15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот onegavon » 11 ное 2018 08:44

Не мога да не призная ,че левскарите са крайно изобретателни в оправданията си.Преди терена беше наводнен сега пък бил сух.Както се казва На кривата ракета , Космоса и пречи.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот bsz1916 » 11 ное 2018 10:49

Най -- смешни бяха обвиненията към Илиан Илиев , че бил се радвал като бие Левски . Може би трябва да се разплаче от мъка , че отборът му побеждава . Спомням си и обвиненията към вратаря на Славия Георги Петков -- с изявите си на вратата лишил Левски веднъж от титла , а миналия сезон и от купа . При първия случай дори потомствения левскар Вили Вуцов беше обявен за предател .

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 11 ное 2018 11:28

damyanov1963 написа:Браво, Чморе!
Честита ви Европейска титла!
[offtopic]За вас всяка победа над Левски е еквивалент на такава[/offtopic]

Все титли в милиционерските ви кратуни. А онова с "евро"-то, вие сте единствен и пожизнен носител- евроИДИОТИ.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот thisisthelife » 11 ное 2018 11:30

Браво на момчетата! Важна победа с добра игра. Приятно съм изненадан от Генев и Жоржиньо, дори и от Макенджиев. Витанов бе над всички.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот damyanov1963 » 11 ное 2018 11:53

moreto vn написа:
damyanov1963 написа:И на последния мач бяхме повече от вас, ловецо на слава!

Я се застреляй,дядка!Въобще и не си стъпвал на Тича! :mrgreen:

Ами дядка съм, защото имам внуци, ти не искаш ли да имаш?
А ги имам, защото на твоите години не си губех времето да кисна по форуми и да споря с разни дядки :idea:
На Тича съм бил още когато нямаше пръскачки и ти не си бил роден :arrow:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот damyanov1963 » 11 ное 2018 12:02

helemong написа:
Браво, Чморе!
Честита ви Европейска титла!

Чак пък Европейска титла! Чисто и просто е голям КЕФ да си имаш абонати, при това АБОНАТИ с претенции!

Добре де, не като европейска титла, а като требъл в България. Знаеш ли какво е това - Това, което Левски направи за пръв път в България през 84-а и го повтори през 94-а година.
Хайде сега обяснявай ми как печелите купа веднъж на 90 години :!:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 11 ное 2018 12:52

damyanov1963 написа:
moreto vn написа:
damyanov1963 написа:И на последния мач бяхме повече от вас, ловецо на слава!

Я се застреляй,дядка!Въобще и не си стъпвал на Тича! :mrgreen:

Ами дядка съм, защото имам внуци, ти не искаш ли да имаш?
А ги имам, защото на твоите години не си губех времето да кисна по форуми и да споря с разни дядки :idea:
На Тича съм бил още когато нямаше пръскачки и ти не си бил роден :arrow:

И какъв си го дирил на Тича? Той беше тренировъчен терен и там играеха децата и юношите. Когато си бил сравнително млад Черно Море играеше на Гагарин.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот bilyaletdinov » 11 ное 2018 14:21

Много ми е интересно как ще играете срещу червените и Разград и дали ще го направите със същата агресия или ще слушаме оправданията на комплексираното треньорче.
Вчера, за разлика от мача за Купата бяхте по-добри и ни бихте напълно заслужено, без съдийски аванти. Всичко останало са глупости.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Готвача » 11 ное 2018 14:24

Това отговорих на говедата с капаци в техния форум.
Обертан не е класическо крило и рядко в кариерата си е играл на тази позиция. Отделно от това, което аз виждам е, че както Роси, така и Славиша са му дали свободна роля да играе както зад нападателя, така и по двете крила. Понякога му се получава, понякога не, но е от голямо значение срещу какъв отбор играем. Като постановка обичайно Левски играе схема 4-1-4-1, а не както срещу Каузата и Тирето с 4-2-4-1. Дори и днес Мариани не беше изтеглен назад, а така се получи от самото развитие на мача с това, че Паулиньо не си покриваше в достатъчна степен зоната, а и напред не успяваше да държи топката дълбоко в половината на ЧМ. Това от една страна се дължи на това, че не е в оптимална форма, а от друга на кофти терена и изключително грубата игра срещу него. След всяко овладяване на топката още в началото на тяхната половина следваше балтия - респ. нак. удар (ако съдията го даде) и оттам затваряне от противника, евентуално центриране напред или постепенно нападение при което Мариани така или иначе като изпълнител на статичното положение трябваше да си покрива зоната и да не отива напред.
На Левски един от огромните проблеми, които ще лъснат все повече е, че се опитват да играят бърз футбол с остри влизания по крилата и преодоляване на противник един на един. При лош терен (а тепърва предстоят мачове на такива) и допускане на груба игра срещу нас това изобщо няма да е единствения мач в който ще берем ядове, а вероятно ще губим и точки. Но такива са ни даденостите. Ако си имахме още един Тиам, плюс един централен тип Дембеле нещата щяха да седят значително по-различно, но нямаме. Имаме си Паулиньо, Кабрал, Цветко и Мариани, които са всичко друго като качества, но не и твърди футболисти.[/quote]
Вулкана разкри причините поради които играли добре срещу тирето и каузата, а срещу Морето отнасят плувката за трети път този сезон. Съдиите свирещи мачаовете срещу невероятния бг галактико са защитени в съдийската си стая от опитите на бъдещите шампиони и носители на КБ да им влияят при броенето на играчите и резултата е ясен. На геренското недоразумение им се налага да играят срещу Моряците с 11 човека, а срещу останалите явно може и с 12.Опит за налагане на ДРУГИ НАЧИНИ?В добавка наводнената картофена нива, уникално грубата игра на варненци и ред други фактори описани в поредната декларация, резултатите с Морето този сезон са напълно закономерни. Като сложим на кантара и постоянните загуби за КБ през 21 век,следва да си поискате връщането на онова ,на което викахте комунизъм. Иначе победа кога? Предлагам от сега нататък феновете на Левски да викат на отбора от Варна Черно Коте Море. А ние ще ви викаме АБОНАТИ. Ако играехме само с вас този сезон, щяхме да сме шампиони, драги ми смехурко.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"



Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта