2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Ron Jeremy » 31 юли 2018 06:47

ozzy написа:
thisisthelife написа:Изпуснати 3 точки. Кононго за пореден път разочарова.

Надявам се това да е шега! Няма как да разочарова играч който бяга от първата до последната минута, втори пореден мач с асистенция, а на всичкото отгоре вината за втория гол, като оставим продажника Кабаков на страна, е на бездарния Макенджиев. За втори пореден мач Макенджиев прави безумни излизания опитвайки се да изземе функциите на защитника който може и играе с топката! Ай стига глупости!!! Страхотна игра на моряците, въпреки глупавите грешки и честита подарена точка на Левски!
+1
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот ogrizko » 31 юли 2018 06:57

Интересно! Не го гледах мача ...пробвах малко през нета ама много насичаше и се отказах ......но от това дето гледах като репортажи, явно сме гледали различни мачове!

Не видях да има засада при първия гол на Левски! Футболистът от другата страна в защита очевидно го покриваше.

Не мисля, че съдията е виновен при втория гол на Левски! Първо, нашия като иска да се свири фал срещу него да беше паднал поне.... с това съвсем леко побутване какъв фал да се свири, при положение, че защитника ни остана на краката си! Освен това и не е виновен Кононго, а Макенджиев ...Кононго си овладяваше топката и се изтегляше с нея и Макенджиев му скочи отгоре ...а после тръгна и да го бие почти :shock: Така че абсолютна глупост от нашите в края на мача и по-точно на защитника дето не падна щом иска да му се свири фал (но може би и той е усетил твърде леко побутването, за да се тръшва) ...и на вратаря дето направи уникална щуротия!

Но като цяло браво на нашите ...усещах, че ще го спечелим тоя мач ...и ако не беше тая наша глупост в края на мача си го печелехме, но как да е .....2:2 не е лош резултат на Герена :idea:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 31 юли 2018 08:21

Изпуснахме победата и виновен за това е Кабаков. И то не за първи път. Срещу нас той и любовницата му Маргаритов винаги творят на терена. При първия гол на Левски мисля че нямаше засада. По- далечния сякаш покриваше. От друга страна пък този път от Диема даже не начертаха линия на засадата, което поражда някакви съмнения (въпреки че както видяхме срещу Ботев чертаят рогатоугодно). Абсолютно нарушение при втория им гол. Пламен Димов е избутан в гърба и не може да играе с топката (не е нужно да се пада за да се даде нарушение). След това и Кононго е изблъскан с лакът в гърба. Една ситуация- две нарушения. Тъпаков е гроб. После силен и вилен раздава картони. Новият им треньор вече е наясно, че всеки мач ще го играят с числено предимство. Това си дава комфорт откъдето и да се погледне.
На този дето каза че Илиан мрази Левски в червта си- Илиан те изсра ли че знаеш какво става в червата му? Вас никой не ви мрази, не е нормално да мразиш нещо което те забавлява.

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот pyrwaka » 31 юли 2018 08:22

Sole написа:Левски с Кабаков ще вземат и Купата на ШЛ! Но без съдиите си стигат до....Лихтенщайн.
Вярно ли,че Левски догодина искали пак да играят в Европа :lol:

Вярно е,но този път там ще ги дебне чудовището от Сан Марино- фк Ла Трифиори. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Кролик » 31 юли 2018 09:36

Много красиви голове на Жоро Илиев и №14, браво !
Като цяло не ми хареса как стояхме на терена. Играхме прекалено респектирано и припряно срещу отбор, който имаме претенциите да изпреварим в класирането тази година.
Левски направиха толкова пропуски, че хич не ми се мисли какво щеше да стане ако бяха вкарали по-рано.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 31 юли 2018 09:49

Кролик написа:Много красиви голове на Жоро Илиев и №14, браво !
Като цяло не ми хареса как стояхме на терена. Играхме прекалено респектирано и припряно срещу отбор, който имаме претенциите да изпреварим в класирането тази година.
Левски направиха толкова пропуски, че хич не ми се мисли какво щеше да стане ако бяха вкарали по-рано.
Успех Моряци !

Слагаме настрана драмата, подпиранията и т.н... в този мач имаше няколко футболни неща и единственото от тях, което може да отиде на страната на Левски беше играта на Обертан.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Кролик » 31 юли 2018 10:10

Vladislav написа:
Кролик написа:Много красиви голове на Жоро Илиев и №14, браво !
Като цяло не ми хареса как стояхме на терена. Играхме прекалено респектирано и припряно срещу отбор, който имаме претенциите да изпреварим в класирането тази година.
Левски направиха толкова пропуски, че хич не ми се мисли какво щеше да стане ако бяха вкарали по-рано.
Успех Моряци !

Слагаме настрана драмата, подпиранията и т.н... в този мач имаше няколко футболни неща и единственото от тях, което може да отиде на страната на Левски беше играта на Обертан.

Обертан е безспорна класа за нашето първенство. Левски стояха по организирано, с връзка между линиите. По-често излизаха на стерлкови позиции. Не мога да намеря статистика на ударите към Макенджиев, но ще са поне 7-8.
Според мен нашата игра беше стихийна, с много слаби връзки в линиите. За сметка на това имахме концентрация пред гола! Това най-много ми допадна.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот greenpeak » 31 юли 2018 10:43

Като цяло защитата ни не е О.К., и при такава игра и за в бъдеще ще имаме проблеми.
За вторият гол на Левски, Макенджиев неадекватен (втори пореден мач :oops: ) излиза на 11-тият метър за да се сблъска с Кононго.
****
За мен в мача най-слаб и неадекватен за 64-ри минути игра беше Патрик. Горкичкият не знаеше къде се намира.
Само две ситуации с негови грешки искам да отбележа:
1. 46-та минута: фрапантна грешка на Патрик с последвала греда на Обертан - https://www.youtube.com/watch?v=H7KU3_B ... tu.be&t=4m
2. 60-та минута: отново грешен пас на Патрик с последвала голова атака за Левски - https://youtu.be/H7KU3_BZ8TM?t=5m16s
***
Ако изключим фактора съдииство, истината е че сами сме си виновни, че ги изтървахме вчера.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот blue avalanche » 31 юли 2018 11:08

Добре, че Горанов и Паулиньо бяха контузени. Иначе отивахте на разлика. Барабар с всичко, дето Илиев бил научил отбора.
С тоя рев срещу съдиите ставате жалки. Нещо от рода на:"Картаген трябва да бъде разрушен!" :mrgreen:

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Vladislav » 31 юли 2018 12:38

blue avalanche написа:Добре, че Горанов и Паулиньо бяха контузени. Иначе отивахте на разлика. Барабар с всичко, дето Илиев бил научил отбора.
С тоя рев срещу съдиите ставате жалки. Нещо от рода на:"Картаген трябва да бъде разрушен!" :mrgreen:

Не са само тези двамата. А и Паулиньо порита малко. Наистина добре че го нямаше Горанов че да не отидем на разлика. Уточни се само каква е разликата, защото този Горанов си е класа. Опашка за него се е извила, Марсело пасти да яде. За ЛИХТЩАЙНЕР да не говорим. Фактите са че най- важния ви играч беше на линия и ви спаси точката. Какво надгражда Илиан и как сме играли ние е най- малко работа за корифей като теб да обсъжда. Очевидно сме много под нивото ти, не са занимавай с нас.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта