5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот violetovgeneral » 19 авг 2018 00:42

Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот sandi74 » 19 авг 2018 08:58

violetovgeneral написа:Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!

Перфектен и почти прекрасен футбол демонстрират нашите дървари и ботушари.Просто толкова си могат а ние като истински ценители,естети и мазохисти просто му се наслаждаваме :lol: :mrgreen: ;)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 авг 2018 13:53

Получи се борбен мач , в който имаше малко положения и като цяло резултатът е закономерен. Все пак равенството е далеч по-добре от загуба. Може би целта на Илиан е да изградим на първо място здрава защита, защото добрата защита до голяма степен печели мачовете. Дано в следващите мачове да подобряваме представянето си.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот KIL » 19 авг 2018 21:40

violetovgeneral написа:Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!


Значи просто не си моряк! Гледай си Европата,не коментирай тук и не стъпвай на Тича! "Специалисти" и "треньори" при нас с лопата да ги ринеш... 'Ба си... АЙ' ,МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот violetovgeneral » 19 авг 2018 23:27

Добре,както кажеш.Не съм МОРЯК. И ДА ЩЕ СИ ГЛЕДАМ ЕВРОПАТА,ТАМ ПОНЕ НЯМА ДА ЗАСПЯ!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот violetovgeneral » 19 авг 2018 23:39

KIL написа:
violetovgeneral написа:Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!


Значи просто не си моряк! Гледай си Европата,не коментирай тук и не стъпвай на Тича! "Специалисти" и "треньори" при нас с лопата да ги ринеш... 'Ба си... АЙ' ,МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:

Между другото...Мога да ти напиша много ,но ти си кон с капаци и едва ли би разбрал...Пий си питиетата и надувай мегафона ...

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот КироВарна » 22 авг 2018 10:31

violetovgeneral написа:Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!

Виждам, че си доста компетентен и много разбираш от футбол!!! Обичаш и удобствата, защото е удобно да се пльоснеш на диванчето и да гледаш европейски футбол от нормалните евро държави!!! Ние не сме евро държава и основната разлика е именно заради такива като теб!!! Защото европейците си подкрепят отбора, в каквото и състояние да е.......в която и дивизия да се намира!!! Защото клубът е част от твоя град, част от твоята идентичност и трябва да бъде част, от твоя живот!!! Ако не е така, стой си на диванчето.......ще спестиш онези 6 лева, дето ти се свидят!!! Ние ще сме на ТИЧА, защото знаем........че само така ЧЕРНО МОРЕ ще го има и през следващите 100 години!!!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1515
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Берое/ 17.08 петък 20.45

Мнениеот moreto vn » 22 авг 2018 19:25

КироВарна написа:
violetovgeneral написа:Сега ,когато започнаха първенствата у нормалните евро държави,ами извинявам се,но не мога да гледам нашето.А и да искаш 6 лева ,простете ми ,но няма да ги дам.Аз не плача,вече няма сълзи.
Понякога ми идва да ви кажа-гледайте всичко,освен бг първенството...УЖАСНО Е!

Виждам, че си доста компетентен и много разбираш от футбол!!! Обичаш и удобствата, защото е удобно да се пльоснеш на диванчето и да гледаш европейски футбол от нормалните евро държави!!! Ние не сме евро държава и основната разлика е именно заради такива като теб!!! Защото европейците си подкрепят отбора, в каквото и състояние да е.......в която и дивизия да се намира!!! Защото клубът е част от твоя град, част от твоята идентичност и трябва да бъде част, от твоя живот!!! Ако не е така, стой си на диванчето.......ще спестиш онези 6 лева, дето ти се свидят!!! Ние ще сме на ТИЧА, защото знаем........че само така ЧЕРНО МОРЕ ще го има и през следващите 100 години!!!

+1913 Играта ни е колеблива,но въпреки това ми е,много по вълнуващо да гледам и подкрепям моряците,от колкото да се кефя на някакъв чуждестранен отбор!Само Черно море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта