2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Javorson
Мнения: 32
Регистриран на: 14 юни 2008 16:40
Skype: HEAT
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Javorson » 21 юли 2018 17:16

Все едно феновете на Черно Море да са чули някой да се признае за тъпо и кухо синьо парче след мача на 30 май 2015 ...къса и избирателна памет имате!

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот kopernikus » 21 юли 2018 17:31

КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!



Поредните андрешковски духовитости на варненското комунистическо отроче! Интересно с какво точно му бъркат в задника софийските отбори?
И като се напъва да ни уверява, че именно столичните отбори били "богопомазани", това крекливо същество се прави на незнаещ и ударен по отношение на неговото "аристократично" комунистическо отборче "Черно море". Добре, че благодарение на бившият им президент a сега министър на спорта се крепят във висшата професионална лига. И до днес никoй не е в състояние да обясни как моряците преживяват с около 45 милиона вътрешни дългове.
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот vayk » 21 юли 2018 17:47

При тоя умрял отбор на подуенските клетници нищо чудно.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Iceberg » 21 юли 2018 18:17

kopernikus написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!



Поредните андрешковски духовитости на варненското комунистическо отроче! Интересно с какво точно му бъркат в задника софийските отбори?
И като се напъва да ни уверява, че именно столичните отбори били "богопомазани", това крекливо същество се прави на незнаещ и ударен по отношение на неговото "аристократично" комунистическо отборче "Черно море". Добре, че благодарение на бившият им президент a сега министър на спорта се крепят във висшата професионална лига. И до днес никoй не е в състояние да обясни как моряците преживяват с около 45 милиона вътрешни дългове.


Повече глупости на едно място, скоро не бях чел! :lol: Някой се опита да се направи на интелигентен, но явно не му се отдава. То и няма как де, когато ръси само нелепости! ;)
Мача ни със сините в София ще е труден, но ние в последните години показахме, че знаем как и можем да им се противопоставим. Е, не всеки път успяваме, но все пак съм сигурен, като познавам Ильо, че поне ще се опитаме да отмъкнем нещо и няма да се предадем ей така! Нека обаче да ги видим, как ще изиграят първия си мач в първенството, какво ще се случи с треньора, въобще около обърквациите след срамното отпадане още в първия, предварителен кръг на евротурнирите! :lol: Не мисля и, че трябва да се говори за съдии, организации, други начини, преди нещо да е станало. Нека наближи мача и ще видим тогава накъде вървят нещата. Иначе, ако трябва да сме честни, Левски си е фаворит в двубоя! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КироВарна » 21 юли 2018 18:29

Captain Stottlemeyer написа:
LoveAndPeace написа:...Преди мача можеш да предполагаш/твърдиш всичко , но след него би било хубаво да излезнеш и да кажеш - "Видяхте ли , бях прав!" или "Аз съм тъпо парче , извинявам се , нямаше нищо такова."
Ние обаче сме свикнали след тези дитирамби за организации и наши хора , да си мълчите като женски атрибути.

+1: Веднага се сещам за последния мач между двата отбора през март т.г. във Варна (2:3), когато "моряците" играха почти цяло полувреме с човек повече, но (уви) пак загубиха... 8-) Може би тогава извънземните са дали едно рамо на "Левски"!?... :roll: 8-)

+ 2015:Аз пък се сещам за един мач в Бургас, когато отборът на бившата милиция игра почти цял мач с човек повече, но (уви) пак не спечели купа!?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот LoveAndPeace » 21 юли 2018 19:06

Аз пък се сещам за един понеделник пред 2003та :?
Темата е - 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30
Пишете си каквито искате глупости , въпроса е , дали след мача ще имате доблест и мъжество или както обикновено ще е.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот КироВарна » 21 юли 2018 19:09

kopernikus написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спечели някой от назначените комунистически грандове!!!



Поредните андрешковски духовитости на варненското комунистическо отроче! Интересно с какво точно му бъркат в задника софийските отбори?
И като се напъва да ни уверява, че именно столичните отбори били "богопомазани", това крекливо същество се прави на незнаещ и ударен по отношение на неговото "аристократично" комунистическо отборче "Черно море". Добре, че благодарение на бившият им президент a сега министър на спорта се крепят във висшата професионална лига. И до днес никoй не е в състояние да обясни как моряците преживяват с около 45 милиона вътрешни дългове.

Глупостите и тъпите квалификации в стил "Народна милиция", които си наредил ги пропускам с пренебрежение.......колко ти е акъла, не е мой проблем!!!Това, че бившият ни президент е министър на спорта, не виждам каква връзка има с присъствието ни във висшия ешелон на българския футбол!!!Ние сме си там от времето на неговия прадядо и сме първият Шампион на страната!!!Вътрешния дълг е вътрешна работа на всеки клуб, или организация и е въпрос на осчетоводяване!!!Всеки отбор по широкия свят получава пари от някъде......кой от държавата, кой от спомоществодатели, а някои получават пари от шофъорите на милиционерските автомобили!!!С помощ от пожарната команда, разбира се!!!И тези дето ги крепят на командно дишане, защото дължат пари на половината свят......се хванали за нашето счетоводство!!!Но както вече споменах, колко багаж носите не е мой проблем!!!Че ще има организация за мача и вие го знаете много добре......дори се надявате тази организация да е добра!!!С неудоволствие забелязах, че моят коментар не ви харесва, но кое не е вярно?Баба Дора наистина има кози, а вие наистина сте в период на поредна, позорна издънка!!!Естествено е, че пак ще вземете мерки.......аз само казвам, че винаги взимате неправилните решения!!!Това се вижда най ясно от огромните различия, между грандоманските ви изцепки.......и смешните издънки, които се получават като резултат!!!

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот barsa79 » 21 юли 2018 19:20

3 - 0

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот barsa79 » 21 юли 2018 19:28

barsa79 написа:3 - 0

с новия треньор

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 2 кръг /Левски - Черно море/ 30.07 понеделник 20.30

Мнениеот Ron Jeremy » 21 юли 2018 19:30

kopernikus написа:
КироВарна написа:
CaptainBertorelli написа:
moreto vn написа:
КАН написа:Какво хапват , какво пият тия пичове . Вчера се измъкват по търлъци срещу врачаните , а днес вече мисли как ще бие Левски в София след десетина дена .

Какво сега,направо да ви прибавят 3 т. и мач въобще да не се играе? :mrgreen: :geek:

Не, ще им назначат баба Дора от Шарково. Търсела си ново стадо. Нямате шанс.

Баба Дора гледа кози, а не говеда..........и нея никой не я назначава!!!Назначават съдиите и ще бъде интересно кои ще бъдат призвани под знамената, да спасяват разпиляното стадо на италианския пастир!!!Аз също мисля, че нямаме шанс......защото за мача, както обикновено ще бъде създадена организация!!!След поредната издънка ще има мобилизация на сили и средства!!!"Другите начини", които винаги са били част от арсенала, също ще влязат в употреба!!!Горките нещастници, така и не разбраха, че авантите им носят редовно участие в ЕКТ........но и редовни излагации!!!Трябва да се намери компромисен вариант!!!Може например и в България да се свири честно и всичко да се решава в спортсменска борба на терена!!!Тогава помазаните отбори от София няма да имат гарантиран абонамент за турнирите........но ако се класират, ще са калени в истински битки и няма да се излагат!!!Вторият вариант е, да се уреди "наши момчета" да реферират мачовете в Европа!!!Тогава може и Шампионска лига да спеч :| ели някой от назначените комунистически грандове!!!



Поредните андрешковски духовитости на варненското комунистическо отроче! Интересно с какво точно му бъркат в задника софийските отбори?
И като се напъва да ни уверява, че именно столичните отбори били "богопомазани", това крекливо същество се прави на незнаещ и ударен по отношение на неговото "аристократично" комунистическо отборче "Черно море". Добре, че благодарение на бившият им президент a сега министър на спорта се крепят във висшата професионална лига. И до днес никoй не е в състояние да обясни как моряците преживяват с около 45 милиона вътрешни дългове.

Виж сега Лихтенщайн ,преди да слязат каскетите от Балкана сте ни били абонати , така че за комунизъм не ми говори нещастно комплексарче и сега сте си свързани фино с ДС , така че недей неподготвен да вдигаш ръка!
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта