Плейоф 1, първа среща /Черно море - Септември/ 05.05 събота 17.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Плейоф 1, първа среща /Черно море - Септември/ 05.05 събота 17.00

Мнениеот koseto40 » 06 май 2018 09:05

Няма да обръщам внимание на вечно недоволните коментари на калъвкаджиите,които скоро няма да забравят датата 30 май 2015..:)Хубаво в всеки да си гледа отбора и да не навира глава в чужди ясли...за говедата става дума..:) Та така-явно има хора,които гледат мачовете ни с различни очила-сини,червено оранжеви и всякви други оттенъци..Но...важното е да ги гледат..:) Имахме страшно много положения,половината да бяхме вкарали,пак щеше да е разгромен резултат..Но...щом създаваме,неминуемо ще вкарваме,важното е че победихме..Септември са много стойностен отбор,имат опитни футболисти и изграден стил..За мен задължително са за първите 6 отбора..А това прави победата ни още по ценна..Моряците играха с желание и настроение днес,жалко за допуснатия гол-плод на недобре подредена защита..Надявам се на добра игра при гостуването и успех..И...искам отдавна да споделя нещо-някъде прочетох коментар за португалеца-Фабиньо-колко посредствен и безличен бил...Пълни глупости,явно има хора много далеч от това да разбират футбола като материя..Та тоя има страшно много футбол в главата и краката си..А все още не се е аклиматизирал към отбор,начин на живот в БГ,език..Сигурен съм,че ако остане за следващия сезон ще е важен фактор в отбора..И като край-честит празник на всички,дано Свети Георги ни закриля и в следващия мач..:) САМО ЧЕРНО МОРЕ.. :wink:

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Плейоф 1, първа среща /Черно море - Септември/ 05.05 събота 17.00

Мнениеот icko65 » 06 май 2018 09:17

blue avalanche написа:
icko65 написа:
blue avalanche написа:Голям рев срещу съдията, голямо чудо! А вие просто ще спукате топката! За какво му е на Чинков да се меси? :mrgreen:
Между другото вие, сигурно сте единствените фенове в света, които на стадиона наричат отбора си с две имена. :mrgreen:

Не сме..Вие бяхте първи..Левски-Спартак.

Никога не сме скандирали "Левски-Спартак". Или "Спартак"... :mrgreen:
Винаги единствено и само "Левски". Чак ли си?
А вашето "Тича" и "Черно море" е уникално. Едва ли има аналог в света. Може, пък, и да кандидатствате за Гинес... Знам ли?

Аз не виждам нищо лошо да се помни историята/от феновете/ на отбора.Което и се показва със скандирането "Тича".Ти си фантазирай глупостите колкото щеш.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1514
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Плейоф 1, първа среща /Черно море - Септември/ 05.05 събота 17.00

Мнениеот moreto vn » 06 май 2018 09:46

Какво обръщате внимание на синия комплексар,които дори не ходи на мачове на обора си.
Съгласен съм за Фабиньо,че има много футбол в него.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Плейоф 1, първа среща /Черно море - Септември/ 05.05 събота 17.00

Мнениеот thisisthelife » 06 май 2018 10:13

Изпуснахме по-убедителна победа. Мачът в София ще е труден по ред причини. Важното е, че поне успяхме да победим. Пожелавам на Жоро Илиев да задмине Бакалов по брой мачове в нашето първенство. Само Черно Море!
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта