2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 01 авг 2018 09:24

luxorus написа:Нищо ново.Цял мач Кабака свири тънко за Левски.Където можа ги подпря.За техния гол по Диема изглеждаше чиста засада.Истината е че с два удара цял мач бяхте на минута от победата,но Макенджиев(много слаб) и ония черния осраха пейзажа.Поздравления,всяка точка взета от Туморите на БГ футбола,носи неистова радост за изстрадалия народ!

Макенджиев че е слаб- слаб е. Че нямаше работа да ходи там- нямаше. "Черния" няма никаква вина- той беше блъснат в гръб (както малко преди това в същата ситуация и Димов), загуби равновесие и въпреки всичко сигурно щеше да отиграе ако не го беше пресрещнал вратаря. И още нещо- нито ударите бяха два, нито корнерите- един. В никакъв случай не сме се окопавали. Не смятам и че онези освен гредата имаха някакво друго толкова чисто положение. А чисто футболно, създадено с комбинация- нямаха нито едно. От този им отбор ако се извади Обертан стават като Верея в сегашното им състояние.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4214
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот LoveAndPeace » 01 авг 2018 14:04

КироВарна написа:
LoveAndPeace написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!

Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

Извинявай за закъснението........след мача, веднага трябваше да пътувам и не можах веднага да "излезна и да кажа" "Видяхте ли бях прав"!!!А кой е "тъпо парче" и "женски атрибут".........можем да направим справка измежду прекалено самоуверените (както винаги) нещастници!!!Вземете във Враца пак Кабака да ви спасява........или този път ще е сватбарина?От два мача, сте вкарали три подарени гола.......защото и в Пловдив не ви вдигнаха явна засада!!!Ако се извадят подарените ви две точки там и една на Герена, реално имате 1 точица(словом една точица)!!!Ако Вадуц участваха в българската Първа лига.......биха се справили, далеч по добре!!!При това, честно за разлика от вас!!!!


Явни засади :lol: :lol: :lol: Тези явни засади за които са нужни 25 повторения и пак не е ясно засада ли е или не е :) такива са ти явните засади. Виж фаула преди гола за 2:2 е явен. За него спор не би и не може да има.
Но не е проблем на Левски ниското ниво на българските съдии. Защото последните 10 години грешките на съдиите по-често са в ущърб от колкото в полза на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 01 авг 2018 15:07

Никой не казва че проблема е във футболистите, треньорите и т.н. на Левски. Ако футбола ни е зле, то съдиите ни са поне десет левъла надолу. Надупени, наведени да слугуват. И не е проблема в една или две грешки (всеки греши). Само че защо всичко е в една посока? Предния кръг на онзи потурняк ръката му в естествено положение на половин метър над главата... айде по- сериозно. Ако беше в другата посока сигурно и червения картон вече щеше да държи. И обяснението... видиш ли понеже нашите играчи не спорели означавало че няма фаул. Сигурно да го пребият е трябвало, защото за тази ситуация им извади два картона, а Илиан си заработи глобичка... ей така да се почерпи "мокета"

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Ron Jeremy » 01 авг 2018 16:46

Защото последните 10 години грешките на съдиите по-често са в ущърб от колкото в полза на Левски.

печелиш златна малинка за това изречение , аз за по-рязан отбор от Лески не се сещам :) :) :) :) :)
ex Popeye

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КироВарна » 01 авг 2018 21:13

LoveAndPeace написа:
КироВарна написа:
LoveAndPeace написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!

Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

Извинявай за закъснението........след мача, веднага трябваше да пътувам и не можах веднага да "излезна и да кажа" "Видяхте ли бях прав"!!!А кой е "тъпо парче" и "женски атрибут".........можем да направим справка измежду прекалено самоуверените (както винаги) нещастници!!!Вземете във Враца пак Кабака да ви спасява........или този път ще е сватбарина?От два мача, сте вкарали три подарени гола.......защото и в Пловдив не ви вдигнаха явна засада!!!Ако се извадят подарените ви две точки там и една на Герена, реално имате 1 точица(словом една точица)!!!Ако Вадуц участваха в българската Първа лига.......биха се справили, далеч по добре!!!При това, честно за разлика от вас!!!!


Явни засади :lol: :lol: :lol: Тези явни засади за които са нужни 25 повторения и пак не е ясно засада ли е или не е :) такива са ти явните засади. Виж фаула преди гола за 2:2 е явен. За него спор не би и не може да има.
Но не е проблем на Левски ниското ниво на българските съдии. Защото последните 10 години грешките на съдиите по-често са в ущърб от колкото в полза на Левски.

Виж какво драги.......Ти си човекът, който използвайки доста некрасиви думи, като "тъпо парче" и "женски атрибут", питайки дали след мача пак ще се изкажа!?Аз съм на линия след този мач, както и след всеки мач на моят любим отбор ЧЕРНО МОРЕ!!!Ставаше въпрос, че пак ще ви подпират и аз стоя зад думите си!!!Ако ти не си "тъпо парче" и "женски атрибут", кажи ясно и точно.......спаси ли ви продажника Кабаков?Кажи също нормално ли е в два поредни мача, между два отбора......да свири един и същ рефер, с доказано нисък морал?Можеш също да кажеш защо същия този мизерник свири 3 от последните 5 мача на Левски?Относно грешките на съдиите в ущърб на Левски.......смешките ги пиши в някоя друга тема!!!Като особено комична ти препоръчвам темата пусната по повод отказа на Милан да играе с вас!!!В темата се говори нещо за "достойнството на левскарите".......е това вече е истинска смешка!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 01 авг 2018 22:08

КироВарна написа:
LoveAndPeace написа:
КироВарна написа:
LoveAndPeace написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!

Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

Извинявай за закъснението........след мача, веднага трябваше да пътувам и не можах веднага да "излезна и да кажа" "Видяхте ли бях прав"!!!А кой е "тъпо парче" и "женски атрибут".........можем да направим справка измежду прекалено самоуверените (както винаги) нещастници!!!Вземете във Враца пак Кабака да ви спасява........или този път ще е сватбарина?От два мача, сте вкарали три подарени гола.......защото и в Пловдив не ви вдигнаха явна засада!!!Ако се извадят подарените ви две точки там и една на Герена, реално имате 1 точица(словом една точица)!!!Ако Вадуц участваха в българската Първа лига.......биха се справили, далеч по добре!!!При това, честно за разлика от вас!!!!

Явни засади :lol: :lol: :lol: Тези явни засади за които са нужни 25 повторения и пак не е ясно засада ли е или не е :) такива са ти явните засади. Виж фаула преди гола за 2:2 е явен. За него спор не би и не може да има.
Но не е проблем на Левски ниското ниво на българските съдии. Защото последните 10 години грешките на съдиите по-често са в ущърб от колкото в полза на Левски.

Виж какво драги.......Ти си човекът, който използвайки доста некрасиви думи, като "тъпо парче" и "женски атрибут", питайки дали след мача пак ще се изкажа!?Аз съм на линия след този мач, както и след всеки мач на моят любим отбор ЧЕРНО МОРЕ!!!Ставаше въпрос, че пак ще ви подпират и аз стоя зад думите си!!!Ако ти не си "тъпо парче" и "женски атрибут", кажи ясно и точно.......спаси ли ви продажника Кабаков?Кажи също нормално ли е в два поредни мача, между два отбора......да свири един и същ рефер, с доказано нисък морал?Можеш също да кажеш защо същия този мизерник свири 3 от последните 5 мача на Левски?Относно грешките на съдиите в ущърб на Левски.......смешките ги пиши в някоя друга тема!!!Като особено комична ти препоръчвам темата пусната по повод отказа на Милан да играе с вас!!!В темата се говори нещо за "достойнството на левскарите".......е това вече е истинска смешка!!!

Не е нормално Путаков да свири два поредни мача Левски- Черно Море. Не е нормално този травестит да свири каквото и да е. Малко са нормалнните неща в нашия футбол. Мога да си представя ако наш съдия вдигне такъв червен като на дълбоките гащи преди малко какво ще му се случи.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Sole » 02 авг 2018 13:54

Какво стана, ръководството внесе ли жалба срещу Тапаков?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КироВарна » 02 авг 2018 19:01

Sole написа:Какво стана, ръководството внесе ли жалба срещу Тапаков?

Трябва да се внесе жалба, против методите на ръководство на футбола в България!!!Защото не е виновен Кабаков!!!Той е дребен жалкар и изпълнител на поръчки!!!Има и други като него......знаем ги всички!!!Преди тях бяха Ст. Генов, Врайков и Каубоя!!!Преди тези пък бяха други, преди другите......още по други!!!Аз поради напредналата си възраст ги помня до Митко Чуков.......съдия и радио коментатор от 60-те години!!!Всички до един блюдолизци и продажници.....верни на ръководната партия и на милицията!!!Винаги е било така и ако нещо не направим, така ще бъде!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта