Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот saract » 13 дек 2018 13:22

ti4a написа:явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

За мене Макенджиев си е по качественият вратар.Странна история.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 13 дек 2018 17:44

Добре де ...ама Китанов не беше ли при нас до лятото? Или нещо се бъркам аз?! :roll:

Зехиров щеше да ми е интересно да се пробва като нападател ...тая идея ми хрумна като вкара на Левски, има бързина, има и силен удар ...на контри или изскачане от задна позиция май щеше да се получи нещо! Докато като халф не може да задържа добре топката и много да се лъже, ама за такива изскачания зад защитата май щеше да му дойде добре ...ама свърши де, както и да е :lol:

Сега поне се освобождават 2 места за играчи и да видим кои ще привлечем. Наистина няма смисъл да сме с 4 вратари до края на сезона :shock: Дано Китанов да е бил наистина правилния избор, въпреки че не съм убеден засега...
Изображение

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 13 дек 2018 18:03

ogrizko написа:Добре де ...ама Китанов не беше ли при нас до лятото? Или нещо се бъркам аз?! :roll:

Зехиров щеше да ми е интересно да се пробва като нападател ...тая идея ми хрумна като вкара на Левски, има бързина, има и силен удар ...на контри или изскачане от задна позиция май щеше да се получи нещо! Докато като халф не може да задържа добре топката и много да се лъже, ама за такива изскачания зад защитата май щеше да му дойде добре ...ама свърши де, както и да е :lol:

Сега поне се освобождават 2 места за играчи и да видим кои ще привлечем. Наистина няма смисъл да сме с 4 вратари до края на сезона :shock: Дано Китанов да е бил наистина правилния избор, въпреки че не съм убеден засега...

бъркаш до края на тази година е но явно ЦСКА или ще го преостъпят отново или ще ни го подарят дано да вземем едно качествено крило и добър атакуващ халф ако няма още освободени но ще видим имам едно наум за Станчев и Кики може и да останат до лятото

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот morqche » 13 дек 2018 19:46

ti4a написа:явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

Аз ви казах че Макето ще си ходи, аз лично не го харесвах но и половината голове са негови.
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот mursusaid » 13 дек 2018 20:25

morqche написа:
ti4a написа:явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

Аз ви казах че Макето ще си ходи, аз лично не го харесвах но и половината голове са негови.

Сега другата половина ще са на Китана :lol:
Това напускане на Макето дано да е добре дошло за Дичевски,но много ме съмнява да му се даде шанс.Иначе за мен това ще най- доброто,но само според мен :)
За вас моряци ний живеем...

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот bsz1916 » 13 дек 2018 21:02

mursusaid написа:
morqche написа:
ti4a написа:явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

Аз ви казах че Макето ще си ходи, аз лично не го харесвах но и половината голове са негови.

Сега другата половина ще са на Китана :lol:
Това напускане на Макето дано да е добре дошло за Дичевски,но много ме съмнява да му се даде шанс.Иначе за мен това ще най- доброто,но само според мен :)

Този Дичевски не съм го гледал , но още по времето на Гонзо ми направи много добро впечатление едно младо момче - ако не се лъжа се казваше Дюлгеров и тогава беше само на 18 години . Какво стана с него ? Иначе с Китанов нямате полезен ход - ако си върне формата и покаже качества - от Микре ще си го върнат обратно .

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот mursusaid » 13 дек 2018 21:07

bsz1916 написа:
mursusaid написа:
morqche написа:
ti4a написа:явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

Аз ви казах че Макето ще си ходи, аз лично не го харесвах но и половината голове са негови.

Сега другата половина ще са на Китана :lol:
Това напускане на Макето дано да е добре дошло за Дичевски,но много ме съмнява да му се даде шанс.Иначе за мен това ще най- доброто,но само според мен :)

Този Дичевски не съм го гледал , но още по времето на Гонзо ми направи много добро впечатление едно младо момче - ако не се лъжа се казваше Дюлгеров и тогава беше само на 18 години . Какво стана с него ? Иначе с Китанов нямате полезен ход - ако си върне формата и покаже качества - от Микре ще си го върнат обратно .

Дюлгеров си е тук и сега става втори избор след Китанов ако не се привлече нов,а Дичевски е по малък от него,юношески национал,но поне според мен,има повече хляб в него от Дюлгеров
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот 'enki' » 14 дек 2018 11:59

Аз лично се радвам за Китанов. Нашо момче е и заслужава втори шанс, както го получи Д.Димов преди него. Наистина се намира в много лоша форма, но през зимната пауза ще има достатьчно време да си вьзвьрне формата и най-вече увереността. При него проблемьт е по-скоро психологически. Ясно се вижда, как той е разколебан и неуверен. Поне в това обаче ние сме много добри. Успяхме да вьрнем формата на куп играчи преди него. При нас напрежението от задьлжителни успехи го няма и сме сравително толерантни кьм грешки.
За Макенджиев какво да кажа. Успя да изчисти и сведе грешките си до задоволително ниво. Извади някои трудни удари, но като цяло допуснахме толкова голове този полусезон, така че няма как да получи добра оценка. Това е, пожелавам му успех в следващия му отбор. Сьщото и за Зехиров. Както колегата каза, той има силен и добьр удар с десния крак, и сьщо така е бьрз. Това с идеята да бьде нападател, не е лишено сьвсем от смисьл. Ние нямаме такьв бьрз нападател. Но както и да е, всичко вече свьрши. Пожелавам му успех и на него.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Sole » 15 дек 2018 12:32

Макенджиев е класа!Трудно се намират класни вратари.Не случайно благодарение на него освободихме Левски от Купата и ги повторихме и за първенство.Грешка ,че се освобождава Макенджиев за сметка на Китанов. Китанов не трябваше въобще да го взимаме обратно. Логично беше да се освободим от футболисти,които до сега не показват нищо като Дани Кики и Панайотов.Двамата бразилци и те за сега не впечатляват,но трябва да им се даде време до края на първенството.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ogrizko » 15 дек 2018 14:44

Да се надяваме зимата да направим една хубава подготовка и точно тия дето досега са били неубедителни, да работят здраво и да се аклиматизират по-добре към отбора и да повишим нивото на отделните играчи и отбора като цяло. А дано случим и с поне 2 успешни трансфера от 3 да речем .... и така, но ще видим какво ще стане, тъй като само свободни агенти търсим :roll:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта