3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2018 19:45

....тоя мач можеше да го обърнем с по-добра тактика! ама не знам какво е състоянието на играчите, на Ради Василев особено ....сега като го мислих мача ми се струва, че при тая сгъстена отбрана на Септември и непрестанни центрирания ...тоя Жоржиньо на полувремето трябваше да бъде сменен с Ради Василев, който вкара не малко голове с глава! за точно такива мачове много полезен щеше да бъде и Марек Кузма, но как да е ....и Ради Василев става ...може би Божилов и той в наказателното и да играем с двама нападатели да скачат, да играят с глава и да става суматоха! единствения ни гол стана с глава! просто много добре бяха наредени и твърде назад Септември и по друг начин нищо не се получаваше! в такъв случай, за да имаме успех трябваше нещо такова да пробваме... с двама човека да скачат там и квото стане :roll:

но ако тоя Жоржиньо така ще играе, защо Йосков не е в групата...... и защо е в Черно море?! :evil: :evil:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот ticha i vladislav » 05 авг 2018 22:23

damyanov1963 написа:Айде, Честито!
Поздрави от Ники Митов!
Великия треньор Илиянчо в рамка да си го Сложите!
[offtopic]Толкова мача ви провали, вие си го хвалехте, а иначе сте големи разбирачи на футбол с претенции за голям отбор![/offtopic]

Поздрави от Илиан Илиев,много обича Левски,но да го бие където го хване.Ние имаме тренъор Моряк ,а това значи всичко!Черно море го е имало преди Левски ,ще го има и след като Пеевски ви фалира съдийското подуенско отборче.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Кролик » 06 авг 2018 09:23

Не знам какво харесахте в играта ни в София срещу Левски. Не гледах мача със Септември, но резултата не ме учудва. Играта ни е бездушна с липсва на синхрон в линиите. Съдиите са ни най-малкото зло. Липсва класа ! Нямаме класни играчи, които да поведат отбора.
П.с.: нека вечните евро надежди да си гледат в техния двор (да не кажа нещо друго, че много се обиждат)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот ralimavridov1 » 07 авг 2018 12:58

Здравейте, и аз да се изкажа.
Не знам по каква причина, но след връщането на обновения ТИЧА, спрях да ходя на мачове с удоволствие, да не говорим, че изобщо вече не ходя. След като на няколко пъти си тръгвах разочарован още преди края си казах, че тази работа не е за мен.
Вече даже и репортажи отбягвам да гледам...
За мен всичко започна от момента в който го изгониха...
Късметлия, алкохолик и не знам си какъв, но в негово присъствие отборът винаги е имал дух.
Феновете го мразеха, обичаха, псуваха, но нещата бяха някак живи.
Сега даже не мога да ги напсувам, от безразличие.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот ogrizko » 07 авг 2018 13:01

накрая да не се разменим с Царско село :oops: :oops: :oops:
Изображение

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот bsz1916 » 07 авг 2018 16:18

ralimavridov1 написа:Здравейте, и аз да се изкажа.
Не знам по каква причина, но след връщането на обновения ТИЧА, спрях да ходя на мачове с удоволствие, да не говорим, че изобщо вече не ходя. След като на няколко пъти си тръгвах разочарован още преди края си казах, че тази работа не е за мен.
Вече даже и репортажи отбягвам да гледам...
За мен всичко започна от момента в който го изгониха...
Късметлия, алкохолик и не знам си какъв, но в негово присъствие отборът винаги е имал дух.
Феновете го мразеха, обичаха, псуваха, но нещата бяха някак живи.
Сега даже не мога да ги напсувам, от безразличие.

Ами вие всички успехи които сте постигнали през последните поне 15 години са все под негово ръководство -- без нито едно изключение ( Ако става въпрос за същия треньор , за когото се сещам в момента ) .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот sin4ec » 07 авг 2018 20:39

Кролик написа:Не знам какво харесахте в играта ни в София срещу Левски. Не гледах мача със Септември, но резултата не ме учудва. Играта ни е бездушна с липсва на синхрон в линиите. Съдиите са ни най-малкото зло. Липсва класа ! Нямаме класни играчи, които да поведат отбора.
П.с.: нека вечните евро надежди да си гледат в техния двор (да не кажа нещо друго, че много се обиждат)

В София нищо не играхте, но тренерът ви правилно е забелязал, че Белаид не си покрива хората и се получи. Подценихте ДИТ и ви попиляха. Нормални неща са това-случват се навсякъде... ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Кролик » 08 авг 2018 09:59

sin4ec написа:
Кролик написа:Не знам какво харесахте в играта ни в София срещу Левски. Не гледах мача със Септември, но резултата не ме учудва. Играта ни е бездушна с липсва на синхрон в линиите. Съдиите са ни най-малкото зло. Липсва класа ! Нямаме класни играчи, които да поведат отбора.
П.с.: нека вечните евро надежди да си гледат в техния двор (да не кажа нещо друго, че много се обиждат)

В София нищо не играхте, но тренерът ви правилно е забелязал, че Белаид не си покрива хората и се получи. Подценихте ДИТ и ви попиляха. Нормални неща са това-случват се навсякъде... ;)


За съжаление "нормалните неща" взеха да си стават традиция, малко като при вас с евро изявите ... а на това дето го играем в България даже му викаме футбол ...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот КироВарна » 08 авг 2018 16:24

sin4ec написа:
Кролик написа:Не знам какво харесахте в играта ни в София срещу Левски. Не гледах мача със Септември, но резултата не ме учудва. Играта ни е бездушна с липсва на синхрон в линиите. Съдиите са ни най-малкото зло. Липсва класа ! Нямаме класни играчи, които да поведат отбора.
П.с.: нека вечните евро надежди да си гледат в техния двор (да не кажа нещо друго, че много се обиждат)

В София нищо не играхте, но тренерът ви правилно е забелязал, че Белаид не си покрива хората и се получи. Подценихте ДИТ и ви попиляха. Нормални неща са това-случват се навсякъде... ;)

Какво, колко и как сме играли в София е въпрос на обстоен анализ.......естествено от специалисти!!!ИЛИАН ИЛИЕВ беше забелязал не само Белаид, но и доста други подробности!!!Отборът беше правилно подреден и вкара два гола!!!Дотук с нормалните неща в този мач........защото е нормално, треньора да направи всичко възможно неговия отбор да спечели!!!Нормално ли е обаче, съдията да прави всичко възможно,другият отбор да спечели......или поне да изравни!!!Това е, най сбърканото в родния футбол.......че нещата не се решават в честна игра!!!В мачове, като този с Витоша всичко е ясно!!!Хората дойдоха, играха, надиграха ни, излъгаха ни (пет пъти) и ни направиха за смях!!!Но когато мачът свърши, по добрият отбор получи поздравления и аплодисменти!!!Това отличава най интелигентната публика в България (имаше такава класация), от долните измекяри дето се радват на подарени точки!!!Ние сме паднали......вярно е!!!Загубата беше срамна......вярно е!!!Но ще се вдигнем и ще продължим!!!Никой няма да ни пробутва напред!!!Ще играем колкото можем!!!И няма да се предаваме!!!Моряците умират, но не се предават!!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот sin4ec » 09 авг 2018 19:51

Кролик написа:За съжаление "нормалните неща" взеха да си стават традиция, малко като при вас с евро изявите ... а на това дето го играем в България даже му викаме футбол ...

Е, да...наистина трагедията е там, че на това му викаме футбол. Бавно, грозно. С по няколко докосвания при всяко поемане, аз не знам тези футболисти уплашени ли са, толкова ли си могат. Абе направи нещо нестандартно, нещо красиво- я отиграване, я финт, да се зарадват тези хора по трибуните !
Забрави. Мъка, кюскане на топката, безкрайно връщане назад, то направо да ти се приреве, като ги гледаш. Еден Азар с три елементарни финта връзва на фльонга защитата на съперника. Тези финтове се учат в детските школи, със сигурност играчите ни ги владеят. Защо не ги ползват, а се мъчат с чукване напред да преодолеят защитника, нямам никакво обяснение...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта