2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот ogrizko » 21 юли 2018 09:59

Предвид програмата, която имаме, не виждам защо да не почнем 5 от 5 победи сезона ...не, че ще стане ..ама като гледам програмата е възможно :roll:

Тоя мач сигурно нямаше да мисля, че ще го спечелим ..но като се има предвид какво се случва в Левски към момента, а пък и не се знае дали ще бият в 1 кръг ...то почвам да си мисля, че може и да ги бием като гости ...все пак ще видим какво ще стане, важното е да играем добре и да не се плашим като стъпим на Герена :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот W84me » 21 юли 2018 10:28

Откъде тоя оптимизъм? Преди месец и половина не играхте ли пак на Герена? Гледах вчера и едвам се отървахте от загуба вътре от Враца...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот ogrizko » 21 юли 2018 11:12

Ами това, което става в Левски ми вдъхва оптимизъм специално за тоя мач ...кой знае какво още има да се случи :roll: Така че според мен нещата не са ясни ..а пък и тоя обрат дето направихме би трябвало да ни вдъхне самочувствие. Ако Левски падне ще действат леко притеснено ако не им се получат лесно нещата срещу нас.
Изображение

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КАН » 21 юли 2018 11:12

Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1515
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот moreto vn » 21 юли 2018 11:41

КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 юли 2018 12:30

moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.
Хайл Мусолини

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КироВарна » 21 юли 2018 13:25

CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4188
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот LoveAndPeace » 21 юли 2018 14:13

КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!

Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 юли 2018 15:30

Очаквам да се получи интересен мач.Напрежението ще е в Левски , защото те трябва да спечелят на всяка цена този мач, докато при нас няма да има напрежение, и да го загубим не е фатално. Надявам се да коригираме грешките си от мача с Ботев Враца , да заиграем по-добре, по-освободено и да вземем нещо от "Герена".
Прогноза за мача: 1:1
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 юли 2018 15:36

LoveAndPeace написа:...Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

+1: Веднага се сещам за последния мач между двата отбора през март т.г. във Варна (2:3), когато "моряците" играха почти цяло полувреме с човек повече, но (уви) пак загубиха... 8-) Може би тогава извънземните са дали едно рамо на "Левски"!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта