35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Мнениеот Iceberg » 19 май 2019 21:43

Следващия мач, който трябва да вземем! Ако трябва голова разлика.. :mrgreen: Не, че нещо, но що пък да не завършим четвърти?! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Мнениеот bsz1916 » 20 май 2019 07:08

Iceberg написа:Следващия мач, който трябва да вземем! Ако трябва голова разлика.. :mrgreen: Не, че нещо, но що пък да не завършим четвърти?! ;)

Защо искате да усложните нещата ? В събота , след поредния подарък за ЦСКА - София ( София ) " треньорът " на Берое Александър Томаш заяви че Берое е " ИСТИНСКИЯ ШАМПИОН " на България ( като махнем първите 3 отбора в класирането ) . Ако ни изпреварите ще трябва Томаш да настоява за нова промяна на правилата - шампионът да се определя като се махват първите 4 отбора в класирането .

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: 35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Мнениеот Avgusta 1916 » 20 май 2019 16:23

Еее , голямо лаене и плювни по треньора! Що така бе? Да не би Томаш да ти е предизвикал някакво душевно , или физическо страдание. Напълни темите с глупости!
Лично аз не съм виждал отбора ни да играе по-добре при който и да е треньор в последните 10 години. Да , паднахме за пореден път от червените , но пък ми хареса как играе отбора. Харесаха ми почти всички двубои от плейофната фаза на първенството и само колебанията ни в началото на тази година ни извадиха от сметките за борбата за третото място.
Хейтъри като теб не знам наистина дали знаете какво искате! Търсите Хубчев и неговата купа на България , за който мач да ти припомня , че Левски ни вкараха два гола с човек по-малко при четирима наши централи защитници наредени отзад! Страхотно треньорско решение , не мислиш ли? Вместо да ги убием след 3:1 , ние се затваряме и пускаме още един централен защитник! За малко да станем за резил!
По-предното класиране постигнахме не толкова със спортно технически умения , а поради сериозните финансови проблеми на ЦСКА и Левски. В противен случай пак щяхме да сме най-много четвърти.
За мача - Победа за по-добрия отбор :lol:
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Мнениеот sandi74 » 21 май 2019 21:13

Какво е това блато бре :?: :oops: Яко са ви прецакали с тревната покривка-абсолютно менте :idea: :!:

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 35/9 кръг / Черно море - Берое/ 21.05 вторник 21.00

Мнениеот Marlboro » 22 май 2019 07:12

sandi74 написа:Какво е това блато бре :?: :oops: Яко са ви прецакали с тревната покривка-абсолютно менте :idea: :!:

Ееееее Санди ти какво очакваше,10 нива дренажни системи ли?Туй да не ти е Анфийлд.За година и половина толкоз. Ко То новия булевард пропадна,та сега за 5 локви няма да ревем.Иначе,поздравления за футболистите и феновете който бяха на стадиона.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта