15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 06 ное 2018 14:19

bilyaletdinov написа:Като ни биете както в мача в Бургас и насред София идвам и ви поздравявам. Ама като почнете със селските номера преди мача и в следствие на това ни се контузва един от най-добрите играчи ще ви обиждам и наричам тази постъпка селска.


Ти докато си стоеше пред ТВ в Подуене ли реши, че е наводнен терена (даже кораб видях да минава) и това е задължително е довело до контузия на ваш играч или звездите ти го подсказаха ? Или някой твой приятел е пътувал до Варна и той го е чул от някоя врачка .... ааа, това не може да стане, жив фен на Левски не е пътувал от София до Варна от 20 г..
П.п.: сините фенове които виждаш от малкия екран на Тича са от околните на Варна, села и паланки. Те гадни селяни ли са или не ?
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Onq » 06 ное 2018 15:34

Кролик написа:
bilyaletdinov написа:Като ни биете както в мача в Бургас и насред София идвам и ви поздравявам. Ама като почнете със селските номера преди мача и в следствие на това ни се контузва един от най-добрите играчи ще ви обиждам и наричам тази постъпка селска.


Ти докато си стоеше пред ТВ в Подуене ли реши, че е наводнен терена (даже кораб видях да минава) и това е задължително е довело до контузия на ваш играч или звездите ти го подсказаха ? Или някой твой приятел е пътувал до Варна и той го е чул от някоя врачка .... ааа, това не може да стане, жив фен на Левски не е пътувал от София до Варна от 20 г..
П.п.: сините фенове които виждаш от малкия екран на Тича са от околните на Варна, села и паланки. Те гадни селяни ли са или не ?


На сините най-тъпо им е гостуването във Варна. Няма кой да подеме любимия им рефрен "Умрете селяни!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2018 17:32

action66 написа:С тази защита и този вратар нямаме шанс.Този път няма да се получи да "клатим" мача.Ще вкараме,но толкова .Прогноза 1:3. ....
Но няма драми.Да се бориш за седмо място и бараж е в пъти по-интересно,отколкото да си спаринг-партньор в първата шестца.Защото 5 и 6 имат точно тази роля.А първите четири отбора са си все едни и същи.За тях тази шестица има смисъл.Ние другите ще търсим обичайното осмисляне на сезона в борба за Купата и бараж.Все е някаква емоция.

O, aма разбира се - то така казала и лисицата за гроздето, като не можала да го стигне, че е кисело. :arrow:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 07 ное 2018 08:08

TristaNNN написа:
action66 написа:С тази защита и този вратар нямаме шанс.Този път няма да се получи да "клатим" мача.Ще вкараме,но толкова .Прогноза 1:3. ....
Но няма драми.Да се бориш за седмо място и бараж е в пъти по-интересно,отколкото да си спаринг-партньор в първата шестца.Защото 5 и 6 имат точно тази роля.А първите четири отбора са си все едни и същи.За тях тази шестица има смисъл.Ние другите ще търсим обичайното осмисляне на сезона в борба за Купата и бараж.Все е някаква емоция.

O, aма разбира се - то така казала и лисицата за гроздето, като не можала да го стигне, че е кисело. :arrow:

Като гледам вие всяка година само в гроздов сок се къпете. То едни купи, едни титли последните две петилетки.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот trokadero_ » 07 ное 2018 09:14

Победа за Черно Море. По-добрият отбор.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 07 ное 2018 10:14

Не знам как, но този мач го взимаме, убеден съм. След този мач славата на Левски като най-силния отбор в А група и претендент за титлата ще започне да се изпарява, пък макар и медийно да се опитват са прокарат такова внушение.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 07 ное 2018 10:26

sicilianecat написа:Не знам как, но този мач го взимаме, убеден съм. След този мач славата на Левски като най-силния отбор в А група и претендент за титлата ще започне да се изпарява, пък макар и медийно да се опитват са прокарат такова внушение.

Днес се засмях защото...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Red_Neck » 07 ное 2018 11:28

Пуснахте ли пръскачките вече? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот Кролик » 07 ное 2018 12:34

Red_Neck написа:Пуснахте ли пръскачките вече? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


По-лошо, ще вали ! Сега сините ще трябва да обвиняват Господ, че футболерите им изтрепват гларусите над стадиона :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Левски/ 10.11 събота 15.00

Мнениеот zeleno-beliya » 07 ное 2018 14:17

Red_Neck написа:Пуснахте ли пръскачките вече? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да днес докато си купувах билет обилно поливаха! :) :) :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта