15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 ное 2018 15:20

Интересен мач ще бъде. Надявам се да победим разбира се, но по-реално ми се вижда Левски да са жадни за реванш и да се напънат да ни бият, така че ако свърши 1:1 да речем няма да е лошо :roll: Така или иначе според мен поне по-важния мач го взехме и сме напред за купата... в първенството дори и загубата няма да бъде чак толкова фатална за нас ....единствено дето ще се лишим от удоволствието отново да се забавляваме на техен гръб :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот ivan56 » 04 ное 2018 15:35

Изненадайте ги този път, като не поливате терена цяла седмица :lol:
Сигурно пак ще дойдат с един чифт обувки, ама за мокър терен :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Sisi 1914 » 04 ное 2018 17:22

0-1
Левски завинаги в моето сърце![

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Вълчан » 04 ное 2018 18:00

Ако моряците си изградят читава тактика може и да изненадат отново сините.Във смисъл да вземат точка.Чак победа не ми се вярва все пак са си ботушари и едва ли ще надскочат себе си.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот BFS » 04 ное 2018 18:45

Пак ли мач на Левски на тоя селски стадион? Селско е управлението на отбора от Варна и на поддръжката на стадиона им. Който е гледал празника на Виваком Арена днес, той знае за какво говоря. Европейска атмосфера, публика и игра на отбора в синьо! Дано да няма трайно контузени след мачът на 10-ти този път. То е ясно, че терена предразполага дърварските футболисти на домакините и не предлага условия за техничен футбол, какъвто играят гостите, но по този начин те допълнително утежняват нещата.
Очаквам вдъхновен Левски и отново победа за тях
1:3

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Varnauser » 04 ное 2018 19:37

Някои привърженици на "Левски" живеят в паралелен свят. Нуждаят се "Левски" да спечели нещо, за да се почувстват те самите значими. Готови са да мислят всичко друго, но да не и да видят очевидното - че синият отбор, за тяхно съжаление, е един обикновен, посредствен отбор. Въпреки милионите, които се дават. Проблемът в този клуб е очевиден - пръскат се много пари, но резултат няма. И заради това отговорните за харчовете опитват чрез декларации и какво ли още не, да оправдаят собствената си неспособност или да прикрият недалновидните "инвестиции".

За съжаление нашият "Черно море" също е посредствен отбор. Но с треньор - истински моряк и с истински морал.

Нека левскарите, за които писах, са здрави! И спокойни - до 10 ноември, 16:50 ч.

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот KellyB » 04 ное 2018 20:20

ogrizko написа:Интересен мач ще бъде. Надявам се да победим разбира се, но по-реално ми се вижда Левски да са жадни за реванш и да се напънат да ни бият, така че ако свърши 1:1 да речем няма да е лошо :roll: Така или иначе според мен поне по-важния мач го взехме и сме напред за купата... в първенството дори и загубата няма да бъде чак толкова фатална за нас ....единствено дето ще се лишим от удоволствието отново да се забавляваме на техен гръб :oops: :oops:


Пускай водата да поливаш нивата.... :)


Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 04 ное 2018 20:56

BFS написа:Пак ли мач на Левски на тоя селски стадион? Селско е управлението на отбора от Варна и на поддръжката на стадиона им. Който е гледал празника на Виваком Арена днес, той знае за какво говоря. Европейска атмосфера, публика и игра на отбора в синьо! Дано да няма трайно контузени след мачът на 10-ти този път. То е ясно, че терена предразполага дърварските футболисти на домакините и не предлага условия за техничен футбол, какъвто играят гостите, но по този начин те допълнително утежняват нещата.
Очаквам вдъхновен Левски и отново победа за тях
1:3


Хахагхахаххахаа ей това заблудените сини фенчета край нямат.Дерзай в Европата,какво правиш в нашия селски подфорум,със селски фенове гледащи селския си отбор,на селския си стадион,с отбор ботушари.
П.с. как свърши ония ден мача за купата,че не ви обърнах внимание,че играхте с някакво селско отборче.Сигурни сте ги отнесли с шестица....
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 ное 2018 21:03

KellyB написа:
ogrizko написа:Интересен мач ще бъде. Надявам се да победим разбира се, но по-реално ми се вижда Левски да са жадни за реванш и да се напънат да ни бият, така че ако свърши 1:1 да речем няма да е лошо :roll: Така или иначе според мен поне по-важния мач го взехме и сме напред за купата... в първенството дори и загубата няма да бъде чак толкова фатална за нас ....единствено дето ще се лишим от удоволствието отново да се забавляваме на техен гръб :oops: :oops:


Пускай водата да поливаш нивата.... :)

Всички говорят за някакви поливания и работи ...тревата наистина леко се намокря преди мача да не е твърда, но не се преполива! Останалото е следствие на подпочвените води, които има из Варна и няма виновни в случая :idea: Дори и с другия стадион дето усилено строим в момента пак минаха месеци да се махнат част от подпочвените води, за да започне и строежа :!:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта