогава играехме прекрасно! Да, имахме много малшанс, но липсата на късмет не можеше да е причина да променяме стила си на игра. Пълна, тотална доминация! Една от двете липсващи тухли, качествено крило е на мястото си в лицето на Курьор! Накъдърника Ндонгала най-после спря да пречи на отбора с некъдърните си подавания, с пропуските от 2-3 метра, с невръщането в защита. Разбира се, пак бих отличил Андраде! Изключителен играч, и в двете фази на играта, и с магията на Родриго няма как да не играем добър футбол. Все пак, да отбележим, Дунав не е критерий. Истинския тест ще са рогатите сега. Не, че са нещо особено, всички знаем, че са куци коне, ние и за Купата ги пометахме в Подуене, но....знаете как е всеки наш мач с отбоа на всички власти - отменя ни се гол (редовен), не ни се дават чиста дузпа, не им вдигат ЧК....признават им 1-2 нередовни гола и всичко заспива.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта