16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 17:51

КироВарна написа:Поздравявам Локомотив Пд за добрата игра и им желая успех!!!Не съм много съгласен обаче, с някои доста високопарни определения и явни преувеличения!!!На многоуважаемия колега mark1926, който се опитва да ни кандърдиса, че публиката им е много велика......ще кажа, че съм абсолютно съгласен с него!!!Моите най искрени уважения!!!Обаче на тези два мача, които изиграха нашите отбори в Пловдив на Лаута имаше повече варненски фенове, отколкото пловдивчани във ВАРНА на ТИЧА!!!Има видеозаписи, които могат да се прегледат и да се види!!!Другото, което искам да отбележа е, че на ТИЧА имаше повече фенове на ЧЕРНО МОРЕ, отколкото пловдивчани на празния Лаута!!!Крайно време е да се разбере, че стотина птички пролет не правят!!!Агитката си е агитка, но ако на стадиона няма други хора.......Понеже съм доста впечатлителен, съм впечатлен и от мненията на някои наши фенове!!!Критикува се треньора, че не пуснал правилните футболисти!?Ако не дава шанс на юноши........защо не дава?Ако им се довери.......объркал състава!!!Кога ще има угодия?В началото на скромното си мнение, поздравих Локото за добрата игра, която показаха в началото на мача!!!Пресираха здраво по целия терен, хвърляха се по трима за всяка топка и ни мачкаха!!!Черно-белите играха фантастично.....на черното, бяло не можем да кажем!!!Но това продължи около 20 минути........а мачът, се игра 120 минути!!!И в по голямата му част, доминиращия отбор беше ЧЕРНО МОРЕ!!!В турнирните двубои, когато има елиминации......се играе различно от шампионатните!!!Защото един гол, променя ситуацията.....и то коренно!!!Така се случи във ВАРНА, когато ни отбелязаха......така стана и в Пловдив, когато вкарахме ние!!!Затова, отдавайки заслуженото на достойните ни противници, нека поздравим нашите футболисти и нашия треньор!!!Ако погледнем колко минути от всичките 210(90+120), са се играли в нашето поле и колко в тяхното.......ще видим, че реално погледнато в двата мача, пловдивчани са минали центъра няколко пъти!!!ИЛИАН ИЛИЕВ налага стил при който ние играем футбол!!!Владеем топката и доминираме!!!При неговото връщане на ТИЧА, беше огласено, че до края на втория полусезон ще се тестват и оглеждат наличните футболисти!!!Ще се търси яснота за следващия шампионат.....кой става и кой остава!!!А вече се оформя стил!!!Има още много за шлайфане, правим грешки, пускаме леки голове, трудно вкарваме......но се вижда работата, която е свършена!!!Според мен това е основното!!!Всеки има право на мнение и аз уважавам това право!!!Моето мнение е, че посоката в която вървим е правилна и има резултати!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!



Няма как да се отрече ,ч е сме в криза в посещаемостта на мачовете, но няма как да си кривим душата и за друго... футболистите благодарят за подкрепата на публиката! Аз не съм чул някой футболист да каже - благодаря на феновете , че чоплиха семки и си бъркаха в носовете. Да, феновете на Тича бяха повече от тези на Лаута, НО, едно голямо НО- агитката на Лаута беше десет пъти повече от тази на Тича, без да преувеличавам 50 на Тича и 500 на Лаута...


Днес сметнах без колко и какви титуляри бяхме вчера, ето сметката: Аз виждам големи перспективи пред ЛОКОМОТИВ, ако не е това пиянде президент щях и да очаквам чудеса. Реално погледнато може дори да се усмихнем... вчера при обрата з а Черно море бяхме без титулярния си вратар Пиригов, без двамата си титулярни бранители Булят и Везалов, защитник игра дефанзивния халф Ангелов, липсваше и титулярния ни десен бек! Отделно от това го нямаше най-добрият ни футболист Бакалов, титулярния ни нападател е наказан Аралица и за капак бразилеца ни Жуниор също се контузи.Без седем титуляра докосвахме мач с тумора левски :idea:
Последна промяна от mark1926 на 20 май 2018 18:22, променено общо 1 път.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 17:58

Onq написа:
mark1926 написа:
Onq написа:
mark1926 написа:
mark1926 написа:Поради големия интерес към публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ в нашия форум пускам изказването на Илиан Илиев за нашата публика...

Илиан Илиев : "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

Огънали се пред нашите песни!...

http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



В този късен час НАЗДРАВЕ...


Редно е някой от тези 30-40 фена пътували до Пловдив да се изкаже, каква е публиката на Лаута...


Публиката ви е пародия , на това което беше. Имам доста приятели от Локото, но всичките вече са на години и явно не ходят по мачове. Новото ви поколение е просто трагедия, да не говорим, че почти липсва. Илиан ви го каза тва от уважение, нали не си вярваш, че сто човека агитка, на празен стадион, могат да създадат неописуема атмосфера. Просто нашите излязоха прекалено отпуснати, но после си пролича разликата в отборите. Второто почнахте с баклеада и два пъти по-силно пеене, но тва не смути никой, напротив.



Имало е и подобри дни за нашата публика... Викаш, ти знаеш по-добре от Илиан Илиев какво говори?Ясно е казано, че публиката е повлияла!

Я сега кажи какво правихте като агитка вие от Варна, докато тази малка публика от Пловдив дереше гърло??? :idea: :idea: :idea: Като кажеш две кажи и двеста, цял мач не се чухте, но викаш то това за вас си е нормално и не е за коментиране!?

Извън говеда и чорбари, няма кой да се мери с публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ...


Това ни остана след мача-подкрепата и мощната агитка! Успех срещу добичетата от ГЕЙарена!


Сто процента имам повече пловдивски дербита от теб, преди да съборят Колежа и половин Лаута. Ти живееш в някакъв измислен свят, момче. Нивото на всички публики е трагично, но вашият отлив е най-драстичен. Дано нещата се подобрят, но ти няма да имаш нищо общо с това :)



Аха прозира жълтата нишка, имал повече дербита преди да бутнат Гомнежа!!! Затова и тази провакативна мисъл в теб. Няма как даимаш повече ,защото аз нямам пропуск от 1997 година насам в тези Дербита, изключвам Коматево, там е престъпно да се ходи, няма никакви условия!


Има драстичен отлив,но това не променя факта, че на Тича имаше 50 човека агитка ,а на Лаута 500. Колкото и да сме в криза, няма как да се отрича класата на черно-бялата агитка :idea: Както казах и по-горе НЯМА футболист, който да е благодарил заради семките на феновете, а за тези ,които дерат гърла!!!...

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот pomiqr272 » 20 май 2018 18:26

mark1926 написа:
mark1926 написа:Поради големия интерес към публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ в нашия форум пускам изказването на Илиан Илиев за нашата публика...

Илиан Илиев : "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

Огънали се пред нашите песни!...

http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



В този късен час НАЗДРАВЕ...


Редно е някой от тези 30-40 фена пътували до Пловдив да се изкаже, каква е публиката на Лаута...


Тези крехки души щом от 100 човека са се уплашили да сменят професията и да станат чистчки.

Инак "Лаута" е един от най-слабо посещаваните стадиони в България. Като станахте шампиони пак по 2-3 хил. се събирахте с изключение на трите дербита за вас. Но на тях хората ходеха да видят ЦСКА, Левски и Ботев, не заради преиминувания Велбъжд. Публиката на "Лаута" е смях, трагедия с привкус на комедия. В 30-хилядния пенсионерски Разград ходят повече хора на стадиона. Сега разбрали колко сте зле? Знам, че не разбра, защото живееш в измислен свят, в който шопите ви търкалят по улицата и на пистата на стадиона и после твърдите, че сте ги били :-D

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 18:42

pomiqr272 написа:
mark1926 написа:
mark1926 написа:Поради големия интерес към публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ в нашия форум пускам изказването на Илиан Илиев за нашата публика...

Илиан Илиев : "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

Огънали се пред нашите песни!...

http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



В този късен час НАЗДРАВЕ...


Редно е някой от тези 30-40 фена пътували до Пловдив да се изкаже, каква е публиката на Лаута...


Тези крехки души щом от 100 човека са се уплашили да сменят професията и да станат чистчки.

Инак "Лаута" е един от най-слабо посещаваните стадиони в България. Като станахте шампиони пак по 2-3 хил. се събирахте с изключение на трите дербита за вас. Но на тях хората ходеха да видят ЦСКА, Левски и Ботев, не заради преиминувания Велбъжд. Публиката на "Лаута" е смях, трагедия с привкус на комедия. В 30-хилядния пенсионерски Разград ходят повече хора на стадиона. Сега разбрали колко сте зле? Знам, че не разбра, защото живееш в измислен свят, в който шопите ви търкалят по улицата и на пистата на стадиона и после твърдите, че сте ги били :-D



Бъди жив и здрав! Аргументи, аргументи, аргументи ТРЯБВАТ, не празни думи...

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот pomiqr272 » 20 май 2018 18:53

mark1926 написа:
pomiqr272 написа:
mark1926 написа:
mark1926 написа:Поради големия интерес към публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ в нашия форум пускам изказването на Илиан Илиев за нашата публика...

Илиан Илиев : "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

Огънали се пред нашите песни!...

http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



В този късен час НАЗДРАВЕ...


Редно е някой от тези 30-40 фена пътували до Пловдив да се изкаже, каква е публиката на Лаута...


Тези крехки души щом от 100 човека са се уплашили да сменят професията и да станат чистчки.

Инак "Лаута" е един от най-слабо посещаваните стадиони в България. Като станахте шампиони пак по 2-3 хил. се събирахте с изключение на трите дербита за вас. Но на тях хората ходеха да видят ЦСКА, Левски и Ботев, не заради преиминувания Велбъжд. Публиката на "Лаута" е смях, трагедия с привкус на комедия. В 30-хилядния пенсионерски Разград ходят повече хора на стадиона. Сега разбрали колко сте зле? Знам, че не разбра, защото живееш в измислен свят, в който шопите ви търкалят по улицата и на пистата на стадиона и после твърдите, че сте ги били :-D



Бъди жив и здрав! Аргументи, аргументи, аргументи ТРЯБВАТ, не празни думи...


Какъв по-добър аргумент от статистиката? "Лаута" е футболна гробница.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 19:13

pomiqr272 написа:
mark1926 написа:
pomiqr272 написа:
mark1926 написа:
mark1926 написа:Поради големия интерес към публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ в нашия форум пускам изказването на Илиан Илиев за нашата публика...

Илиан Илиев : "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

Огънали се пред нашите песни!...

http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



В този късен час НАЗДРАВЕ...


Редно е някой от тези 30-40 фена пътували до Пловдив да се изкаже, каква е публиката на Лаута...


Тези крехки души щом от 100 човека са се уплашили да сменят професията и да станат чистчки.

Инак "Лаута" е един от най-слабо посещаваните стадиони в България. Като станахте шампиони пак по 2-3 хил. се събирахте с изключение на трите дербита за вас. Но на тях хората ходеха да видят ЦСКА, Левски и Ботев, не заради преиминувания Велбъжд. Публиката на "Лаута" е смях, трагедия с привкус на комедия. В 30-хилядния пенсионерски Разград ходят повече хора на стадиона. Сега разбрали колко сте зле? Знам, че не разбра, защото живееш в измислен свят, в който шопите ви търкалят по улицата и на пистата на стадиона и после твърдите, че сте ги били :-D



Бъди жив и здрав! Аргументи, аргументи, аргументи ТРЯБВАТ, не празни думи...


Какъв по-добър аргумент от статистиката? "Лаута" е футболна гробница.



http://plovdivderby.com/2018/05/19/plov ... -na-lauta/ Гробница, мда пращаме ги в гроба, точка на смешната ти статистика, АРГУМЕНТИ ТРЯБВАТ...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 16.05 19.00 Тича/19.05 19.45 Лаута ..vs. Локо Пд

Мнениеот TNT » 20 май 2018 22:04

Успех на баража срещу несретниците и калъфкаджиите от подуяне.Цяла футболна България ви стиска палци :idea:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта