3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот thisisthelife » 05 авг 2018 01:54

В контролните мачове преди сезона юношите ни в лицето на Янчев, Томбак, Минчев, Йорданов, Дюлгеров, Касабов, Йосков се представиха къде по-добре от всякакви набедени футболисти. Да питам къде са тези момчета? Касабов и Йосков вкарваха редовно - единият е в Балчик, а другият смъртна резерва. Янчев и Томбак показваха стабилни игри, а дори май не са попадали и в резервите до сега. Дюлгеров и Дичевски бяха по-стабилни от Макенджиев, но последният няма кой да го мръдне. Уж щеше да се разчита на юношите, да им са даде шанс.... Трънки. Няма как да се изкара комисионна от тях, затова се наслаждавайте на Кононговци, Жоржиньовци, Пламен Димовци, Ндонгали, Огняновци, Кикита, Зехировци и всякаква такава паплач, която я разкатават с 1:5 на Тича. Още чакам логично обяснение как така Костадинов изведнъж взе да се контузва с пристигането на Илиев.... На мен ми е ясно де - трябва да играе негрото с номер 41, белким някой се излъже да го вземе.
Truth is hate for those that hate the truth.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот sandi74 » 05 авг 2018 08:28

И.Илиев е супер страхлив и слаб треньор.Къде ли не се е провалил ама не е виновен той ами тези които са го назначили :idea: Иначе е супер срамно и обидно Жадния да те пори като риба и да те бие насред Варна като шкембе у довар и като тъпан на селска сватба.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот КироВарна » 05 авг 2018 08:31

Очевидно е, че трябва всичко кардинално да се промени!!!Няма по подходящ човек от ИЛИАН ИЛИЕВ за треньор на ЧЕРНО МОРЕ!!!Кадърен, мислещ и амбициран!!!Свързан дълбоко с този отбор!!!Това е единственото, което имаме в момента!!!За да се побеждава във всеки спорт е нужен хъс!!!Не виждам такива футболисти в нашия отбор!!!Единствен ДАНИЕЛ ДИМОВ играеше по настървено, но той си тръгва и оставаме съвсем оголени в защита!!!Средната линия също е без всякаква агресия и естествено от това проблемите отзад стават още по трагични!!!Всички футболисти на ЧЕРНО МОРЕ трябва да имат нагласата, че ако играят, ще живеят добре........а ако не играят, ще бъдат санкционирани по всички възможни линии и параграфи!!!Това е работа на ръководството!!!Със сегашното безразличие, трудно ще се получат нещата!!!Вярно е, че отборът е обезпечен и всичко договорено се получава на секундата..........но според мен, това не е достатъчно!!!Обикновено отборите в България имат финансови проблеми и собственици, които имат желание за спортни успехи и всестранен напредък!!!При нас е обратното!!!Ама точно обратното!!!Всичко е обезпечено, но няма кой да обърне внимание на детайлите.......които може да изглеждат дребни, но са много важни!!!Няма кой преди мач да влезе в съблекалнята и да каже две думи на кръст.......да обещае нещо, да ги мотивира!!!Няма и кой да влезе в съблекалнята след загуба, да скръцне със зъби, да се намръщи и да ги накара да се почувстват отговорни!!!Не е само това,разбира се!!!Свикнали сме, все тимаджиите да обвиняваме.........но хората, каквото са обещали го дават!!!Ако се работи здраво и се надгражда над финансовата подплата........резултати могат да се постигнат!!!Много хора от други отбори, дето не са получавали пари от Нова година биха казали "Да ви имам проблемите".........и ще са прави!!!Проблемите са много и никак не са дребни!!!Основното е в сърцата!!!Едно време се говореше, колко трудно се играе на "ТИЧА" поради прословутия моряшки дух!!!Къде е сега този дух?Мамини детенца, дето не могат два паса да вържат и краката им се плетат от притеснение!!!Публиката им беше виновна, че ги плюела!?Сега никой не ви плюе!!!Имате пълна и безрезервна подкрепа!!!Ами да слезем ние и да играем......поне желание ще имаме!!!А вие да си получавате заплатките само.......дрисльовци!!!Никога, не съм казвал нищо лошо срещу някой от нашите......но когато някой е дрисльо, какво да му кажа?И не е само днешния мач.......срещу Враца си бяхме същите!!!Ако си бяха вкарали онези 4-5 чисти положения, пак отивахме на същия резил!!!ИЛИАН мъдро не освободи много хора, за да формира ядро и да не се налага всичко да се учи и напасва наново!!!Според мен много от футболистите получиха, повече шансове отколкото им се полага!!!Не искам да назовавам имена, защото не е моя работа!!!Аз просто цяла нощ не съм спал, което е съвсем естествено след такава загуба!!!Искам в ЧЕРНО МОРЕ футболисти, които след загуба също няма да спят!!!Ние от трибуните сме преживели много тежки моменти, но винаги сме на линия!!!Искаме в състава адекватни хора!!!Рязане до кокал!!!Ако ще падаме, по терена трябва да останат кръв и кожа.......не редки говна!!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Onq » 05 авг 2018 08:47

Господинът от Приселци за пореден път доказа, че не е никакъв мотиватор. Не може футболистите да са дрисльовци, а той идеален за треньор. Всички бг треньори са едни и същи некадърници и лъжци. Всеки път с клишетата:
" Искам да си подаваме топката, да я свалим на земята и да я владеем повече"
" Юношите са бъдещето на отбора, но между мъжкия и младежкия футбол има голяма ралика. Да не бързаме, да не и провалим кариерата!"
Следва цял сезон кюскане на топката и нито един юноща в титулярния състав и по един макс в групата.
Дали ще се казва Георги, Никола, Емануил или Илиан, няма никакво значение. Тотото върви, юношите стареят в Балчик и в Добрич, а феновете вече ги няма

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот sandi74 » 05 авг 2018 09:11

Onq написа:Господинът от Приселци за пореден път доказа, че не е никакъв мотиватор. Не може футболистите да са дрисльовци, а той идеален за треньор. Всички бг треньори са едни и същи некадърници и лъжци. Всеки път с клишетата:
" Искам да си подаваме топката, да я свалим на земята и да я владеем повече"
" Юношите са бъдещето на отбора, но между мъжкия и младежкия футбол има голяма ралика. Да не бързаме, да не и провалим кариерата!"
Следва цял сезон кюскане на топката и нито един юноща в титулярния състав и по един макс в групата.
Дали ще се казва Георги, Никола, Емануил или Илиан, няма никакво значение. Тотото върви, юношите стареят в Балчик и в Добрич, а феновете вече ги няма

Aма вие верно ли още чакате и се надявате точно този супер страхлив и набеден треньор да налага юноши и млади момчета.Явно наистина нищо не разбирате от футбол ако наистина е така.Надежда всчка тука забравете :idea: Тоя ще заложи по-скоро на 45-50 годишни и на ментета които са изгонени от къде ли не отколкото на нещо друго.Бита карта е треньорчето ви и колкото по-скоро ТИМ го разкара толкова по-добре за отбора ви.Факт.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот greenpeak » 05 авг 2018 09:32

Mathias_Coureur написа:Имам неприятното усещане , че този мач футболистите ни играха симулативно . Футболистите май бойкотират Илиан и искат да го изгонят!


Стига си писал глупости бе!
Имал бил усещане.
Аз пък имам усещане, за простотията ти!
Няма ли кой да го разкара този от форума?

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 05 авг 2018 10:34

greenpeak написа:
Mathias_Coureur написа:Имам неприятното усещане , че този мач футболистите ни играха симулативно . Футболистите май бойкотират Илиан и искат да го изгонят!


Стига си писал глупости бе малоумник!
Имал бил усещане.
Аз пък имам усещане, за простотията ти!
Няма ли кой да го разкара този от форума?

А какво да мисля след тази съмнително слаба игра и след 1:5? Просто си изказах мнението, нищо повече. ОК не бъди съгласен, ок обори това което съм написал,но да призоваваш и към цензура и да обиждаш други потребители вече е прекалено , не сме в комунизма, когато трябваше всички да мислим еднакво .
Последна промяна от Mathias_Coureur на 05 авг 2018 12:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот jembajemba » 05 авг 2018 10:45

greenpeak написа:
Mathias_Coureur написа:Имам неприятното усещане , че този мач футболистите ни играха симулативно . Футболистите май бойкотират Илиан и искат да го изгонят!


Стига си писал глупости бе малоумник!
Имал бил усещане.
Аз пък имам усещане, за простотията ти!
Няма ли кой да го разкара този от форума?


Е такива като тебе са много отворени, ама май само по форумите

Потребителски аватар
Green_White
Мнения: 30
Регистриран на: 17 май 2011 12:59
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Green_White » 05 авг 2018 11:48

Гледах обстоен репортаж. Мача е съмнителен . Не знам дали е черно тото , симулативна игра , бойкот или всичко заедно , но трябва да се разследва .

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот 'enki' » 05 авг 2018 12:34

Добре Илиан Илиев има определено вина за сегашното ни сьстояние, спор няма. Най-малкото защото той направи подготовката, селектира отбора и сьответно избра сьстава за този мач. Аз искам обаче да попитам, кога най-накрая нашият капитан ще поеме вината. Той беше в сьстава когато влязохме в 6та и записахме много лоши игри и резултати, той беше неизменен титуляр целия минал сезон, както и в мачовете досега. През всичкото това време ние нямаме никакви резултати. Кьде сме трьгнали с халф на 37 години? Какво очакваме и какви цели гоним? Ами ние сме толкова тромави и предвими в средата, че дори и на отбори като Ботев Враца и Септември не им е трудно да ни разгромят на контри. Ние губим такива лесни топки в средата на терена и после с тази нашата бавна и неориентирана защита, иди поправяй грешката. Аз сьщо мисля, че нито Д.Димов, нито Божилов са ни проблемите. Напротив според мен това са играчите, които все още дьржат отбора да не се сгромоляса тотално.
А относно това да играем с юношите, е тогава наистина ще изпаднем. Колкото и да ми е неприятно, нашите юноши са на ниво Б група. Освен Г.Илиев, Д.Димов и Китонов никой друг не успял да се наложи в отбор от А група за последните близо 20 години. Какво повече да си говорим.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта