12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот ogrizko » 20 окт 2018 19:48

Warped написа:Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя

Ами гледай пак мача ..... :oops: :oops: :oops:

14:11 пореден мач :!:

Иначе не че ние голям футбол играем ама и съдиите като свирят всеки мач срещу нас е малко кофти :roll:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот ticha i vladislav » 20 окт 2018 20:45

Чист гол от засада и онова надрусаното хюмне се радва.Нали съдийския шеф е от Пловдив, аванти само за Ботев.Стига!!!!!!
Черно море-първият шампион по футбол в България

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот КироВарна » 20 окт 2018 21:05

Ние не можем да имаме претенции, че сме изиграли някакъв супер-мач, но и едва ли някой може да твърди, че сме играли слабо!!!Изключвам полусъществото Сандю разбира се........за толкова години, нито една свястна дума не е написал!!!Само тъпотии!!!Всеки има право да пише глупости, но тоя многократно си превишава правата!!!Не се обръщам директно към него, защото не го смятам за човек!!!А на амебата, каквото и да и говориш......все си е амеба!!!Или както казват ромите в Чирпан....."Файда йок"!!!Съдийските грешки отдавна убиват футбола в България и не знам, колко още може да се продължава така!!!Защо обаче, толкова голям процент от тях са в ущърб на ЧЕРНО МОРЕ не знам!!!Жалки продажници от всички краища на милата ни Татковина, се подиграват с нашия отбор!!!Този отбор, ако имаше адекватно ръководство то трябваше да реагира!!!Да реагира, като ужилено......показвайки, че не сме толкова загубени!!!Оказва се обаче, че за съжаление сме съвсем загубени и безхаберни!!!Крайно време е, някой да се сети.......че трябва да се създаде нормална организация, за да станем нормален клуб!!!Клуб с претенции!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот mursusaid » 21 окт 2018 00:30

Съгласен съм,че не играхме толкова слабо.Да,не играхме и много добре,но мача си беше равностойно слаб.С изключение на началото на второто полувреме,когато Ботев влязоха по-добре и изтърваха да направят 2:0 при много добро положение.Тогава и никой нищо нямаше да каже за съдията,но при положение,че не вкараха тогава,а след това с тази очевадна засада..еми не мисля,че грешката на страничния беше неволна.Аз не обръщах толкова внимание на съдиите до сега,защото повече ме беше яд на нашите,че не играят добре,но днес когато това вече се натрупва от чернодрешковците вече ме вбеси.Защото не може в един наглед равностоен мач да решиш по тоя начин до голяма степен развитието му.Браво на нашите все пак след това,че съумяха да се вдигнат и замалко и да стигнат до изравняване.Не искам да давам оценки на играчите,но и друго силно ми се набива в очите,за пореден мач безидейната,слаба,неориентирана игра на един от би трябвало градивните ни халфове-Панайотов.Дадох му толеранс няколко мача,все си викам сигурно,не се е вписал още ама вече става поредица от мачове,в които той не показва,че трябва да е на терена,още повече Илиян дори не го вади.Никакво КПД от него,а днес се видя че когато Витанов влезе,внесе много повече сигурност в средата и при отнемането на топката и при изнасянето от защита към халфове,просто Панайотов или да заиграва или стига се е лутал като муха по терена.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 окт 2018 00:59

Играхме добре, имахме добри положения за гол, реалния резултат от този си беше равенство с оглед на показаното. Вторият гол на Ботев беше от чиста засада, доста съдийски грешки в наш ущърб се натрупаха за 12 кръга.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот sandi74 » 21 окт 2018 09:59

Много глупости сте изписали тука.Явно сте гледали друг мач.Вместо да се радвате че не ви разгромиха,имате някакви абсолютно смешни претенции.Колко нарисувани картона ви спестиха съдиите в Коматево от които ревете :?: Жалки сте.Започвате да приличате на онези от Герена и Армията.Засрамете се.Радвайте се че след вторият гол Ботев решиха да ви пожалят и не извадиха нож на умряло куче.С тези набедени футбалери и с този измислен треньор спокойно може да сте още поне 2-3 места надолу в класирането.Толкова са ви възможностите и не упреквайте тимаджии за срамотиите и бездарноста си защото не те играят на терена и не те тренират отбора ви.За вас е важно Септември и Верея да са по-зле от отбора ви (въпреки че едните ви громят безпроблемно и си оправят головата разлика във Варна),че иначе ще стане страшно и грозно.

moryak68
Мнения: 16
Регистриран на: 04 юни 2016 10:08
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот moryak68 » 21 окт 2018 17:22

Не искам да давам оценки на играчите,но и друго силно ми се набива в очите,за пореден мач безидейната,слаба,неориентирана игра на един от би трябвало градивните ни халфове-Панайотов.Дадох му толеранс няколко мача,все си викам сигурно,не се е вписал още ама вече става поредица от мачове,в които той не показва,че трябва да е на терена,още повече Илиян дори не го вади.Никакво КПД от него,а днес се видя че когато Витанов влезе,внесе много повече сигурност в средата и при отнемането на топката и при изнасянето от защита към халфове,просто Панайотов или да заиграва или стига се е лутал като муха по терена.[/quote]

Абсолютно съм съгласен за Панайотов, тотално неориентиран и бавен, почти няма случай в който да е изнесъл спокойно топката. Не си спомням момент в, който да е спечелил единоборство. Отделно има късмет, че му спестяват картони. Аз лично Витанов го харесвам много и мисля, че Илиян трябва да му гласува доверие. Същото се отнася и за Фенуш, не е преодолял противник, когато играе един на един.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот mursusaid » 21 окт 2018 17:48

Фенуш този сезон е много плах.Играе крило,има скорост,а не мога да разбера защо не си използва силата и не нахлува по-смело по крилото.Всеки път прави едно и също,взима топката обърне в посока на противниковата врата,засили се и в следващия момент вместо да продължи смело да пробива,настъпва топката,спре се и я връща назад...Не знам защо,дали защото имаше и контузия и още му пречи да влезе във форма ли..но миналия сезон беше много по-смело и стигаше и до аутлинията с пробив и създаваше смут в противниковата защита..
За вас моряци ний живеем...

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот bsz1916 » 21 окт 2018 17:49

За Панайотов сте прави , но се учудвам защо изобщо го взехте . Той след като вече беше играч на Черно море , продължи да дава интервюта само за Левски -- явно още мислите му са на Герена . Освен това никога не е бил градивен халф -- по - скоро е от типа на футболистите , чиято задача е да пречат на съперника да играе . Още по - странно е привличането на Китанов . И то не защото е слаб вратар , а защото е собственост на Микре Юнайтед и ако възвърне формата си ще си го върнат още след Нова година . Иначе за мача -- съдията ви ощети при гола на Стивън Петков , но общо взето Ботев беше по - малко слабият отбор и според мен победата им е донякъде заслужена . Те също са отбор доста често ощетяван от съдиите , както и повечето отбори в така наречената ППЛ с изключение на 2 или 3 отбора .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот sandi74 » 21 окт 2018 17:52

Този некадърник Панайотов защо ли го изгониха като мръсно куче от Герена :?: :oops: А вие си мислите че сте взели нещо :idea: Като прибавим и Макенджиев,Китанов,Димов,Зехиров,Божилов,Фенуш,Енчев,Хасани,Кики и тренерчито ви който е най-големият ревльо в групата и все другите са му виновни и трябва да ви е ясно защо сте гола вода и Септември си оправя головата разлика срещу вас във Варна :idea: :!:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта