6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот Iceberg » 24 авг 2018 22:22

KIL написа:
greenpeak написа:Косьо, удари една бира и трети да вкараме.


На ракия съм,пич! Не пия бира. Бавно си къркам питието. АЙ' ,МОРЯЦИ! :mrgreen:


Аз викам, да не допускаме първи и всичко ще е наред. Пък Косьо, ти си пий ракийката все така бавно за наш късмет.. и така до края! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот КироВарна » 25 авг 2018 08:56

Хубава и навременна победа!!!Браво на момчетата, браво на ИЛИАН!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот Vladislav » 25 авг 2018 09:56

Ами... бихме Световния шампион, Галактическия любимец и т.н.. С оглед качеството на футболистите и треньора- нормален резултат. Като гости играем много по- добре и ако не беше съдийското творчество в мачовете с Левски и Етър щяхме да сме със 100% актив. Снощи... след 15 минута пълен контрол на мача и никакво съмнение в превъзходството ни.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот ticha i vladislav » 25 авг 2018 10:32

Добра и закономерна победа.Не ни ли вкарат до 19 минута,знам че няма да загубим мача.Фенуш и Ндогала могат много много повече.Кики похвално успя да изкара цели 70 минути,макар че след 50-та вече гледаше дали няма да се сети някой да го смени.За втори мач се кефя на Миро Енчев,с превързана глава с голямо желание за доказване докрай,с отлично взаимодействие с Пламен Димов.. Потвърди се, че най-добрият трансфер в Черно море това е Илиан Илиев-истински Моряк.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот 'enki' » 25 авг 2018 13:05

Хмм май нещата не са талкова зле. Добьр мач вчера. Направихме доста хубави атаки, контролирахме мача през доста голяма част от времето. Втори мач без да ни отбележат гол. Поредно много добро влючване на М.Енчев, с него защитата ни иглежда много по-солидна. Добре си партнират с Пл.Димов. Определено играем по-добре като гости и в ситуации, когато не трябва да водим играта. Много важна психологическа победа, която да ни даде нужното самочувствие да влезем добре в мача срещу Витоша и да успеем да ги пречупим бьрзо.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 авг 2018 16:01

Много добър мач направихме с изключение на първите 20 минути, когато Локомотив владееха инициативата и удариха 2 греди. Много добър и красив гол на Партик Андраде, след този гол взехме инициативата в мача и доминирахме до края , вкарахме втори гол и изтървахме още положения. И като игра , и като резултат това беше най-добрия ни мач от началото на сезона. Надявам се в следващите мачове да продължаваме да подобряваме представянето си.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Локо Пд - Черно море/ 24.08 петък 21.00

Мнениеот Кролик » 27 авг 2018 09:22

Явно аз имам доста по-високи очаквания от професионални футболисти. Все си мисля че като поемаш топката, тя не трябва да се удря като в дърво и да отскача. След като всеки ден тренират заедно, защо аджеба имахме поне 2 атаки, в които се подава в коридор и съотборника ти не се сеща да тръгне ? Какво точно тренират тези професионалисти ?
Хич ни няма, Локото се биха сами .... Силно се надявам аз да греша и да не съм прав ! Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта