КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот КироВарна » 28 окт 2018 08:51

Asen4o59 написа:
Sole написа:
KellyB написа:Левски мачка, а моряците да се молят съдията да помага. :)

С кой съдия вече се разбрахте да облече синята фланелка : Чинков,Сватбата,Никито Йорданов или Тапаков? Последният път Тапаков ви подари само 2 гола на Герена за хикса.


Тия чернодрешковци играят за Тирето и Лудогорец. Дай нещо различно. :)

Че се помага здраво на Тирето и Лудогорец е абсолютно вярно!!!Аз бих добавил и мазната стара Славия в тази компания!!!Но фенове на Левски да скромничат и да се изключват от числото на подпираните отбори........е меко казано смешно!!!Гледам футбол от много години!!!Не искам да се хваля, с годините си.......това не е за хвалба!!!Но помня съдийските аванти за сините, още от времето на Митко Чуков!!!Тогава в условията на милиционерски примитивизъм се управляваше и футбола, както цялата държава!!!Сега вече е ХХI век и България е променена!!!Примитивизма вече не е милиционерски, а пожарникарски........но нравите във футболния шампионат, са си същите!!!Има назначени отбори, които обезателно трябва да са в челото(засега първото място е мираж) и да участват в ЕКТ в търсене на европейски финансови инжекции!!!Такъв отбор е бил винаги Левски!!!Не искам да съм гаден и да припомням международните провали с малките негърчета от Африканските джунгли, с Иртыш от азиатските степи, или с Вадуц от скромното херцогство Лихтенщайн!!!Вие си ги знаете!!!Изтъквам само последиците от подаръците, които БФС ви прави!!!Подарък е и това, че ви държат на командно дишане, въпреки огромните неплатени задължения!!!Това са факти известни на всички и аз не смятам да откривам средна Азия!!!Просто ме учудва, вашата наглост да се представяте за жертви!!!Само последния мач между Левски и ЧЕРНО МОРЕ, ако си спомним ще получим пълна представа за милата родна картинка!!!Доказаната долна мърша Кабаков ви подари една мизерна точица, лично вкарвайки два гола в нашата врата!!!Стегнете се и се осъзнайте най на края!!!Айде малко!!!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2018 09:43

1-2
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот damyanov1963 » 28 окт 2018 10:30

КироВарна написа:
Asen4o59 написа:
Sole написа:
KellyB написа:Левски мачка, а моряците да се молят съдията да помага. :)

С кой съдия вече се разбрахте да облече синята фланелка : Чинков,Сватбата,Никито Йорданов или Тапаков? Последният път Тапаков ви подари само 2 гола на Герена за хикса.


Тия чернодрешковци играят за Тирето и Лудогорец. Дай нещо различно. :)

Че се помага здраво на Тирето и Лудогорец е абсолютно вярно!!!Аз бих добавил и мазната стара Славия в тази компания!!!Но фенове на Левски да скромничат и да се изключват от числото на подпираните отбори........е меко казано смешно!!!Гледам футбол от много години!!!Не искам да се хваля, с годините си.......това не е за хвалба!!!Но помня съдийските аванти за сините, още от времето на Митко Чуков!!!Тогава в условията на милиционерски примитивизъм се управляваше и футбола, както цялата държава!!!Сега вече е ХХI век и България е променена!!!Примитивизма вече не е милиционерски, а пожарникарски........но нравите във футболния шампионат, са си същите!!!Има назначени отбори, които обезателно трябва да са в челото(засега първото място е мираж) и да участват в ЕКТ в търсене на европейски финансови инжекции!!!Такъв отбор е бил винаги Левски!!!Не искам да съм гаден и да припомням международните провали с малките негърчета от Африканските джунгли, с Иртыш от азиатските степи, или с Вадуц от скромното херцогство Лихтенщайн!!!Вие си ги знаете!!!Изтъквам само последиците от подаръците, които БФС ви прави!!!Подарък е и това, че ви държат на командно дишане, въпреки огромните неплатени задължения!!!Това са факти известни на всички и аз не смятам да откривам средна Азия!!!Просто ме учудва, вашата наглост да се представяте за жертви!!!Само последния мач между Левски и ЧЕРНО МОРЕ, ако си спомним ще получим пълна представа за милата родна картинка!!!Доказаната долна мърша Кабаков ви подари една мизерна точица, лично вкарвайки два гола в нашата врата!!!Стегнете се и се осъзнайте най на края!!!Айде малко!!!

Поредната ода на отчаянието и комплексарщината, поднесена от Кирчо. Кире, като гледаш мачове още от времето на Чуков, я кажи - знаеш ли какво е чувството да гледаш любимият ти отбор с още 60-70 хил. души да да прави почетна обиколка на стадиона с шампионската купа? Или да гледаш с още 70 хил. души как този отбор отстранява Аякс и вкарва 5 гола на Барселона с Кройф и Неескенс, или побеждава Атлетико Мадрид? Ами отстраняванията на Динамо Киев, Щутгарт и Глазгоу Рейнджърс - все неща, които за теб и любимият ти отбор са една химера, но вместо това ти се опитваш да компенсираш с папагалските си повтаряния за отпаданията на Левски. Хайде прояви някаква доблест и покажи вашите участия и представяния в Европа.
Но едва ли ще го направиш, за тебе е по-лесно сега да започнеш да ме плюеш, дълбоко засегнат от Истината!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот КироВарна » 28 окт 2018 12:52

damyanov1963 написа:
КироВарна написа:
Asen4o59 написа:
Sole написа:
KellyB написа:Левски мачка, а моряците да се молят съдията да помага. :)

С кой съдия вече се разбрахте да облече синята фланелка : Чинков,Сватбата,Никито Йорданов или Тапаков? Последният път Тапаков ви подари само 2 гола на Герена за хикса.


Тия чернодрешковци играят за Тирето и Лудогорец. Дай нещо различно. :)

Че се помага здраво на Тирето и Лудогорец е абсолютно вярно!!!Аз бих добавил и мазната стара Славия в тази компания!!!Но фенове на Левски да скромничат и да се изключват от числото на подпираните отбори........е меко казано смешно!!!Гледам футбол от много години!!!Не искам да се хваля, с годините си.......това не е за хвалба!!!Но помня съдийските аванти за сините, още от времето на Митко Чуков!!!Тогава в условията на милиционерски примитивизъм се управляваше и футбола, както цялата държава!!!Сега вече е ХХI век и България е променена!!!Примитивизма вече не е милиционерски, а пожарникарски........но нравите във футболния шампионат, са си същите!!!Има назначени отбори, които обезателно трябва да са в челото(засега първото място е мираж) и да участват в ЕКТ в търсене на европейски финансови инжекции!!!Такъв отбор е бил винаги Левски!!!Не искам да съм гаден и да припомням международните провали с малките негърчета от Африканските джунгли, с Иртыш от азиатските степи, или с Вадуц от скромното херцогство Лихтенщайн!!!Вие си ги знаете!!!Изтъквам само последиците от подаръците, които БФС ви прави!!!Подарък е и това, че ви държат на командно дишане, въпреки огромните неплатени задължения!!!Това са факти известни на всички и аз не смятам да откривам средна Азия!!!Просто ме учудва, вашата наглост да се представяте за жертви!!!Само последния мач между Левски и ЧЕРНО МОРЕ, ако си спомним ще получим пълна представа за милата родна картинка!!!Доказаната долна мърша Кабаков ви подари една мизерна точица, лично вкарвайки два гола в нашата врата!!!Стегнете се и се осъзнайте най на края!!!Айде малко!!!

Поредната ода на отчаянието и комплексарщината, поднесена от Кирчо. Кире, като гледаш мачове още от времето на Чуков, я кажи - знаеш ли какво е чувството да гледаш любимият ти отбор с още 60-70 хил. души да да прави почетна обиколка на стадиона с шампионската купа? Или да гледаш с още 70 хил. души как този отбор отстранява Аякс и вкарва 5 гола на Барселона с Кройф и Неескенс, или побеждава Атлетико Мадрид? Ами отстраняванията на Динамо Киев, Щутгарт и Глазгоу Рейнджърс - все неща, които за теб и любимият ти отбор са една химера, но вместо това ти се опитваш да компенсираш с папагалските си повтаряния за отпаданията на Левски. Хайде прояви някаква доблест и покажи вашите участия и представяния в Европа.
Но едва ли ще го направиш, за тебе е по-лесно сега да започнеш да ме плюеш, дълбоко засегнат от Истината!

Какво значи да "започнеш да ме плюеш"?Нито те знам, нито те познавам!!!Пък и аз плюнчовци не плюя!!!И какво значи "истината", дето щяла да ме засегне дълбоко?Дълбоко, колкото Искъро ли?Вие на село, нямате никакво понятие какво означава дълбоко!!!Но аз искам да те светна за истината!!!Защото и вие, и едни други като вас.......постоянно повтаряте за едни европейски подвизи, за едни велики моменти!!!Аз като съм гледал мачове от времето на Митко Чуков, помня как по времето на слезлите от планината управляващи........спортът беше част от пропагандната машина на ваш'та майка ком партията!!!Не само у нас, но и в целия соц лагер се отделяха средства и внимание на армейските и милиционерските отбори.......които бяха призвани да покажат на света предимствата на нашия прогресивен строй!!!И отбори като Стяуа Букурещ, Цървена звезда Белград и други оправдаха похарченото, донасяйки на партийните си ръководители по една европейска купа!!!Вие и новодошлите от Ловеч, се смляхте да се хвалите че сте били Аякс!!!За петдесеттина години под крилото, това ли донесохте на мама?Ако ще говорим за холандския гранд, когото аз много уважавам........ще ти кажа, че и вие, и ония го бихте оскубан, без Кройф и Неескенс, без Бари Хулскоф, без Резенбринг и доста още актуални футболисти!!!Просто хванахте смяната на поколенията!!!А ние сме ги били с Кройф!!!А като бихте Барселона, защо отпаднахте?Хората излязоха на терена за резултат, който ги устройва.......а вие половин век повтаряте, че сте ги били!!!Има един израз "добър турнирен резултат"!!!За тях беше добър, защото продължиха.......или не помниш?За вас какъв е, че се хвалите с това?За толкова грижи от страна на партията и държавата, това ли са ви резултатите!!!Победили в един турнирен мач, в който противника мисли за следващия противник!!!Смешни сте, защото дори не усещате, колко сте смешни!!!По същата причина, сте и жалки!!!Знам, че няма да го разбереш и затова ми е мъчно за теб!!!А ти си мислеше, че ще те плюя......не съм такъв човек!!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот damyanov1963 » 28 окт 2018 13:02

Ами за твое най-голямо съжаление, не съм "на село", а от Столицата и съм бил на такива мачове, с толкова публика, които ти си слушал само по радиоточката, която ти е насадила огромен комплекс. Толкова " мастило" изхаби, да беше написал поне едно ваше успешно представяне в ЕКТ...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот KellyB » 28 окт 2018 13:54

Кире, не те познавам, но тази злоба и омраза ще те погуби! То бива комплексарщина, ама твоето си е направо за лечение...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Iceberg » 28 окт 2018 16:10

Предлагам да се спре вече с тези меренета на пишоци :lol: , защото те водят само до едно - озлобление, обиди, нареждания и безкрайни, безсмислени спорове. Просто усещам, как накрая едни писания с постове по десетки редове и разпрострели се на няколко страници, ще се наложи да изчезнат и ще има недоволни, както и търсенето на някой друг виновен за случилото се. ;) Нека се спрем предимно в очакванията и прогнозите за наближаващия мач за купата, всеки със своите виждания, мисли и разбирания? И нека има спор (лошо няма, в него се ражда истината), но нека бъде с аргументи, по човешки, а не празни приказки, м?!
Относно мача в сряда очаквам яка битка, предполагам всички са наясно, че това е сигурното. :) Левски са в подем и това също е видно. Разигра им се отбора при новия треньор, отпушиха им се нападателите, а и не само и докато преди не създаваха много положения и пропускаха, сега хем създават, хем вкарват. Стабилни са отзад, иновативни в средата.. При нас положението не е цветущо, но пък не е съвсем зле. В последно време и ние започнахме да вкарваме, но основното ми притеснение е, че отзад сме голяма дантела! :( Прекалено лесно допускаме елементарни грешки и съответно тъпи голове. Все пак сме домакини (то май, като гости по ни се получава, но..), срещу силните отбори се представяме добре и ако се опазим от простотии отзад и продължим да вкарваме, мача ще бъде интересен и равностоен. Нека по-добре представилия се и по-искащия победата да продължи. Пожелавам успех на моя отбор и се надявам на победа. Напред "моряци"! :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот КироВарна » 28 окт 2018 19:10

Съсипан съм от уплаха, че някой по умен ще направи така, че ПАК писанията ми да изчезнат!!!Едно време имахме партийни секретари и активисти на ОФ, така че някак си сме претръпнали от подобна загриженост!!!За съжаление имам достатъчно работа и грижи в реалния живот и не мога да вися постоянно по форуми и мрежи!!!Казвам го, защото се опитвам да защитя собствената си идентичност, част от която е любовта ми към моя град и към моя отбор!!!В нашия под форум влизат разни красавци и обявяват, че ЧЕРНО МОРЕ ще чака помощ от съдиите!!!Всички, в това число и партийния секретар знаем, че това е повече от долна и опашата лъжа!!!Това е изопачаване на истината, защото точно техният отбор ползва съдиите като свои нападатели!!!Но аз трябва да си трая и след техните изцепки да викам "Наздраве"!!!Никакъв проблем!!!И без това, както казах вече.......не ми е голям кеф да контактувам със същества живеещи в нереалния свят!!!Ако някой се е решил да прочете поредното ми "писание", нека обърне внимание как в така нареченото "мерене на пишоци", някой си damyanov1963 ми отговаря, след 10 минути!!!Това недвусмислено показва, че той тук живее!!!Знаем, че такива като него са много.......сандювци, мандювци и миндювци!!!Аз трябва да ги трая и да им пожелавам "Наздраве", щото да се харесам на някой си!!!Малко е несериозно май!!!Като се говори за "аргументи" при спора, дето щял да роди истината, за какво говорим?Някакви същества от вътрещността на страната ми обясняват, че съм имал комплекси!!!Ако да си обичаш безрезервно града и отбора, е комплексарщина........аз съм най големия комплексар!!!Откровенно казвам, това което мисля.......а това което мисля сега е, че форумът не е на някой си!!!Всеки си пише мнението, толкова компетентно, колкото му е умът!!!Това, че съм малко по глупав и не крия истината, не означава че трябва да ме плашат тези, дето се имат за по умни!!!Пак изписах десетки редове и пак няма да се харесам на цензурата!!!Затова накратко "Наздраве"!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Iceberg » 28 окт 2018 20:27

КироВарна написа:Съсипан съм от уплаха, че някой по умен ще направи така, че ПАК писанията ми да изчезнат!!!Едно време имахме партийни секретари и активисти на ОФ, така че някак си сме претръпнали от подобна загриженост!!!За съжаление имам достатъчно работа и грижи в реалния живот и не мога да вися постоянно по форуми и мрежи!!!Казвам го, защото се опитвам да защитя собствената си идентичност, част от която е любовта ми към моя град и към моя отбор!!!В нашия под форум влизат разни красавци и обявяват, че ЧЕРНО МОРЕ ще чака помощ от съдиите!!!Всички, в това число и партийния секретар знаем, че това е повече от долна и опашата лъжа!!!Това е изопачаване на истината, защото точно техният отбор ползва съдиите като свои нападатели!!!Но аз трябва да си трая и след техните изцепки да викам "Наздраве"!!!Никакъв проблем!!!И без това, както казах вече.......не ми е голям кеф да контактувам със същества живеещи в нереалния свят!!!Ако някой се е решил да прочете поредното ми "писание", нека обърне внимание как в така нареченото "мерене на пишоци", някой си damyanov1963 ми отговаря, след 10 минути!!!Това недвусмислено показва, че той тук живее!!!Знаем, че такива като него са много.......сандювци, мандювци и миндювци!!!Аз трябва да ги трая и да им пожелавам "Наздраве", щото да се харесам на някой си!!!Малко е несериозно май!!!Като се говори за "аргументи" при спора, дето щял да роди истината, за какво говорим?Някакви същества от вътрещността на страната ми обясняват, че съм имал комплекси!!!Ако да си обичаш безрезервно града и отбора, е комплексарщина........аз съм най големия комплексар!!!Откровенно казвам, това което мисля.......а това което мисля сега е, че форумът не е на някой си!!!Всеки си пише мнението, толкова компетентно, колкото му е умът!!!Това, че съм малко по глупав и не крия истината, не означава че трябва да ме плашат тези, дето се имат за по умни!!!Пак изписах десетки редове и пак няма да се харесам на цензурата!!!Затова накратко "Наздраве"!!!


Не ти прави чест за всички простотии, които си избълвал относно партийни секретари, активисти, ОФ и какво ли не още?! :( Нещата всъщност са доста прости, но ти или отказваш да ги проумееш, или наистина толкова ти е акъла. Някой те провокира с две думи и.. ти изписваш по две страници с обяснения, откровения и писания. И не казвам, че не пишеш истината, че не си прав, но.. абе толкова е просто - не му е тук мястото. Опорочавате темата, оспамвате пространството с купища нападки, обиди, задълбаване в безсмислени спорове. Ами има си теми, където може да се изявиш, има си и лични, на които можеш да опонираш на "някои същества от вътрешността на страната". А пък, като си много отворен, що не вземеш да ги изпишеш всички тези откровения в техния форум, м?! Не ми се спори с теб, ти просто обръщаш всичко с краката нагоре, готов си да оплюеш и свои и чужди и отказваш да проумееш най-простото. Тук има някакви правила (не съм ги мислил аз и те са много далече от онези, за които споменаваш), хубаво е да се спазват, за да има все пак някакъв ред, за да се избягват обиди, гневен тон, нападки и други подобни, за да е приятно да влезеш, да дадеш мнение, да поспориш, да се избъзикаш дори, но.. умната!!! Да не говорим, че при регистрацията си се съгласил с тях! Е, как повечето, да не казвам всички други съфорумници осъзнаха и разбраха как стоят нещата и бих казал, че отговарят подобаващо на провокациите, много хитро и разумно отвръщат и всичко е наред, само ти не проумя?! Сега очаквам пак да ме нападаш, да се правиш на интересен, но няма да ти отговоря. Нещата са прости, но е нужно човек малко да се позамисли и най-важното е да има желание да го осмисли. И ето, дори и дума не си обелил по темата, а тя е "КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00". Позволих си и аз да поспамя с един пост, но с надеждата най-накрая да проумееш за какво иде реч. Смятам спама за приключен и повече няма да допусна..!!! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: КБ: Черно море - Левски 31.10 сряда 16.00

Мнениеот Onq » 28 окт 2018 20:43

Най-свястното мнение писано от модератор във форума на гонг, респект!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта