11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот pyrwaka » 05 окт 2018 21:52

Ако имаше още 4-5 мин.можеше да стане и 4-4. :? :shock:Като се има в предвид,че гостите треснаха и греда....

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот icko65 » 05 окт 2018 21:56

pyrwaka написа:Ако имаше още 4-5 мин.можеше да стане и 4-4. :? :shock:

Да бе...4-6 отиваше.Пожалихме ги ..6-0 трябваше да е.При желание на Илиян-щото със смените уби мачкането.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот 'enki' » 05 окт 2018 22:10

Браво на М.Минчев! Ето такива юноши заслужават да играят и да са титуляри за Черно Море.
Китанов според мен внесе напрежението в защита този мач. Той се намира в отчайваща форма. Бавен, колеблив, неориентиран. Просто приканваше играчите на Верея да вкарат гол. В никакьв случай не трябва той да е титуляр. Ще трябва да инвестираме доста в него, за да му вьрнем обратно формата. Не сьм сигурен, дали той го заслужава и да пренебрегнем Дюлгеров и Дичевски.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 05 окт 2018 23:36

Много добър мач направихме , доволен съм особено от играта и от резултата, хареса ми това, че футболистите се раздадоха на максимум и създадохме много голови положения, хубави голове вкарахме , особено гола на Жоро Илиев беше истински шедьовър.След 4:0 се поотпуснахме и стана 4:2 , но като цяло играхме много добре.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот Sole » 06 окт 2018 00:31

Този път отборът се раздаде и игра с голямо желание и настроение, само дето нямахме вратар. Късмет,че Верея се усетиха чак в 89мин.,че няма никой на вратата ни. Кой дявол накара Илиан да сложи пак Китанов на вратата!?

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот rodman » 06 окт 2018 09:06

Хубава победа за възвръщане на самочувствието. Думите на Илиян Илиев след мача казват много, особено "...всеки удар към вратата ни е гол...". Така че нека оставим треньори и футболисти да си вършат тяхната работа :)
Хубавите моменти от петък вечер:
- при смяната си Георги Илиев връчи капитанската лента на Мартин Минчев;
- много родители с деца на трибуните (наблюденията ми са за тази към ул. "Н. Вапцаров");
- мощно включване от Германската колония във Варна - пред мен група от десет и повече немскоговорящи студенти от МУ си купиха билети и влязоха на стадиона;
- добрата игра на нашите до 4:0.
Негативите:
- Китанов;
- минути след края на мача, на "Железкова" се разминах със Стефан Богомилов. По всичко личеше, че голмайстор номер едно в историята на Черно море ОЧЕВИДНО не е бил на стадиона. Препоръката ми към ръководството на клуба (или този, който чете тук и им снася) - час по-скоро издирете всички ветерани и им ГАРАНТИРАЙТЕ място на трибуните!!!
Ами, това е :) Хубав уикенд, Черноморци!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот 'enki' » 06 окт 2018 10:08

bsz1916 написа:
'enki' написа:Браво на М.Минчев! Ето такива юноши заслужават да играят и да са титуляри за Черно Море.
Китанов според мен внесе напрежението в защита този мач. Той се намира в отчайваща форма. Бавен, колеблив, неориентиран. Просто приканваше играчите на Верея да вкарат гол. В никакьв случай не трябва той да е титуляр. Ще трябва да инвестираме доста в него, за да му вьрнем обратно формата. Не сьм сигурен, дали той го заслужава и да пренебрегнем Дюлгеров и Дичевски.

И защо да инвестирате в Китанов , след като той е собственост на Микре -- Юнайтед и е пратен при вас под наем за 2 - 3 месеца точно с тая цел -- да си възвърне формата и да си го върнат обратно ?

Според мен единственото логично обяснение при Китанов е, че той е спряган да се врьща при нас. Просто не виждам друго смислено обяснение, той да се пуска в игра. Не вярвам ЦСКА-София да имат повече интерес кьм него. Аз сьм потресен направо в каква форма се намира. Ние, който и крехьк юноша да бяхме сложоли на вратата в този мач, щеше да се представи далеч по-сигурно и авторитетно. Аз при всяко негово отиграване с крака или пьк при тяхна атака, изтрьпвах. Нямам нищо против Китанов и щях да се радвам, ако в негово лице бяхме намерили стабилния вратар, който тьрсим, но той е много много далече от истината.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот КироВарна » 06 окт 2018 11:19

Мачът както rodman отбеляза, имаше добри и лоши страни!!!Добрата игра до 70 минута показа, че имаме потенциал и отбора може да се развие!!!Немските студенти, показват че в град като ВАРНА, има надежди новият стадион да се пълни(ако някога бъде построен)!!!Добрата игра на постоянния вече фактор в отбора МАРТИН МИНЧЕВ и връщащия добрата си форма МАРТИН КОСТАДИНОВ, също ме кефят здраво!!!Кой играл добре, кой лошо......кой млад, кой стар, но сред титулярите имаше четири рожби на нашата школа!!!Не са много отборите в Първа лига, които могат да се похвалят с нещо подобно!!!Да не говорим за водещите!!!Лошото беше, че след извършените смени се смени и облика на отбора!!!Затова, аз бих се върнал към старата максима "Всяко зло, за добро"!!!С оглед представянето на влезлите, като резерви футболисти могат да се направят изводи, кой какъв е........кой какво може и кой колко се напряга!!!Състава се поизбистря, но още много трябва да се подобрява!!!ИЛИАН ИЛИЕВ беше голям като футболист, а е голям и като треньор!!!Основното обаче е, че е голям човек и много държи на мъжките постъпки и мъжкото държане!!!Това, е прекрасно и е много правилно!!!Но светът за съжаление, далече не е съвършен!!!Доста често, някои от хората към които се отнасяме с доверие не го оправдават......и ни подвеждат!!!Затова аз мисля, че не бива да се тръгва в посоката.........той е добро момче, той може, той ми обеща!!!Това е професионален клуб и е крайно време, да се действа само от гледна точка на професионалните отношения!!!Който върши това за което му се плаща, да бъде поощряван!!!Който не показва старание и не се раздава да си ходи!!!Не може да се обсъжда дали ГЕОРГИ ИЛИЕВ, да играе още един сезон с оглед на неговата напреднала футболна възраст.......а младите, които влизат на негово място да се излагат като кифладжии!!!Никога не плюя своите, но влезлите вчера смени свалиха нивото на отбора с две нива!!!Ако ще се работи върху психиката на футболистите, да се назначи психолог.......който си разбира от работата и знае как да подобри нещата!!!Ако ще се продължава с хора, който не знаят защо са в клуба и какви функции изпълняват......тогава да се търсят футболисти, които са пердета и нямат нужда от психолог!!!Нямам намерение да давам акъл, но имам мнение и си го казвам, без да ангажирам никого!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот sandi74 » 06 окт 2018 11:23

Аре честита победа,моряци :idea: :!: ;) Не лошо играхте и заслужено победихте ама сигурно видяхте че точно този отбор на Верея с точно тези изпълнители е на ниво 5-8 място в югоизточната В група а пък ви набутаха без усилие 2 парцала :!: :idea:Че вратари нямате е ясно-нито Китанчето нито Благо Македжийчето стават за нещо и трябва на момента да бъдат изгонени от отбора ви.И двамата са абсолютни бездарници и инвалиди ама какво дирят на Тича едва ли и вие феновете и И.Илиев и ръководството ви точно знаят :idea: В защита сте страшна дантела и абсолютна гола вода-по петица от Септември и Лудогорец и 2 парцала снощи отново допуснати с абсолютна лекота,бездарие и безхаберност.Стряскащо и позорно е това.Успех ви желая и дано успеете да влезете в шестицата а за там конкуренти са ви пловдивските отбори,Славия,Етър и Витоша.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Верея/ 5.10 петък 20.00

Мнениеот blue avalanche » 06 окт 2018 13:34

rodman написа:Думите на Илиян Илиев след мача казват много, особено "...всеки удар към вратата ни е гол...". Така че нека оставим треньори и футболисти да си вършат тяхната работа :)

Не знам кой как я върши тази "работа", ама Илиан Илиев тези думи ги казва вече след ВСЕКИ мач. :mrgreen: И не му се вижда края...
Ил.Илиев ЛИЧНО е отговорен за привличането на слабака Китанов и поставянето му на вратата. Така, че неговите думи се отнасят за самия Илиев. ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта