12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот ogrizko » 07 окт 2018 10:53

Очаквам Х2 предвид, че като гости играем доста по-добре като изключим Лудогорец и Литекс :roll: Окопаваме се добре отзад и на контри :twisted: 2:3
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 10:56

При загуба в Коматево шестицата за вас остава в сферата на фантастиката :idea: :!: Все пак нека стане мач и по-добрият победи.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот Warped » 07 окт 2018 13:44

Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот ogrizko » 07 окт 2018 14:18

Warped написа:Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя

Защо да е виновен съдията? Да мен ин блак 3 си вършат добре работата като част от противниковите отбори, които излизат срещу нас и обикновено просто играем 14:11 ....просто по-редно щеше да е да облекат сините екипи примерно като играем срещу Левски, или черно-жълтите като играем срещу Ботев Пд, за да не бъркаме състава на противниците ни :roll: но за това не са виновни съдиите в какви екипи ги обличат, те си вършат перфектно тяхната си работа ...виновни са от БФС или някъде там, че не им дават фланелки и гащи с цветовете на противника срещу когото се изправяме :idea:
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот Sole » 07 окт 2018 14:58

Ако, сложи пак Китанчето е на вратата ще отнесем още едно 5!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 15:30

Sole написа:Ако, сложи пак Китанчето е на вратата ще отнесем още едно 5!

С другият ви портиер Благойчо Макенджийчето може и да са малко повече :mrgreen: :lol: ;) Тъй ли пък нямате нещо поне малко по- читаво от тези двамата абсолютно доказни бездарници и некадърници :?: :idea: :!:

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот КироВарна » 07 окт 2018 19:01

Warped написа:Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя

Трогателно звучат подобни изказвания на фенове симпатизиращи, на помазаните отбори!!!На нас съдиите са ни виновни, точно толкова.......колкото и на вас уважаеми!!!Ние губим точки в мачовете с вас, или с другите!!!Не те знам от Ловеч ли си, или от милицията!!!Все ми е едно, защото сте като близнаци в далаверите!!!На нас са ни виновни Сватбата, Брадвата, Кабака, или Депутатчето защото са назначени с инструкции да ви помагат!!!Но на вас са ви виновни същите персони......защото все още не могат да се уредят да ви свирят мачовете в Европа!!!И тогава идват Мура и Вадуц!!!Ако беше възможно, да ви помагат и в Евротурнирите........отдавна да сте станали шампиони и там!!!Но за съжаление, там номерата ви не минават!!!Мачът в Пловдив, ще е труден........но нито Ботев, нито ЧЕРНО МОРЕ ще чакат други хора да помагат!!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот Кролик » 08 окт 2018 09:28

Победата за самочувствие срещу Верея дойде на време. Дано момчетата си повярват и победят.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот kanar76 » 08 окт 2018 10:45

КироВарна написа:
Warped написа:Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя

Трогателно звучат подобни изказвания на фенове симпатизиращи, на помазаните отбори!!!На нас съдиите са ни виновни, точно толкова.......колкото и на вас уважаеми!!!Ние губим точки в мачовете с вас, или с другите!!!Не те знам от Ловеч ли си, или от милицията!!!Все ми е едно, защото сте като близнаци в далаверите!!!На нас са ни виновни Сватбата, Брадвата, Кабака, или Депутатчето защото са назначени с инструкции да ви помагат!!!Но на вас са ви виновни същите персони......защото все още не могат да се уредят да ви свирят мачовете в Европа!!!И тогава идват Мура и Вадуц!!!Ако беше възможно, да ви помагат и в Евротурнирите........отдавна да сте станали шампиони и там!!!Но за съжаление, там номерата ви не минават!!!Мачът в Пловдив, ще е труден........но нито Ботев, нито ЧЕРНО МОРЕ ще чакат други хора да помагат!!!


Много точно написано Бат Киро. Напълно съгласен съм с теб. Колкото до мача и двата отбора са горе-долу на едно дередже. Ботев играе когато си иска, същото е и Морето. Резултатът от мача е непредвидим.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 12 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 20.10 събота 17.15

Мнениеот bsz1916 » 08 окт 2018 11:18

КироВарна написа:
Warped написа:Съдията ще е виновен в тоя мач, без значение от развоя

Трогателно звучат подобни изказвания на фенове симпатизиращи, на помазаните отбори!!!На нас съдиите са ни виновни, точно толкова.......колкото и на вас уважаеми!!!Ние губим точки в мачовете с вас, или с другите!!!Не те знам от Ловеч ли си, или от милицията!!!Все ми е едно, защото сте като близнаци в далаверите!!!На нас са ни виновни Сватбата, Брадвата, Кабака, или Депутатчето защото са назначени с инструкции да ви помагат!!!Но на вас са ви виновни същите персони......защото все още не могат да се уредят да ви свирят мачовете в Европа!!!И тогава идват Мура и Вадуц!!!Ако беше възможно, да ви помагат и в Евротурнирите........отдавна да сте станали шампиони и там!!!Но за съжаление, там номерата ви не минават!!!Мачът в Пловдив, ще е труден........но нито Ботев, нито ЧЕРНО МОРЕ ще чакат други хора да помагат!!!

Както винаги -- обективно , безпристрастно и най - важното -- ВЯРНО .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта