Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот morqche » 18 май 2018 13:09

Шопов едва ли ще дойде във Варна, дори след мача им с Ботев в Пловдив го показаха как разговаря с Киров. Работата там е ясна според мене, иначе е много добър играч, аз лично много го харесвам.
П.С темата е за селекция а не за ЛЕ...
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Vladislav » 18 май 2018 13:34

Sole написа:
gogo208 написа:Били сме пратили оферта за Шопов от Дунав !

Да взимаме Карагерен, докато не го е взел друг :idea:

Нека да вземем който ни трябва. Това че някой не бил помирисал терен в Дунав не значи нищо. Даже може и точно защото не е помирисал затова да изпаднат. А другите дато са мирисали нека си миришат Б група. Момчето е младо, ние имаме нужда от централен защитник... Имената в нашия футбол нищо не значат със съвсем малки изключения. Кой беше чувал за Петър Витанов? Основен футболист ли ни е- да. Представя ли се добре- да. Чудя се и за какво ни е Карагерен. Имаме достатъчно флангови футболисти- Фенуш, Зехиров, Минчев също основно на фланга, Мартин Костадинов, Ндонгала. Шопов като качества е много по- полезен от Карагерен, но доколкото знам той отива в Ботев. Аз очаквам през лятото около половината Първа Лига да "мине" през Черно Море, а в крайна сметка да вземем не повече от трима футболисти. За това кой си заминава нямам никаква представа. Кандидати не е като да няма, но ми се вижда най- реално да се разделим с Кузма и Витиня.

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот morqche » 18 май 2018 14:35

Vladislav написа:
Sole написа:
gogo208 написа:Били сме пратили оферта за Шопов от Дунав !

Да взимаме Карагерен, докато не го е взел друг :idea:

Нека да вземем който ни трябва. Това че някой не бил помирисал терен в Дунав не значи нищо. Даже може и точно защото не е помирисал затова да изпаднат. А другите дато са мирисали нека си миришат Б група. Момчето е младо, ние имаме нужда от централен защитник... Имената в нашия футбол нищо не значат със съвсем малки изключения. Кой беше чувал за Петър Витанов? Основен футболист ли ни е- да. Представя ли се добре- да. Чудя се и за какво ни е Карагерен. Имаме достатъчно флангови футболисти- Фенуш, Зехиров, Минчев също основно на фланга, Мартин Костадинов, Ндонгала. Шопов като качества е много по- полезен от Карагерен, но доколкото знам той отива в Ботев. Аз очаквам през лятото около половината Първа Лига да "мине" през Черно Море, а в крайна сметка да вземем не повече от трима футболисти. За това кой си заминава нямам никаква представа. Кандидати не е като да няма, но ми се вижда най- реално да се разделим с Кузма и Витиня.

Кузма, Витиня и още 1 ама не знам кой. Инфото е от кухнята :)
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 18 май 2018 21:37

Шопов би бил трансферен удар. Определено носи Дунав на гръб от доста време. Карагерен също няма да ни е излишен. Ние крила много нямаме - Минков, Ндонгала и Зехиров. Фенуш не е крило, същото важи за Минков и за Костадинов (но могат да играят там). Мисля, че настъпи момента да се даде нормален шанс на Йосков, за да се докаже.
Truth is hate for those that hate the truth.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ti4a » 19 май 2018 08:16

ако вземем Шопов значи португалчето си заминава ако не остава освен Марков ще вземем цент.нападател освен Кузма не се знае дали ще остане и Р.Василев договора му е до края на маѝ същото важи и за Д.Димов така че може да вземем и още играчи

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 20 май 2018 22:24

Кузма според мен задължително трябва да остане. Дано да вкара и на Левски, че да се помисли по-сериозно над въпроса. Мисля, че в момента имаме 2 добри нападатели. И Ради Василев може да вкарва, и Кузма също, особено като има повече центрирания. Да се мисли повече по другите позиции какво може да се подобри, най-малко трябва да се бутат сега нападателите. Освен ако няма да привличаме някой нов нечуплив Бакари :roll:
Изображение

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 03:16

Mathias_Coureur написа:Естествено , че трябва да се натягаме за Европа! Дори и само 2 мача да изиграем(което изобщо не е сигурно) и участието ни да е неупешно пак има смисъл да се играе в Европа! Най-малкото трупаш опит,ще се пише за отбора , в Европа ще научат за нас, ще се напълни стадиона в Разград или Бургас, феновете ще се разходят някъде в чужбина , ще има тръпка на жребия с кого ще се паднем и т.н. Срещу Сампдория и ПСВ в Бургас , срещу Щутгарт в София и срещу Динамо (Минск) в Разград гадно ли ни беше? Естествено , че не!



+1

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 03:25

Александър Цветков е уникален футболист,но е със слаба Психика на 100%.Преди време беше на топ ниво,след това спадна до нула.Черно море съживи неговата кариера и той стигна до Националният отбор.Запозна се с една циганка във Варна ,беше влюбен,щастлив и тръгна нагоре.НО.......Тя му изневери и го остави.Той разбра и реши да напусне града.Кариерата отново тръгна надолу.Сам пожела да напусне клуба.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Sole » 21 май 2018 19:08

4MVN написа:Александър Цветков е уникален футболист,но е със слаба Психика на 100%.Преди време беше на топ ниво,след това спадна до нула.Черно море съживи неговата кариера и той стигна до Националният отбор.Запозна се с една циганка във Варна ,беше влюбен,щастлив и тръгна нагоре.НО.......Тя му изневери и го остави.Той разбра и реши да напусне града.Кариерата отново тръгна надолу.Сам пожела да напусне клуба.

:mrgreen: Това ми прозвуча много романтично в стил "нашият сигнал"
https://www.youtube.com/watch?v=2yvedh-Peis

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот gogo208 » 24 май 2018 11:14

Имаме предварителна договорка с Умарбаев от Локо Пд


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта