КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот 'enki' » 01 ное 2018 11:47

няма купа, няма титла, само синя тишина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ай Моряциии!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Кролик » 01 ное 2018 11:51

Е какво ни пречеше да играем така срещу Септември и Славия ?
Честита победа Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Ron Jeremy » 01 ное 2018 12:06

Айсберг , колегите те ти в синия форум , ми трият мненията , преди да ги напиша , не знаех , че прокоба е обида :) :) :)
ex Popeye

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Vladislav » 01 ное 2018 12:07

ivan56 написа:Честита ви победа над "абоната ви" :lol:
Само едно не разбирам, защо ви трябваше да си оправяте терена, като сте свикнали да играете отлично в мочурища и кални ниви :mrgreen:
И да не забравите да искате от Левски да ви възстановят сумата за топката която Нашименто прати в морето :mrgreen:

Морето е точно от другата страна, но след този люх нищо чудно и да е обиколила цялата Земя. Между другото, и двамата вратари са страшно зле на дузпи и просто трябваше да се уцелва вратата. И нямаше да е никак чудно ако мача все още не беше свършил. Свободни сте да си говорите за съдии, наводнени терени, грубости. Всъщност съдията сгреши и двете посоки и реално първия гол за Левски беше след игра с ръка. Терена беше полят (което си е съвсем нормално за да е мек), но наводнен не е бил. И е по добър отколкото поне 90% от терените в БГ. Аз поне грубости не видях. По- острите влизания съдията си ги наказваше с картони. След две добри комбинации отбелязахме два гола. Те отговориха с един рикошет и една малко случайно попаднала топка в краката на черния. Толкова.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот КироВарна » 01 ное 2018 12:48

Както винаги с огромно удоволствие, прочетох мнения на превъзбудени фенове на отново ощетения от Сватбата и от съдбата Левски!!!Аз също изпитвам силни емоции, затова не прибързвам с коментарите си.......сакън да не обидя някого!!!Гледах, както е редно повторението на мача, за да съм още по наясно с това, което съм видял на стадиона!!!Първо искам от цялото си сърце да поздравя нашите футболисти, нашия щаб и нашата публика за отличния мач!!!Надиграхме ги със тактическа грамотност и хъс!!!Оправданията им със съдията са смешни, защото трябваше да реват и за продължението!!!В Разград плакаха, че е само 3 минути, а сега трябва да плачат.......че беше цели 3 минути!!!Топката се удари в ръката нашия защитник, но от един метър и без да бъде търсена!!!Който иска да коментира, съдиите.......трябва да прочита правилника всеки ден, сутрин и вечер както се чете"Отче наш"!!!Трябва да следи и промените в този правилник, както и новите инструкции и разпоредби!!!Няма да ви обяснявам, какво и що!!!Ако искате да знаете, трябва да четете!!!Ако не го правите, поне гледайте!!!Удар на топка с ръка имаше и на Костов, при овладяването от въздуха........преди да подаде в ситуацията за първия гол!!!В това положение, нападателят умишлено търси топката и я овладява с ръка!!!Сватбарина е на два метра, но премълчава и прави асистенция за първия гол на Левски!!!Две минути преди края на второто продължение, летяща към вратата на гостите топка се отбива в ръката на Рейш.......сватбарина, пак мълчи като ощипана, но много срамежлива булка!!!През първото, излизащия на голова позиция сам пред вратаря ЖОРЖИНЬО е съборен от Горанов!!!Вместо фаул за ЧЕРНО МОРЕ и ЧК за защитника, долния свиркаджия дава фаул за Левски!!!Всички обратни отсъждания, за вкарване на играта в нашето поле, не вярвам да са били видяни от феновете на сините.......защото това са по тънки моменти и футболен дилетант, слушащ мача по радиоточката няма да ги схване!!!Ако треньорът ви беше помислил малко, нямаше да вкарва великия изпълнител на единадесет метрови наказателни удари.......а просто щеше да повери едната дузпа на Ивайло Стоянов!!!Той се стара най много от всички, за да подари победата на Левски.......а вие не го оценявате и лаете!!!Леко съм удивен, че към този лай се присъединяват и уж фенове на ЧЕРНО МОРЕ!!!Всеки сам решава, как да действа и реагира!!!След всичките ми изтрити и манипулирани мнения в НАШИЯ под форум не се учудвам на нищо!!!Няма лошо, защото във Фейса всеки може да си изразява мнението доста по свободно!!!Ограничаването тук няма да доведе до края на грешния свят!!!Така, че да сме живи и здрави........всичко ще се оправи!!!Благодаря на феновете на другите отбори, които ни поздравиха и им желая да им се връща подобно щастие!!!Още веднъж поздравявам цяла ВАРНА!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!
Последна промяна от КироВарна на 04 ное 2018 15:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Iceberg » 01 ное 2018 14:19

Фенове на Черно море палят факли и скандират “моряци-юнаци” на днешната тренировка (видео)
http://varnautre.bg/2018/11/01/94371/%D ... NdJ33avQU4

Отборът на Черно море проведе днес възстановително занимание след успеха срещу Левски в 1/8-финалите за Купата на БФС. В тима на “моряците” има футболисти с леки болежки, но без сериозни контузии.

Единственият футболист, който ще пропусне неделното гостуване на Ботев Враца е Илиас Хасани. Централният бранител на варненци получи червен картон след края на двубоя за купата и ще бъде наказан от Дисциплинарната комисия към БФС.

Заниманието на “моряците” бе изгледано от около 50 привърженици на отбора, който поздравиха футболистите, треньорския щаб и ръководството на варненци за успеха срещу Левски. Феновете палиха факли и скандираха “моряци-юнаци”.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот bsz1916 » 01 ное 2018 14:26

КироВарна написа:Както винаги с огромно удоволствие, прочетох мнения на превъзбудени фенове на отново ощетения от Сватбата и от съдбата Левски!!!Аз също изпитвам силни емоции, затова не прибързвам с коментарите си.......сакън да не обидя някого!!!Гледах, както е редно повторението на мача, за да съм още по наясно с това, което съм видял на стадиона!!!Първо искам от цялото си сърце да поздравя нашите футболисти, нашия щаб и нашата публика за отличния мач!!!Надиграхме ги със тактическа грамотност и хъс!!!Оправданията им със съдията са смешни, защото трябваше да реват и за продължението!!!В Разград плакаха, че е само 3 минути, а сега трябва да плачат.......че беше цели 3 минути!!!Топката се удари в ръката нашия защитник, но от един метър и без да бъде търсена!!!Който иска да коментира, съдиите.......трябва да прочита правилника всеки ден, сутрин и вечер както се чете"Отче наш"!!!Трябва да следи и промените в този правилник, както и новите инструкции и разпоредби!!!Няма да ви обяснявам, какво и що!!!Ако искате да знаете, трябва да четете!!!Ако не го правите, поне гледайте!!!Удар на топка с ръка имаше и на Костов, при овладяването от въздуха........преди да подаде в ситуацията за първия гол!!!В това положение, нападателят умишлено търси топката и я овладява с ръка!!!Сватбарина е на два метра, но премълчава и прави асистенция за първия гол на Левски!!!Две минути преди края на второто продължение, летяща към вратата на гостите топка се отбива в ръката на Рейш.......сватбарина, пак мълчи като ощипана, но много срамежлива булка!!!През първото, излизащия на голова позиция сам пред вратаря СЕРЖИНЬО е съборен от Горанов!!!Вместо фаул за ЧЕРНО МОРЕ и ЧК за защитника, долния свиркаджия дава фаул за Левски!!!Всички обратни отсъждания, за вкарване на играта в нашето поле, не вярвам да са били видяни от феновете на сините.......защото това са по тънки моменти и футболен дилетант, слушащ мача по радиоточката няма да ги схване!!!Ако треньорът ви беше помислил малко, нямаше да вкарва великия изпълнител на единадесет метрови наказателни удари.......а просто щеше да повери едната дузпа на Ивайло Стоянов!!!Той се стара най много от всички, за да подари победата на Левски.......а вие не го оценявате и лаете!!!Леко съм удивен, че към този лай се присъединяват и уж фенове на ЧЕРНО МОРЕ!!!Всеки сам решава, как да действа и реагира!!!След всичките ми изтрити и манипулирани мнения в НАШИЯ под форум не се учудвам на нищо!!!Няма лошо, защото във Фейса всеки може да си изразява мнението доста по свободно!!!Ограничаването тук няма да доведе до края на грешния свят!!!Така, че да сме живи и здрави........всичко ще се оправи!!!Благодаря на феновете на другите отбори, които ни поздравиха и им желая да им се връща подобно щастие!!!Още веднъж поздравявам цяла ВАРНА!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Още един точен и обективен коментар . Дано не побързат да го изтрият и повече хора да успеят да го прочетат . Написаното за така няречената " 100 процентова дузпа " до голяма степен се покрива с това което написах по горе ( особено във връзка на последните промени на правилата в това отношение ) .

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Onq » 01 ное 2018 15:05

Дузпата си е 100% ако ще Кирчо Удивителната да се пъне до нова година. Димов си посегна към топката. Не мисля, че Сватбата свири в нечия полза, просто е тотално некадърен и страхливец. Все пак евала му правя , че даде толкова картони и на двата отбора, но да коментираме съдиите е загуба на време. Успех на Левски в евротурнирите :) !

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Vladislav » 01 ное 2018 15:34

На тези никога и при никакви обстоятелства няма да пожелая успех.
Пуснали страдалците някаква декларация. Доноси, декларации... това е истинското лице на ДС. Не им се сърдим, те така са свикнали. Винаги те да са правите, винаги на тях да е угодено.
А вчера съдията направи грешки. Каквито за едните, такива и за другите. Не им даде чиста дузпа, но им призна и нередовен гол. А не толкова отдавна им признаха и още един такъв в последната минута.
Специалистите е крайно време да разберат, че не всяка контузия е в следствие на груба игра. Не е зле преди да взимат позиция за някой мач да го гледат преди това. Това за наводнения терен буди само смях.
Имало охрана пред съдийската стая. Разбира се че ще има, като им знаеш "другите начини,".
Няма да е зле ако осигурят и преводач за треньора си когато говори по българска телевизия. Както го правят уважаващите.себе си клубове. Години наред търпяхме алкохолизирания Петрович. Този едва ли ще ни се наложи толкова, но все пак.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Ron Jeremy » 01 ное 2018 15:40

Това с контузията на исландеца и на мен ми идва в повече ! Трябваше да им дадат дузпа и да влезе Нашименто да я изпълни , днес нямаше да пишат пасквили
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта