КБ /Левски - Черно море/ 04.12.19 сряда 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: КБ: Левски - Черно море 04.12 сряда 17.30

Мнениеот damyanov1963 » 10 дек 2019 22:01

Кролик написа:
damyanov1963 написа:
Кролик написа:
gkostadinov написа:
Кролик написа:
damyanov1963 написа:[offtopic]Зелените комплекси от Левски се обединяват и настъпват в офанзива.
Нема как да ти дадат дузпа за падане извън наказателното поле, или да ти признаят гол след удар с лакът в лицето на противников играч(това може да стане само на умишлено наводнения терен на игрище тича), или пък да кажеш че за 10 секунди можеш да вкараш гол, след като деветдесет и няколко не си могъл да го направиш, камо ли пък да говориш, че Левски само се излага в Европа, а твоят отбор дори и до втория кръг не може да стигне за всичките си участия. Междувпрочем и гола на Арда с/у ЦСКА София си беше от чиста засада. Вземете научете правилника най-после![/offtopic]


Научете се да си признавате, когато изграете зле! Така правят силните!

Всеки нормален човек гледащ футбол вижда, че Левски нищо не играят и не ги чака нищо като и целия БГ футбол. Ама е смешно и ти цял мач да играеш едно нищо същото като Левски, да ревеш за отменен гол при който видимо има нарушение и за дузпа, която е извън наказателното поле.


Аз не рева и никога някой друг не ми е
виновен ;)

Тогава вместо да се оправдавате със съдийте, признайте си, че и вие сте зле, както го правят силните.


А мен кога си ме виждал да коментирам съдии ? Не го прави и ти и лека по-лека всички ще спрат.
Цялата А група е смешна и това най-добре се вижда в международните мачове, както в Евро турнирите, така и на ниво национален отбор. Дребните боричкания за дузпи, фалове и картони са жалки, на фона на анти-футбола, който се играе в България.

Така е колега, прав си. Желая успех на отбора ти!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта