15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Onq » 09 ное 2018 17:32

damyanov1963 написа:
Onq написа:
damyanov1963 написа:
Onq написа:
damyanov1963 написа:
Onq написа:
Кой е казал, че са селяни? Вие сте тези дето скандирате - Умрете селяни!

Може точно ти да не си, както и аз никога не съм скандирал "умрете селяни", но обикновенно казвате, че феновете на Левски от Варна всъщност не са от Варна а от селата.


Ние на селяни не обиждаме. Може да ви псуваме, но не и с този псведорефрен. Нямахте едно софийско знаме, но иначе сте били няколко хиляди. Нали сте Левски София, къде ви бяха за пореден път "софиянците"? А че във Варна не останаха варненци е друг въпрос. Обяснено ви беше неколкократно каква е разликата в манталитета на моряците и левскарите. Щом са избрали да гледат два мача годишно и да подкрепят отбори с по 30 титли вместо местния си отбор... всичко е ясно.

На какъв се правиш, не четеш ли коментарите на твоите съотборници, та казваш, че не обиждат на селяни? И докога с тоя провинцислен манталитет да броите Софиянците? Ние сме Левски, това е отбор не само на София, а и на България, за това имаме привърженици в цялата страна.
Е това е което ви тормози и понеже не знаете какво да кажете броите софиянците. Но и със селяните пак сме повече от вас и то на вашия стадион!


Аз съотборници нямам :) . Пища за това какво се случва на стадионите. Не сте били и никога няма да бъдете повече от нас на Тича. Каквото имах го казах. Глорихънтъри сте и такива ще си умрете ;)

И на последния мач бяхме повече от вас, ловецо на слава!


Хахахах, вярвай си! Ловци на слава сте вие, а ти лично си бил у вас, както и на всички гостувания :)

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот зеления » 09 ное 2018 17:34

Омръзна ми да чета глупости. Спрете да обръщате внимание на тези двама, трима левскари в нашия форум. Не им отговаряйте. Ако след 2-3 поста не получат внимание, сами ще се разкарат от тук.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 09 ное 2018 17:34

"Отборьт на народа" ака "Левски прьскачките ми пречат" обещава да пусне час по-скоро жалба/декларация до УЕФА и да ги уведоми да забранят всякакво използване, внасяне и продажба на прьскачки, на и в близост до стадиона, поне два дни преди провеждането на сьответния мач. Защото софийските львове идват от саваната, а там както знаем прьскачки няма. Молим сьответните органи да се самосезират и задействат час по-скоро.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот damyanov1963 » 09 ное 2018 17:45

Onq написа:
damyanov1963 написа:
Onq написа:
damyanov1963 написа:
Onq написа:
damyanov1963 написа:Може точно ти да не си, както и аз никога не съм скандирал "умрете селяни", но обикновенно казвате, че феновете на Левски от Варна всъщност не са от Варна а от селата.


Ние на селяни не обиждаме. Може да ви псуваме, но не и с този псведорефрен. Нямахте едно софийско знаме, но иначе сте били няколко хиляди. Нали сте Левски София, къде ви бяха за пореден път "софиянците"? А че във Варна не останаха варненци е друг въпрос. Обяснено ви беше неколкократно каква е разликата в манталитета на моряците и левскарите. Щом са избрали да гледат два мача годишно и да подкрепят отбори с по 30 титли вместо местния си отбор... всичко е ясно.

На какъв се правиш, не четеш ли коментарите на твоите съотборници, та казваш, че не обиждат на селяни? И докога с тоя провинцислен манталитет да броите Софиянците? Ние сме Левски, това е отбор не само на София, а и на България, за това имаме привърженици в цялата страна.
Е това е което ви тормози и понеже не знаете какво да кажете броите софиянците. Но и със селяните пак сме повече от вас и то на вашия стадион!


Аз съотборници нямам :) . Пища за това какво се случва на стадионите. Не сте били и никога няма да бъдете повече от нас на Тича. Каквото имах го казах. Глорихънтъри сте и такива ще си умрете ;)

И на последния мач бяхме повече от вас, ловецо на слава!


Хахахах, вярвай си! Ловци на слава сте вие, а ти лично си бил у вас, както и на всички гостувания :)

Вярвам на това, което се вижда и чува, а не на болни от коплекси мозъци. А на тича съм бил доста повече пъти от колкото ти на Герена. Ако не вярваш питай ме кое къде се намира на стадиончето. [offtopic]Аз няма да те нарека дебил, за да не падам до нивото на река Тича![/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1519
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот moreto vn » 09 ное 2018 21:16

damyanov1963 написа:И на последния мач бяхме повече от вас, ловецо на слава!

Я се застреляй,дядка!Въобще и не си стъпвал на Тича! :mrgreen:

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Xamy » 09 ное 2018 23:09

Пръскачките, та пръскачките. В нормалните държави и нормалните стадиони даже на полувремето се пускат пръскачките. Но конкретно за този мач:
Макенджиев е с бял екип. Може да се види на последната дузпа, след като вече доста пъти се е търкалял - какъв цвят му е екипът. Това, че един муньо не знае с кой крак трябва да ритне и си дига и двата при изпълнение на дузпата, си е проблем на този, който го е взел в отбора и този, който го пуска в 119 минута.
Имам едно неприятно предчувствие и като гледам как с нова защита ще се играе утре, а като знам какви са болните амбиции на съперника...Може да е с гол от "дузпа" в 89 минута, ама гостите ще измъкнат победата. Иначе бях учуден, че нямаше някой червен картон на мача с Ботев Враца.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот icko65 » 09 ное 2018 23:55

Xamy написа:Пръскачките, та пръскачките. В нормалните държави и нормалните стадиони даже на полувремето се пускат пръскачките. Но конкретно за този мач:
Макенджиев е с бял екип. Може да се види на последната дузпа, след като вече доста пъти се е търкалял - какъв цвят му е екипът. Това, че един муньо не знае с кой крак трябва да ритне и си дига и двата при изпълнение на дузпата, си е проблем на този, който го е взел в отбора и този, който го пуска в 119 минута.
Имам едно неприятно предчувствие и като гледам как с нова защита ще се играе утре, а като знам какви са болните амбиции на съперника...Може да е с гол от "дузпа" в 89 минута, ама гостите ще измъкнат победата. Иначе бях учуден, че нямаше някой червен картон на мача с Ботев Враца.

Ти чак днес ли усети че мача е 2?..След дузпата на оня дето ми уби гларуса разбрах че за първенство ще падаме...Левски се кипри за шампион но накрая може да лапне и лимон!!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Sole » 09 ное 2018 23:56

А, пръскачки имаше ли на Герена, че се наложи Тапаков да им подари 2 гола, за да не останат капо? Иначе "Отборът на Народа" за утре се е подсигурил с най гнусната си съдийска комбинация от Никито-Мишката-Джугански + персона нон грата за Варна Антон Генов.


gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот gihuelo » 10 ное 2018 10:57

Xamy написа:Пръскачките, та пръскачките. В нормалните държави и нормалните стадиони даже на полувремето се пускат пръскачките. Но конкретно за този мач:
Макенджиев е с бял екип. Може да се види на последната дузпа, след като вече доста пъти се е търкалял - какъв цвят му е екипът. Това, че един муньо не знае с кой крак трябва да ритне и си дига и двата при изпълнение на дузпата, си е проблем на този, който го е взел в отбора и този, който го пуска в 119 минута.
Имам едно неприятно предчувствие и като гледам как с нова защита ще се играе утре, а като знам какви са болните амбиции на съперника...Може да е с гол от "дузпа" в 89 минута, ама гостите ще измъкнат победата. Иначе бях учуден, че нямаше някой червен картон на мача с Ботев Враца.

Никъде в нито едно интервю футболист на Левски или треньор не се оплака от пръскачките ! Само тук сините професори от форума още говорят за това. Лафа за събличането по физическо важи в пълна степен тук за доста от хората.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта