Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 03 дек 2018 18:21

на Хасани договора му изтича на лято 2019 за Димов не знам ако е 1+1 и неговия тогава така ,че изчакайте поне до края на сезона

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ticha i vladislav » 03 дек 2018 21:31

Кики и Станчев могат спокойно да продължат във Верея.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот morqche » 03 дек 2018 23:04

Кики, Зехиров, Димов, Станчев, Панайотов и Фенуш да си тръгват. Всички без Станчев са без никакъв принос към отбора, относно Фенуш за мен той е абсолютен лигльо, може а не иска. Станчев за мене е изпята песен вече и няма какво повече да ни даде. Това за Томбак не го знаех, надявам се е само слух. Китанов ми е болна тема, глупаво момче е... но е наше и не бива така да говорим, за мене той е бъдеще а Макенджиев е на 30 години и противопоказно на това прави грешки които на тази възраст не трябва да ги прави. Трябва да имаме Китанов, Дюлгеров и Дичев 100% наши рожби. Определено имаме нужда от десен бек, Миро избутва мачовете със сърце и мускули. За нападател ако ще взимаме, нека да си върнем Наско Илиев, но според мене нямаме нужда от такъв тип играчи. Патрик е много добро попълнение както и Генев. Жоро скоро ще спре, трябва ни млад футболен мозък. Доволен съм от останалата част от отбора.
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот thisisthelife » 07 дек 2018 11:37

Точно Патрик трябва да го задържим - бележи, подава, стабилен е. Имаше просто малшанс с контузия и пропусна някои мачове, но като цяло не трябва да го освобождаваме, а да го налагаме като титуляр. Лично мнение това. Томбак вече не е футболист (поне така четох) - избрало си е момчето образованието. За мен сигурни напускащи са Зехиров, Кики и Китанов - първият видно не попада в плановете на Илиев, вторият не е направил нищо до момента, а Китанов не знам защо изобщо го взехме. Когато и да започне налагането на Дичевски ще е късно. Станчев е на ''кантар'', но ме съмнява да го разкараме, защото е най-малкото поливалентен. Преди няколко месеца се беше появила новина за Хасани - някакъв отбор от Франция го искал. Някъде от тогава май и главата му е някъде там. Ако зимата има опция да го продадем, то трябва да се възползваме, ако не да го задържим. За Фенуш съм съгласен - лигльо е, може, но често не иска. Трябва Илиан да поговори с него - все пак са работили и във Верея. Най-важното, обаче, ще е да се подпишат по-дългосрочни договори с Минчев, Витанов, Генев, Патрик, Василев и Костадинов. Това спокойно може да бъде едно ядро на отбора.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот 'enki' » 07 дек 2018 14:18

За Патрик и аз сьм сьгласен, че трябва да го задьржим. Според мен има хляб в него. Срещу Локо Пд в Пловдив показа много добра игра, после се контузи и от тогава не може да намери себе си. Но както при него, така и при Жоржиньо, им трябва време да се аклиматизират. И двамата имат определено качества за пьрвата шестица. В защита спокойно може да се разделим с Димов и Станчев. Разбира се, ако имаме по-добри варианти. Иначе може и да изкараме с тях до края на годината, така или иначе не са основни играчи, пьк и като гледам нямаме кой знае какви амбиции за челни позиции тази година (всьщност всяка година :lol: ). Сьщото се отнася и за Ндонгала и Фенуш. Ако нямаме по-добри алтернативи, по-добре да останат. Но и двамата са много неефективни. Ндонгала няма никакьв удар, или по-точно не може да улучи вратата от отлични позиции. Аз ако бях на негово място досега да сьм вкарал 5 гола, и това сьвсем сериозно. Все пак голям плюс за него е, че стреля с ляв крак и това го прави нестандартен. Фенуш пьк играе доста глупаво и опропастява отлични вьзможности. Сьщо така в деф. план е много слаб. За Панайотов искам да видя, как ще играе след като изкара подготовка с нас, т.е. бих искал да остане поне до края на сезона. Като цяло дори и с този сьстав може да изкараме сезона с оглед целите, които преследваме. Така че, който и да дойде, си е бонус за нас.

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот gogo208 » 11 дек 2018 11:53

От ЦСКА 1948 мътят главата на Ради Василев искат го от зимата ! Обещават му по-висока заплата и титулярно място ! Доколкото разбрах вече са изгонили Диков !

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 11 дек 2018 13:38

Няма лошо, да дават половин милион евро за трансфер и да го вземат за титуляр :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Clarion » 11 дек 2018 18:30

аз съм за тотална забрана за всякакви трансфери през зимата (тази година де :-) ) - тези, които играят добре - за да останат, а тези, дето се скатават - за да тренират два пъти повече от първите ... за назидание :-) ... и никакви входящи експериметни на студено :)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот rodman » 13 дек 2018 12:40

Clarion написа:аз съм за тотална забрана за всякакви трансфери през зимата (тази година де :-) ) - тези, които играят добре - за да останат, а тези, дето се скатават - за да тренират два пъти повече от първите ... за назидание :-) ... и никакви входящи експериметни на студено :)

Не те послушаха, май :) Доста интересно начало на зимния трансферен прозорец и то още преди да е изигран последния мач преди паузата :o Признавам, изненадан съм от раздялата с Макенджиев, но от друга страна - дългосрочният договор с Генев е добър ход.
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 13 дек 2018 12:50

явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта