ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот ogrizko » 19 май 2018 22:10

Явно сме по-добри отколкото мислех, щом като стигнахме до тук. На мен все ми се иска да не се класирваме за Европа, защото сякаш не сме готови и лятото ще проведем по-пълноценна подготовка. Ама щом и на другите не им се ходи чак толкова ...остана да се доберем до дузпи някак си срещу Левски и там каквото сабя покаже :oops:

Така както подценявам нашите, накрая ще вземе и в групите на ЛЕ да влезем :shock:
Последна промяна от ogrizko на 20 май 2018 21:58, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море

Мнениеот Iceberg » 19 май 2018 22:23

ogrizko написа:Явно сме по-добри отколкото мислех, щом като стигнахме до тук. На мен все ми се иска да не се класирваме за Европа, защото сякаш не сме готови и лятото ще проведем по-пълноценна подготовка. Ама щом и на другите не им се ходи чак толкова ...остана да се доберем до дузпи някак си срещу Левски и там каквото сабя покаже :oops:

Така както подценявам нашите, накрая ще вземе и в групите на ЛЕ да влезем :shock:


След утрешните мачове ще се разбере срещу кого ще играем, дотогава има още време. Някои така и няма да пораснат. ;)

Не беше трудно да познаем противника, но все пак толерантността изискваше да изчакаме да се развият нещата.. ;) Дано възпитанието и добрия тон властват в прогнозите и изказванията тук. :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот ogrizko » 20 май 2018 22:05

Според мен в мача основната задача трябва да е да опазим Паулиньо и Яблонски при корнерите. Това са им силните страни на Левски общо взето. Буш и Костов са непостоянни и може да разчитаме повече на късмета при тях, че няма нищо да направят. А останалите им играчи поне мен не ме притесняват :oops:

Ако изтървем Паулиньо или Яблонски и стане гол за Левски ..ще разчитам на Митрев за някой хубав подарък да може поне до дузпи да стигнем :lol: :lol:
Изображение

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот TNT » 20 май 2018 22:13

Естественно,че всеки неутрален и непредубеден фен в България ще ви стиска палци за победа срещу калъфкаджиите от Подуяне.1-1 в редовното време и 1-2 в продълженията за да им е по-гадно. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 22:22

Iceberg написа:
ogrizko написа:Явно сме по-добри отколкото мислех, щом като стигнахме до тук. На мен все ми се иска да не се класирваме за Европа, защото сякаш не сме готови и лятото ще проведем по-пълноценна подготовка. Ама щом и на другите не им се ходи чак толкова ...остана да се доберем до дузпи някак си срещу Левски и там каквото сабя покаже :oops:

Така както подценявам нашите, накрая ще вземе и в групите на ЛЕ да влезем :shock:


След утрешните мачове ще се разбере срещу кого ще играем, дотогава има още време. Някои така и няма да пораснат. ;)

Не беше трудно да познаем противника, но все пак толерантността изискваше да изчакаме да се развият нещата.. ;) Дано възпитанието и добрия тон властват в прогнозите и изказванията тук. :)


Защо спираш ентусиазма на своите??? Хората нямат търпение да пишат за мача, с който и да е , мачът е Черно море и някой си. А ти се изживяваш като индивид с пагони и заключваш една коректна тема. Ти не ставаш за модератор, нямаш компетентност. Вземи се образовай с четене, така ще знаеш къде да не пипаш, ентусиазма ще ви е нужен срещу левски, а ти го убиваш дори във форума !!! Нямаш ли срам???Въпросът е съвсем сериозен , подай си оставката ил исе извини ...


Успех на Черно море!!!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Непринуден » 20 май 2018 22:48

.........
Пожелавам успех на Морето, но Левски ще вземе мача. След поредната излагация за купата предполагам са взети необходимите мерки (извън терена) да няма поредно фиаско.
Иначе Морето заслужава успеха, защото двама добри треньори градяха нещо през сезона. Гонзо и Илиян Илиев. Първият не знам по какви причини го пречупиха (може би защото моряците вървяха с челните три наедно). Втория го прекършиха в Ст.Загора и дано тук успее. Като компенсация за секирите срещу Черно Море на Гонзо и Верея на Илиев.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Mathias_Coureur » 20 май 2018 22:56

Мачът ще е много труден за нас и е непредсказуем , може да завърши всякак. Въпреки това се надявам да отстраним Левски и да се класираме за Лига Европа!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море

Мнениеот Onq » 20 май 2018 23:15

mark1926 написа:
Iceberg написа:
ogrizko написа:Явно сме по-добри отколкото мислех, щом като стигнахме до тук. На мен все ми се иска да не се класирваме за Европа, защото сякаш не сме готови и лятото ще проведем по-пълноценна подготовка. Ама щом и на другите не им се ходи чак толкова ...остана да се доберем до дузпи някак си срещу Левски и там каквото сабя покаже :oops:

Така както подценявам нашите, накрая ще вземе и в групите на ЛЕ да влезем :shock:


След утрешните мачове ще се разбере срещу кого ще играем, дотогава има още време. Някои така и няма да пораснат. ;)

Не беше трудно да познаем противника, но все пак толерантността изискваше да изчакаме да се развият нещата.. ;) Дано възпитанието и добрия тон властват в прогнозите и изказванията тук. :)


Защо спираш ентусиазма на своите??? Хората нямат търпение да пишат за мача, с който и да е , мачът е Черно море и някой си. А ти се изживяваш като индивид с пагони и заключваш една коректна тема. Ти не ставаш за модератор, нямаш компетентност. Вземи се образовай с четене, така ще знаеш къде да не пипаш, ентусиазма ще ви е нужен срещу левски, а ти го убиваш дори във форума !!! Нямаш ли срам???Въпросът е съвсем сериозен , подай си оставката ил исе извини ...


Успех на Черно море!!!


Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море

Мнениеот Iceberg » 20 май 2018 23:41

Onq написа:
mark1926 написа:
Iceberg написа:
ogrizko написа:Явно сме по-добри отколкото мислех, щом като стигнахме до тук. На мен все ми се иска да не се класирваме за Европа, защото сякаш не сме готови и лятото ще проведем по-пълноценна подготовка. Ама щом и на другите не им се ходи чак толкова ...остана да се доберем до дузпи някак си срещу Левски и там каквото сабя покаже :oops:

Така както подценявам нашите, накрая ще вземе и в групите на ЛЕ да влезем :shock:


След утрешните мачове ще се разбере срещу кого ще играем, дотогава има още време. Някои така и няма да пораснат. ;)

Не беше трудно да познаем противника, но все пак толерантността изискваше да изчакаме да се развият нещата.. ;) Дано възпитанието и добрия тон властват в прогнозите и изказванията тук. :)


Защо спираш ентусиазма на своите??? Хората нямат търпение да пишат за мача, с който и да е , мачът е Черно море и някой си. А ти се изживяваш като индивид с пагони и заключваш една коректна тема. Ти не ставаш за модератор, нямаш компетентност. Вземи се образовай с четене, така ще знаеш къде да не пипаш, ентусиазма ще ви е нужен срещу левски, а ти го убиваш дори във форума !!! Нямаш ли срам???Въпросът е съвсем сериозен , подай си оставката ил исе извини ...


Успех на Черно море!!!


Изображение


:) Съгласен съм само с едно - успех на Черно море. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот phd » 21 май 2018 00:43

Много хубава тема.
ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Крайно време беше два български отбора да играят финал за Лига Европа. Поклон!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта