15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 12 ное 2018 09:56

bilyaletdinov написа:Много ми е интересно как ще играете срещу Тирето и Разград и дали ще го направите със същата агресия или ще слушаме оправданията на комплексираното треньорче.
Вчера, за разлика от мача за Купата бяхте по-добри и ни бихте напълно заслужено, без съдийски аванти. Всичко останало са глупости.


Не виждам причина, дори и с малко, Тирето и Разград да са ни по-симпатични. Ако не сте разбрали, с ненужното си високомерие, сини и червени сами си просите обидите. ЗА N-ти път казвам, че да си фен на един отбор (който и да е той) не те прави по-умен, красив или разбиращ от футбол. За съжалание много хора с комплекси, живеят за да се сравняват с футболни отбори ... жалка картинка ...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот ivan56 » 12 ное 2018 11:17

Кролик написа: ЗА N-ти път казвам, че да си фен на един отбор (който и да е той) не те прави по-умен, красив или разбиращ от футбол. За съжалание много хора с комплекси, живеят за да се сравняват с футболни отбори ... жалка картинка ...


То да бяха Барса, Реал да се сравняват с другите, а те милите едни посредствени отбори от Източна Европа, без никакви успехи с всичката държавна помощ, която им осигуряваше държавата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 12 ное 2018 12:55

ivan56 написа:
Кролик написа: ЗА N-ти път казвам, че да си фен на един отбор (който и да е той) не те прави по-умен, красив или разбиращ от футбол. За съжалание много хора с комплекси, живеят за да се сравняват с футболни отбори ... жалка картинка ...


То да бяха Барса, Реал да се сравняват с другите, а те милите едни посредствени отбори от Източна Европа, без никакви успехи с всичката държавна помощ, която им осигуряваше държавата.


Ти си представи колко болен мозък трябва да си, че като си фен на Челси примерно, това непременно да значи че отборите и феновете от Ливърпул или Милан или Барса са селяци ... В какъв свят живеят тия фенчета, просто не е истина ..
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот TristaNNN » 12 ное 2018 14:11

След този мач е редно да поздравим противника и да си напишем домашното за следващите мачове. Ако играят по същия начин и срещу останалите отбори в ППЛ, което едва ли ще стане де, ги виждам в първата шестица. Надявам се, че нямате претенции от съдийството, 'щото по стара ваша традиция в началото на темата преди мача с нас се прокрадваха едни застрахователни коментари, а после - ни гък по тоя въпрос.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Clarion » 12 ное 2018 17:07

Всъщност това, което е важно след мача (който можеше да завърши всякак) за мене е, че Отборът на народа (предполага се българския народ) започана мача с един български футболист и завърши мача с един български фотболист на терена (за сравнение ние започнахме с 8 и завършихме с 8 българи).
Това е същия този отбор, чието ръководство преди години "обвиняваше" Лудогорец, че видиш ли имали само 2-3 български футболисти в титулярния си състав.
Да, това е професионален футбол и резултите са по-важни от националностите, но не мисля, че има водещ отбор в която и да е футболна държава от средно ниво и нагоре, в която това да се допуска от самия отбор - ръководство, треньор, фенове и т.н. Според мене това е донякъде и причината за комичните отпадания на водещите ни отбори в евротурнирите - понякога когато футбола не върви, трябва малко повече от нещо друго да се даде, което в повечето "чужденци" очевидно го няма (не визирам само Левски - Лудогорец въобще не е по-добре като не върви мача). Няма как да създадем следващия Стоичков, Сираков, Балъков с тази "победоносна" тактика на водещите отбори.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 12 ное 2018 19:38

Clarion написа:Всъщност това, което е важно след мача (който можеше да завърши всякак) за мене е, че Отборът на народа (предполага се българския народ) започана мача с един български футболист и завърши мача с един български фотболист на терена (за сравнение ние започнахме с 8 и завършихме с 8 българи).
Това е същия този отбор, чието ръководство преди години "обвиняваше" Лудогорец, че видиш ли имали само 2-3 български футболисти в титулярния си състав.
Да, това е професионален футбол и резултите са по-важни от националностите, но не мисля, че има водещ отбор в която и да е футболна държава от средно ниво и нагоре, в която това да се допуска от самия отбор - ръководство, треньор, фенове и т.н. Според мене това е донякъде и причината за комичните отпадания на водещите ни отбори в евротурнирите - понякога когато футбола не върви, трябва малко повече от нещо друго да се даде, което в повечето "чужденци" очевидно го няма (не визирам само Левски - Лудогорец въобще не е по-добре като не върви мача). Няма как да създадем следващия Стоичков, Сираков, Балъков с тази "победоносна" тактика на водещите отбори.

И тук стигаме до онези приказки на червени и сини,че видиш ли за националния отбор било лошо когато нямало силни Левски и ЦСКА.Аз не виждам как силен един такъв отбор с почти 11 световно "известни" чужденци би допринесъл за силен национален отбор.Но...как да е,това е друга тема..
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 13 ное 2018 15:39

mursusaid написа:
Clarion написа:Всъщност това, което е важно след мача (който можеше да завърши всякак) за мене е, че Отборът на народа (предполага се българския народ) започана мача с един български футболист и завърши мача с един български фотболист на терена (за сравнение ние започнахме с 8 и завършихме с 8 българи).
Това е същия този отбор, чието ръководство преди години "обвиняваше" Лудогорец, че видиш ли имали само 2-3 български футболисти в титулярния си състав.
Да, това е професионален футбол и резултите са по-важни от националностите, но не мисля, че има водещ отбор в която и да е футболна държава от средно ниво и нагоре, в която това да се допуска от самия отбор - ръководство, треньор, фенове и т.н. Според мене това е донякъде и причината за комичните отпадания на водещите ни отбори в евротурнирите - понякога когато футбола не върви, трябва малко повече от нещо друго да се даде, което в повечето "чужденци" очевидно го няма (не визирам само Левски - Лудогорец въобще не е по-добре като не върви мача). Няма как да създадем следващия Стоичков, Сираков, Балъков с тази "победоносна" тактика на водещите отбори.

И тук стигаме до онези приказки на червени и сини,че видиш ли за националния отбор било лошо когато нямало силни Левски и ЦСКА.Аз не виждам как силен един такъв отбор с почти 11 световно "известни" чужденци би допринесъл за силен национален отбор.Но...как да е,това е друга тема..


Ама те и ЦСКА и Левски не виждат нищо общо, просто за момента така им е било изгодно да говорят...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта