Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2018 14:36

Според мен трябва да се подпише нов 5 годишен договор с Георги Илиев и такъв с Мартин Минчев и около тях да се гради отбора занапред. Тук може да се включат и националите Ради Василев и Макенджиев. Предвид това, че по-добри нападател и вратар свободни едва ли ще намерим. Мирослав Енчев се старае и запълва добре дупки, така че също е доста нужен на отбора ..нещо като Михаил Лазаров навремето, не е атрактивен, но поне върши работа. Дани Кики не ми вдъхва никакво доверие, не му се получават нещата при нас и може би трябва да го махнем и да търсим друг играч вместо него. Васил Панайотов засега също не ми допада особено, обаче може би трябва да му се даде време до лятото да покаже дали иска да играе за нас както трябва ..може би някакви сини или чуждестранни мисли му пречат в някаква степен. Централни защитници имаме достатъчно! Ама дали ще намерим най-добрата комбинация между тях времето ще покаже! С бековете не съм сигурен в колко добро положение сме! Особено отляво... Фенуш и Ндонгала стават, обаче нямат кой знае каква ефективност. Абе, според мен в крайна сметка ни трябва ляв бек, едно крило и някой да играе зад нападателя. Жоржиньо и Панайотов може да се преценява до лятото накъде клонят. Дани Кики едва ли ще стане по-добре положението с него при нас, така че..... освен него ми е трудно да преценя точно кой може да освободим, за да вземем въпросните 3 играча, но нека да оставим малко работа и за треньорското ръководство, няма всичко да им подсказваме :P
Изображение

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 02 дек 2018 15:54

напускащи Зехиров ,Кики, Китанов и Станчев но за него не съм много сигурен нови вероятно трима крило ,вътрешен халф атакуващ и евентуално бек

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2018 17:11

ti4a написа:напускащи Зехиров ,Кики, Китанов и Станчев но за него не съм много сигурен нови вероятно трима крило ,вътрешен халф атакуващ и евентуално бек

...да! и аз бях почнал да пиша за Зехиров и Станчев ...ама предвид, че са поливалентни и по-отдавна в отбора реших да оставя на Илиян да ги преценява доколко му трябват :) за Китанов не се сетих, но съм съгласен ..изобщо не трябваше да идва според мен :oops:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот mursusaid » 02 дек 2018 18:00

ti4a написа:напускащи Зехиров ,Кики, Китанов и Станчев но за него не съм много сигурен нови вероятно трима крило ,вътрешен халф атакуващ и евентуално бек


Има още малко мачове до зимната пауза,но освен тези мисля,че и Патрик трябва да причислим,но това само при положение,че имаме вариант с по-добър,иначе по-добре да стои и да запълва дупки.Иначе като цяло Патрик малко време е тук,но не мисля че вдига класата особено и по-скоро съм да отпадне (лично мнение).
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Готвача » 03 дек 2018 11:39

За първи път дт много реме,феновете не искат подмяна на поне половината играчи с нови,което говори много задобре свършената селекционна работа на треньорите досега.Илиан каза че има нужда от крило,но и без ново такова не сме толкова зле.Минчев покзаза голямо израстване,така че той титуляр и Ндонгала са нелош избор.С бековете сме си ОК,особено при системата 4 4 2,която Илиан налага в момента.2 бека в ляво,2 бека в дясно,няколко ЦЗ които са и поливалетни/Мири и Хасани/.Нападателите са си добре,халфове има доволно.Откъм качество може да се помисли за освобождаване на Кики,поради малкияпринос за отбора поради основно контузии не може да покаже какво може,евентуално и Патрик плюс Китанов.Но Илиан си знае кого да освободи и какво може да вземе,така че интересното предстои.Подсилване на всяка цена,единствено ако имаме амбиции за КБ,иначе ако излезе нещо добро за нас-да,иначе си имаме доволно широк състав и като качество не е зле.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Ron Jeremy » 03 дек 2018 13:16

ако зависи от мен бих махнал на секундата Димов и Хасани и да се търси нов ЦЗ
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 03 дек 2018 13:55

сериозно ли говорите за Патрик или само аз съм на противното мнение? :shock: за мен той ни е най-добрия дефанзивен халф :!: на всичкото отгоре и голове отбеляза ...личеше си стабилност в играта му, умение да задържа топката, добре да я подава ..включва се напред, стреля и вкарва! и дори игра последните си мачове преди контузията с голямо настроение и желание по мое мнение поне :roll: просто в началото имаше кофти мачове докато се адаптира ...после игра много добре и стабилно и дори голове вкара в тия 2-3-4 или не знам колко мача преди да го контузят.... лично аз го броя за ключов играч, особено ако си върне сега формата и настроението от преди контузията, трябва да е постоянен титуляр, че не мога да гледам кривите пасове и удари на Панайотов ...дано и той да вземе да се стегне малко и да си разсее част от мислите, за да имаме трима стабилни дефанзивни халфа - Патрик, Витанов и Панайотов! ако не - лятото да търсим друг вместо Панайотов, а той да се връща в Левски или да ходи в Реал Мадрид да си пробва късмета, както му е по на сърце :twisted: :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 03 дек 2018 13:57

между другото нещо се чу за Курьор по едно време и като ще търсим крило ....защо да не го вземем него наистина, една добра подготовка и пролетта да мачка по терените, няма да му трябва кой знае каква адаптация ..може би само да си върне формата първите няколко мача :roll:
Изображение

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 03 дек 2018 15:58

ogrizko написа:сериозно ли говорите за Патрик или само аз съм на противното мнение? :shock: за мен той ни е най-добрия дефанзивен халф :!: на всичкото отгоре и голове отбеляза ...личеше си стабилност в играта му, умение да задържа топката, добре да я подава ..включва се напред, стреля и вкарва! и дори игра последните си мачове преди контузията с голямо настроение и желание по мое мнение поне :roll: просто в началото имаше кофти мачове докато се адаптира ...после игра много добре и стабилно и дори голове вкара в тия 2-3-4 или не знам колко мача преди да го контузят.... лично аз го броя за ключов играч, особено ако си върне сега формата и настроението от преди контузията, трябва да е постоянен титуляр, че не мога да гледам кривите пасове и удари на Панайотов ...дано и той да вземе да се стегне малко и да си разсее част от мислите, за да имаме трима стабилни дефанзивни халфа - Патрик, Витанов и Панайотов! ако не - лятото да търсим друг вместо Панайотов, а той да се връща в Левски или да ходи в Реал Мадрид да си пробва късмета, както му е по на сърце :twisted: :twisted:

напълно подкрепям това мнение за Патрик от халфовете само Кики е за освобождаване и на негово място креативен халф а на местото на Зехиров едно крило и Китанов да се връща в Цска вратари млади имаме според мен другите от състава трябва да доиграят сезона единствено резерви имам към Станчев вярно отдавна е в отбора опитен е но е много бавен за бек едно не много бързо крило го прави крив жалко за Томбак а още по-лошо е ,че сега тренира със Славия

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот greenpeak » 03 дек 2018 17:50

Ron Jeremy написа:ако зависи от мен бих махнал на секундата Димов и Хасани и да се търси нов ЦЗ

Не си единственият който би ги разкарал на секундата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта